Aktualizace map

vše ohledně modelové řady Rav 4
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Jonky »

DundyCZ píše:Odkaz vede na ofiko toyota servery. Dnes jsem nahrál a je to OK.
A opravil sa problem s otacanim mapy na sever? Ma to cz/sk?
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Aktualizace map

Příspěvek od DundyCZ »

Prvních pár cest zatím OK. Sever nahoře.

Display Control Unit (DCU) označováno jako Audio

http://streamtechdoc.toyota-motor-europ ... Latest.zip
nyní 1141

Multimedia Extension Unit (MEU) označováno Navigace

http://streamtechdoc.toyota-motor-europ ... Latest.zip
nyní 1540

Pak ještě mapy označováno jako navdb_version lze stáhnout přes web Toyota.cz po registraci a nákupu map.
Nyní 2020V1
Přílohy
Snímek obrazovky 2020-06-24 v 14.59.27.png
Snímek obrazovky 2020-06-24 v 14.59.27.png (867.99 KiB) Zobrazeno 2438 x
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Jonky »

Ok,dik za info,najblizsie volno pojdem na to aj ja :bigups: :bigups:
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Aktualizace map

Příspěvek od DundyCZ »

V UK hlásí Carplay a AA zpoždění.

https://uloz.to/file/evXTjqBR6qEQ/produ ... -06-20-pdf

Nedá se ten soubor nějak nahrát sem? Hlásí to, že pdf není podporováno.
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Petr Lee
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: sob 13.01.2018, 20:33

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Petr Lee »

DundyCZ píše:V UK hlásí Carplay a AA zpoždění.

https://uloz.to/file/evXTjqBR6qEQ/produ ... -06-20-pdf

Nedá se ten soubor nějak nahrát sem? Hlásí to, že pdf není podporováno.
In this Bulletin:
The purpose of this bulletin is to inform you that Multimedia 19 (including Apple CarPlay and Android Auto) retrofit availability is delayed until Q4 2020 for All New Corolla & RAV4.
Background:
Following our letter on 29th November, I regret to inform you of a delay to the Multimedia 19 (MM19) retrofit upgrade. Previously we had advised that Customers would be able to upgrade from May 2020. Due to the impact of COVID 19, the upgrade will now be available no sooner than October 2020. We will continue to update you as the release schedule is confirmed.
Reminder: Availability of Retrofit
The recent launches of Model Year 20 vehicles have included the introduction of Multimedia 19 (MM19). MM19 includes connectivity improvements and the introduction of Apple CarPlay and Android Auto. To improve customer satisfaction and retention, Toyota is developing a software upgrade to add MM19 functionality to existing Multimedia 17 (MM17) equipped vehicles. The software will be applicable to the following models:
a. MY19 Corolla (All body styles and grades)
b. MY19 RAV4 & MY20 (All grades EXCLUDING ICON)
The Toyota programme communicated in November 2019 has been devised on a basis of no cost to the Network, with the software upgrade delivered to Centres at no cost and customer pricing has been developed to cover the anticipated labour costs to the Centre.
As the upgrade is provided to Centres free of charge, Centres have autonomy as to honouring the lower price for customers who may need a service prior to the delivery of the Retrofit solution.
TGB will provide a further update on the CRM approach, logistics and technical processes to undertake the retrofit solution as soon as the release schedule is confirmed.
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Jonky »

Petr Lee píše: To improve customer satisfaction and retention, Toyota is developing a software upgrade to add MM19 functionality to existing Multimedia 17 (MM17) equipped vehicles.
Super,ak tomu spravne rozumiem,funkcie Android Auto sa neskor dockame aj my co mame auta vyrobene pred 10/2019.
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Petr Lee
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: sob 13.01.2018, 20:33

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Petr Lee »

Jonky píše:
Petr Lee píše: To improve customer satisfaction and retention, Toyota is developing a software upgrade to add MM19 functionality to existing Multimedia 17 (MM17) equipped vehicles.
Super,ak tomu spravne rozumiem,funkcie Android Auto sa neskor dockame aj my co mame auta vyrobene pred 10/2019.
Mě prodejce řekl před cca 2 měsíci, že to bude jen pro vozy vyrobené od 10/2019. Od té doby mám deprese.
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Jonky »

Petr Lee píše:
Jonky píše:
Petr Lee píše: To improve customer satisfaction and retention, Toyota is developing a software upgrade to add MM19 functionality to existing Multimedia 17 (MM17) equipped vehicles.
Super,ak tomu spravne rozumiem,funkcie Android Auto sa neskor dockame aj my co mame auta vyrobene pred 10/2019.
Mě prodejce řekl před cca 2 měsíci, že to bude jen pro vozy vyrobené od 10/2019. Od té doby mám deprese.
Mne tiez,ale podla toho Bulletinu z UK to vypada,ze Toyota vyvyja softver kde bude AA aj pre MM17,a toje prave nas pripad(vozidla vyrobene pred 10/2019)
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Honzin
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 28.05.2018, 10:56

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Honzin »

DundyCZ píše:Prvních pár cest zatím OK. Sever nahoře.

Display Control Unit (DCU) označováno jako Audio

http://streamtechdoc.toyota-motor-europ ... Latest.zip
nyní 1141

Multimedia Extension Unit (MEU) označováno Navigace

http://streamtechdoc.toyota-motor-europ ... Latest.zip
nyní 1540

Pak ještě mapy označováno jako navdb_version lze stáhnout přes web Toyota.cz po registraci a nákupu map.
Nyní 2020V1
Můžu se tě zeptat, jak jsi to dostal z flashky do SW? Mi se to pořád nedaří. Mám MM17 Navigace:1520 navdb_version: A36_4. Nahrané a rozbalené na USB, strčím to tam a nic... :-(
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Aktualizace map

Příspěvek od DundyCZ »

Musis mit flash format FAT32 a ten .kwi soubor nahrajes na flashku. Pak po zapojeni do toho usb pred radici pakou a das menu a najdes aktualizace softwaru. Nacte se update a jede to.
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Honzin
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 28.05.2018, 10:56

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Honzin »

Díky za objasnění,ale mě to prostě nefunguje. Auto mi napíše kontrola usb,čekejte a nic. Nikde to usb nevidím. Jinak je funkční,před tím mi to načetlo písničky i videa ze stejné flashky. Nebo jak dlouho si to načítá? Asi mi nezbývá nic jinýho než jet do servisu,kde mi to přehrají :-(
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Aktualizace map

Příspěvek od DundyCZ »

a vidis tu obrazovku viz muj prispevek vyse?
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
zabsky
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: sob 12.01.2019, 14:19
Bydliště: Dolní Břežany
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace map

Příspěvek od zabsky »

Problém může být v souborovém formátu USB. Například NTFS, jestli se nepletu, tak Toyota nepodporuje. Já myslím použil exFAT. https://www.aflashdisk.cz/jak-formatova ... ilni-navod
Toyota Auris Hybrid TS 1.8 Executive
Kia CEE'D SW CRDi 85KW
ex Škoda octavia TDI 66 KW
Uživatelský avatar
Jonky
Člen Týmu
Příspěvky: 56
Registrován: pát 08.11.2019, 01:18

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Jonky »

Dnes som bol na rocnej servisnej prehliadke v Toyota PPC Bratislava,a dozadoval som sa aj aktualizacie Navi systemu.Oni mi vsak tvrdili ze verzia Navi systemu ktoru mam 1520,je najaktualnejsia aku mozem mat,a ze mam cakat na novu. Je tu prosim niekto kto ma benzin 2.0, MY19,mozete sa pozriet aku mate verziu softwaru? Vo svete je uz totiz davno vonku verzia 1530(oktober2019) a 1540(jun2020) dakujem
RAV4 2.0 benzín/MY19/Multidrive S,AWD,Comfort+Paket Style +Vyhrievanie predných sedadiel+Navi
ex: Honda Civic 8G 1,8 Vtec Sport
Vodik
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: stř 24.04.2019, 10:28

Re: Aktualizace map

Příspěvek od Vodik »

Ta navigace je opravdu tragická. Jsem fakt hodně naštvanej, ale na druhou stranu alespoň něco, když s tím AA a AC, to zatím vypadá špatně i když prodejce mi při prodeji auta říkal, že by to mělo jít dodatečně doinstalovat. Tak snad nás ještě Toyota mile překvapí a nakonec to půjde i do aut vyrobených před 10/2019. Mám 09/2019. :(
Tady je odkaz na krátká videa:


Odpovědět

Zpět na „Rav 4“