Nastavení, vychytávky a tipy pro RAV4 2019

vše ohledně modelové řady Rav 4
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Nastavení, vychytávky a tipy pro RAV4 2019

Příspěvek od DundyCZ »

Zdar lidi,

Taky mám pár smutných. Po zapojení nosiče kol na tažné zařízení auto vůbec netuší, že je něco připojeno. Na parkovišti dám R a chci vycouvat. Přidám plyn a krom pípání (dá se vypnout dlouhým stiskem OK) BRZDA!, že si málem překousnu jazyk. Takže po vyhledáni o co jde je to PKSB položka v menu. Když jsem tak pročítal manuál a našel seznam volitelných funkcí, které lze nastavit pouze servisem docela jsem se divil. Pani při prodeji a dotazu zda existuje seznam co se tam dá nastavit netušila.
RTFM
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Uživatelský avatar
Mirek_62
Navigátor
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 14.03.2019, 10:01

Re: Nastavení, vychytávky a tipy pro RAV4 2019

Příspěvek od Mirek_62 »

DundyCZ píše:Zdar lidi,

Taky mám pár smutných. Po zapojení nosiče kol na tažné zařízení auto vůbec netuší, že je něco připojeno. Na parkovišti dám R a chci vycouvat. Přidám plyn a krom pípání (dá se vypnout dlouhým stiskem OK) BRZDA!, že si málem překousnu jazyk. Takže po vyhledáni o co jde je to PKSB položka v menu. Když jsem tak pročítal manuál a našel seznam volitelných funkcí, které lze nastavit pouze servisem docela jsem se divil. Pani při prodeji a dotazu zda existuje seznam co se tam dá nastavit netušila.
RTFM
A v čem je tedy problém? Že prodejce neví co je v manuálu, nebo že sis ho nepřečetl?
Uznávám, že by auto mohlo zjistit, že je obsazena zásuvka TZ a asistenty pro couvání vypnout.
Ale zase není tak velký problém to vypnout ručně.
4AF32BB7-B580-4564-A538-A2456C0DA7E0.jpeg
4AF32BB7-B580-4564-A538-A2456C0DA7E0.jpeg (121.83 KiB) Zobrazeno 1536 x
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Nastavení, vychytávky a tipy pro RAV4 2019

Příspěvek od DundyCZ »

Ahoj. To samozrejme problem neni kdyz to clovek ocekava. V patek vecer ve 21h pri ceste z poslednich sil to bylo prinejmensim WTF.

Jinak abych pouze nehanil, tak jsem maximalne spokojeny a popravde jsem necekal ze to bude tak navykove. Ma kombinovana spotreba je 5,7l a to na tak velike a 1,7t Tezke auto je z rise snu.
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Uživatelský avatar
DundyCZ
Člen Týmu
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30.08.2019, 18:10

Re: Nastavení, vychytávky a tipy pro RAV4 2019

Příspěvek od DundyCZ »

Včera jsem za jízdy měl otevřené okno a začalo pršet. Na palubce se ukázal symbol deště a otázka zavřít okna ano/ne?
Teda překvapili v Toyotě :-)
______________________
RAV4 Hybrid 2019 AWD Executive
Firma: Auris TS Hybrid mě nenechal v klidu
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“