Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

prsut píše:
Parek píše:Mohl by jsi sem dát prosim Tě ještě fotku rozsvícených těch Bi-LED světlometů? Dík

Jinak audina ukazuje, na kolik je původní hodnota tempomatu. Jel jsem s letošní verzí A6 3.0TDi a bylo to tam. Ale to je zase jiná liga, cca 4x dražší. :-D
Tak to mal aj moj Fluence, tak to ma aj moje Clio - takze od ceny auta to nezalezi. Kto to tak raz mal, tak musi byt z toyoty nasrany - tak ako som aj ja...
Toyota se na co učit!!! :-D
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

A jak se to teda nastavuje,když to nejde vidět někde na displeji.To je nějaké zvláštní.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Kcheml
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 29.01.2015, 19:01

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kcheml »

reniha píše:A jak se to teda nastavuje,když to nejde vidět někde na displeji.To je nějaké zvláštní.
Kontrolkou se zobrazuje, že je tempomat zapnutý. Rozjedu to na stovku, páčkou švihnu dolů a stovku to drží (hybrid naprosto bez kolísání). Jednoduché, účelné... a jak rychle chci jet, to si ještě pamatuji. Při brzdění se tempomat vypne, při akceleraci ne, po sundání nohy z plynu se vrátí na původní hodnotu (což je jediná teoretická situace, kdy by absence zobrazení nastavené rychlosti mohla vadit).

Nechápu, jak s tím může mít někdo problém.
Toyota Auris Hybrid Touring Sports Executive TSS 2015
Uživatelský avatar
maxwell
Manager Týmu
Příspěvky: 466
Registrován: čtv 26.07.2007, 11:12

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od maxwell »

no jó, wono to jde takhle jednoduše a prakticky...ale přeci, display je přeci nutnost...bral bych rendla.....
Auris Touring Sport Hybrid, Style
Avensis 2,2 110kw Combi ex
Avensis D4 110kw Liftback ex
Carina E 2.0 93kw Liftback ex
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

Kcheml píše:
reniha píše:A jak se to teda nastavuje,když to nejde vidět někde na displeji.To je nějaké zvláštní.
Kontrolkou se zobrazuje, že je tempomat zapnutý. Rozjedu to na stovku, páčkou švihnu dolů a stovku to drží (hybrid naprosto bez kolísání). Jednoduché, účelné... a jak rychle chci jet, to si ještě pamatuji. Při brzdění se tempomat vypne, při akceleraci ne, po sundání nohy z plynu se vrátí na původní hodnotu (což je jediná teoretická situace, kdy by absence zobrazení nastavené rychlosti mohla vadit).

Nechápu, jak s tím může mít někdo problém.
Jak jsi člověk zvykne na lepší, na horší se zvyká špatně!!
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

Co vaše fotky Auti?? Nikdo nic?? Snad se za své auti nestydíte :-D
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

Já jsem na Laguně tempomat neměl,takže s tímto jsem úplně spokojený.Na lepší se zvyká dobře. :D
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Kcheml píše:
reniha píše:A jak se to teda nastavuje,když to nejde vidět někde na displeji.To je nějaké zvláštní.
Kontrolkou se zobrazuje, že je tempomat zapnutý. Rozjedu to na stovku, páčkou švihnu dolů a stovku to drží (hybrid naprosto bez kolísání). Jednoduché, účelné... a jak rychle chci jet, to si ještě pamatuji. Při brzdění se tempomat vypne, při akceleraci ne, po sundání nohy z plynu se vrátí na původní hodnotu (což je jediná teoretická situace, kdy by absence zobrazení nastavené rychlosti mohla vadit).

Nechápu, jak s tím může mít někdo problém.
Souhlasim, je to naprostá banalita a už k tomu asi neni co napsat. Rozhodně by mě tahle věc neodradila od koupi a jsou jiný věci, který naopak za tu cenu Aurise vyzvedaj.
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Ale i tak už by to měli mít odkoukané od jiných automobilek.Vím že Toyota je je svá a nic nekopíruje a nikomu se nepodbízí (aspoň tomu tak bylo) ale takové věci by mohli mít vychytané.No jsem zvědavý jak si na to budu zvykat,ale asi v pohodě jelikož ve stávajícím autě nemám tempomat žádný,uvidíme.Jinak v té černé barvě na fotce nevypadá tak dobře jako bílá perleť.Mám objednanou taky tmavou barvu a teď tak uvažuji jestli jsem udělal dobře,no co už. :nervous: Jinak všem přeji pěkné svátky a mnoho šťastných kilometrů. :banana: :banana:
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

reniha píše:Ale i tak už by to měli mít odkoukané od jiných automobilek.Vím že Toyota je je svá a nic nekopíruje a nikomu se nepodbízí (aspoň tomu tak bylo) ale takové věci by mohli mít vychytané.No jsem zvědavý jak si na to budu zvykat,ale asi v pohodě jelikož ve stávajícím autě nemám tempomat žádný,uvidíme.Jinak v té černé barvě na fotce nevypadá tak dobře jako bílá perleť.Mám objednanou taky tmavou barvu a teď tak uvažuji jestli jsem udělal dobře,no co už. :nervous: Jinak všem přeji pěkné svátky a mnoho šťastných kilometrů. :banana: :banana:
A je to černá nebo ta ocelová? Já jsem přemýšlel o té ocelové, ale vypadala takřka jako černá :-) Jinak z blue denim jsem absolutně nadšený, špína je vidět málo a barva je to nádherná.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

Je to černá. Právě že mě se Auris líbil jen v té černé. Ostatní barvy mi na to auto moc nesedělo. Bílá je taková obyčejná. Vypadá levně :-D Černá je elegantní. Sto lidí, sto vkusu. Na údržbu bude černá v pohodě. Mám Toyota ProTec.
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Jasně jak píšeš,každému se líbí něco jiného.O tom Toyota Protect taky silně uvažuji,mám objednaného Aurise v temně modré a to bude asi mazec na údržbu,takže se asi vyplatí obětovat těch sedm a půl a nechat si to udělat.Prý je potom mytí auta v pohodě,říkal to prodejce ale nevím jestli mně náhodou jenom neoblbuje a netahá ze mně peníze.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Kemo
Člen Týmu
Příspěvky: 64
Registrován: úte 15.12.2015, 19:41
Bydliště: Zlín

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kemo »

reniha píše:Jasně jak píšeš,každému se líbí něco jiného.O tom Toyota Protect taky silně uvažuji,mám objednaného Aurise v temně modré a to bude asi mazec na údržbu,takže se asi vyplatí obětovat těch sedm a půl a nechat si to udělat.Prý je potom mytí auta v pohodě,říkal to prodejce ale nevím jestli mně náhodou jenom neoblbuje a netahá ze mně peníze.
Nad tou modrou jsem taky uvažoval. Ale zvítězila černá :-) Auti mám teprve pár dní, ale jel jsem párkrát v dešti i za druhým autem a Auris je celkem čistý. Na pátých dveřích je vidět že je trochu špinavý. Já bych tomu ProTecu věřil. Na minulém autě jsem měl vosk od Swissvaxu a to bylo na podobné bázi. Vosk byl sice o polovinu levnější jak Protec, ale zase se musel dvakrát do roka aplikovat!!
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

Já mám dobré zkušenosti s Optimum Car Wax, vydrží celkem dlouho, půl litru stojí kolem 500 Kč, cenově to vyjde ve výsledku asi podobně, aplikace jednoduchá a rychlá :-) A člověk si s autem alespoň trochu pohraje.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Kemo píše:
reniha píše:Jasně jak píšeš,každému se líbí něco jiného.O tom Toyota Protect taky silně uvažuji,mám objednaného Aurise v temně modré a to bude asi mazec na údržbu,takže se asi vyplatí obětovat těch sedm a půl a nechat si to udělat.Prý je potom mytí auta v pohodě,říkal to prodejce ale nevím jestli mně náhodou jenom neoblbuje a netahá ze mně peníze.
Nad tou modrou jsem taky uvažoval. Ale zvítězila černá :-) Auti mám teprve pár dní, ale jel jsem párkrát v dešti i za druhým autem a Auris je celkem čistý. Na pátých dveřích je vidět že je trochu špinavý. Já bych tomu ProTecu věřil. Na minulém autě jsem měl vosk od Swissvaxu a to bylo na podobné bázi. Vosk byl sice o polovinu levnější jak Protec, ale zase se musel dvakrát do roka aplikovat!!
ProTect má hlavně usnadňovat mytí a "šetřit" peníze za vosky a taky čas. Otázka kdo se jak o auto stará a kdo tomu věnuje tu péči či nikoli. Já osobně si na čistym autě tak nějak vždycky potrpěl, takže jsem to zkusil. Na oplach se prý používá jen voda, zvyšuje hebkost laku na dotek a je tam prý záruka 5 let. V případě třeba rozlámanýho nárazníků od "pozornejch" lidí na parkovišti je ProTectem ošetřován i onen náhradní díl. Když to vezmu horem pádem, 2- 3x ročně šampon, oplach, sušení, vosk, rozlešťování.. Vyjde to asi levněji, zvlášť, jestli to opravdu funguje a vážně pujde špína dolu jen vodou..
Odpovědět

Zpět na „Auris“