Spamy... !!

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

jj, zatim to vypada jako dokonalej uklid. gratuluju, i kdyby to byl jen dilci uspech ;) myslim, ze ti co tady makaj, by si zaslouzili nejakou odmenu...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

mají můj neskonalý obdiv a úctu, díky díky ........ :thumbsup:
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

gramo píše:Viktor dostal lepší výzbroj než lopatku a smetáček a začal využívat povolení zabíjet 8)
:bigups: šikovný kluk jsi Martine, díky a gratuluji k úspěchu, a všem co s úklidem pomáhali :thumbsup: !
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

No kucí pochvala. Fórum opět patří nám z masa a kostí. Akorát doufám, že se Viktor nevyvine a neobrátí se proti nám :-D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Prileje kdyztak trochu kyseliny do vany.. :-)))) A rozpusti nas.. :-)
Ale zase rozpustili jsme dost...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Tak jsem tu pár dní nebyl a koukám, že nás napadli nějací indiáni.
Naštěstí nás spřátelení Komanči přesunuli úplně jinam 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Možná jsem při tom kobercovém náletu sejmul i pár nevinných civilistů, kterým se tímto omlouvám, pár zašitých botů jsem přehlédl nebo jsem jim dal šanci, že to může být i normální uživatel, ti se ještě se můžou probudit...

Teď nefungují registrace, je tam kontrolní otázka, na kterou by byla velká náhoda trefit správnou odpověď, tak je celkem klid, ale takhle to zůstat nemůže. Problém je, že boti uměli překonat i kontrolní otázku, patrně je tam nějaká spolupráce s lidmi, kterým registrační otázky jdou, ti je vyřeší, odpověd se někam uloží, kde ji boti najdou a jedou...
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Příspěvek od petrbk »

No je to tu čistší 8)
johny2000
Manager Týmu
Příspěvky: 305
Registrován: úte 16.12.2008, 10:42
Bydliště: Králův Dvůr

Příspěvek od johny2000 »

HM. sofistikovaný útok.
Obrázek

Verso 1.8 Active
EX: auris 1,6 Dual VVTI Man
Uživatelský avatar
kracken
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: sob 12.09.2009, 20:09
Bydliště: SK - Bratislava

Příspěvek od kracken »

Martine, velke podakovanie... :) super praca... 8)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

OK... vypadá to že je čisto... perwolll kam se daj poslat tedy penízky? nevim kolik... řekněme 1000,- za to sledování boje dobrý jako :lol:
nevim co je akorát... přispět by měli všichni, nebo pár z nás co tu jsme zažraný jako špína :lol: tak sem admine/ani nevim kdo to je hoď sem bankovní účet... něco ježíšek pošle... :lol: bylo to fakt hustý, mělo by přispějt víc lidu 100 atd je jedfno kolik...... stálo to čas a energii ale zase se tomu asi věnovalo víc lidí, tak víc účtů... zasloužej si
+ ještě si 86 zaslouží vlastní rubriku... takže až bude, pošlu... nesmí to tu bejt seklý... vymazat urban cruiser a nebo ho nahradit GT86 ať maj klid... :lol: pár těch zakrslíků :-)
Téma: "GT86/BRZ" místo urban cruiser...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Proc by se mel mazat urban cruiser? Je to auto, ktere se normalne prodalo a jezdi.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

micron píše:... něco ježíšek pošle... :lol: ...
Myslíš tutoho :lol:
Obrázek
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

No proč urban cruiser? tak dá se i jinak bez smazání... jak tak koukám a nestačim se divit... schválně tam psát nechci do 86... dávám prostor jediný pozitivum je, že sem si zvolil XV subaru a tak sem se trošku uklidnil, svý sem si napsal do svý rubriky mimo... a tak je volná fanatikům :-) mě to neoslovilo... urban cruiser by se moh smáznout, protože to byl totální omyl a propadák na všech trzích, byl vadnej... a někde sem čet, že se snad i toyota omluvila za ten shit... větší shit se toyotě nepoved dost let jako tahle příšernost--- :oops: :oops: :oops:
To tu spíš chyběl FJ Cruiser rubrika, za kterej se člověk nemusí, nemusel, i když si i já si taky poklepu na čelo po pohledu do interieru... už je taky mrtvej... Cruiser problem... :lol: FJ byl aspoň sexy, i když ho zničil přežranej 4.0l a ignorace 3.0 D4D pak se moh dát oželet snad i ten příšernej amíckej interier. RIP
Stačí poslat sz... kde se identifikuje admin a posílám... fakt si zaslouží za ten boj, mam radost že to tu funguje jak má... prostě se to hnulo... takže SZ, a mobil kontakt, abych si ověřil jestli to neni třeba bot admin že :-) člověk je takovej ostražitější po takovým útoku...

Nebo prostě ať sem admin rovnou napíše numero účtu, nejsem příznivcem soukromých zpráv... zavání to jakoby lezením někam... Mělo by přispět víc uživatelů, kterým se tu líbí, protože se něco konečně hnulo, a témata o příspěvcích na forum nikoho nezajímaly... ani mě....

V jednu chvíli, když teď fakt šlo do tuhýho sem si řikal, co třeba odkoupit doménu, kdyby se bot opravdu ještě víc rozřádil, dát známýmu adminský práva, pořešit reklamy trošku jinak-efektivnějc než to je... ale to bych zase pak klesnul na tom, že by si věšina myslela že se povyšuju, a že si jako jeden z mála můžu psát co chci... a vedlo by to jen do pekla... ztratil bych tu obyčejnost... smrtelnost... standard, už by to bylo vnímaný většinou uživatelů špatně... nemam rád povýšenost... a tady je to hezký tady na tom foru... je to totiž jakoby bez šéfa... to je právě to zajímavý... a dobře že to funguje, ale vypadalo to že to zkolabuje.... takže Všechno veřejně a v cajku... 8) takže admine: NUMERO: privat conto pro všechny kdo chtěj opravdu přispět jakoukoliv částkou aby to šlapalo dopředu... : prostor je tvuj... a my děkujem. A já speciálně za svobodu slova... To je to nejcennější... a toho si vážim.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Admin zdrhnul na www.toyotateam.cz 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“