3SGE po nastartování chcípne

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

libor12 píše:takže jsem projel elektrická schémata. Pokud se snažíte "naroubovat" 125 ecu a motor na svazek z mr2 115kw,5 drátů pro cidlo teploty a zapalování a rozděloc je jinak a mají jinou barvu a jiné umístění na ecu a dálsi věci je circuit open relay,které má přesně opačnou funkci jak u celicy.
elektriku delal Honza, svazek je použitý ze 125kW, Ecu taky, to je vse co vím, víc by k tomu mel říci spíš on.

zatím ani s jedním 3sge neměl co se týče elektriky problém tak jsem absolutně nepočítal že by byl nějaký prblém.Vždy jsme ale delali jen 129kW :(
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

micron píše:roubování je stejně k smíchu... na srazu jsme viděli 5g 115 jak vydrtila na letišti 6g 125/129 takže :lol: :lol: jsou to jen data... realita je realita :lol: tedy jiná než je v TP. No jinak řečeno... nechat motůrek tak jak je a max přidat lux... pro ty co rádi slyšej jak auto dejchá... jinak negrabošit do systemu. optimální a stabilní system je klíč. možná nuda, (pro libora určitě :-) ale zase ten klííídeček, pohoda :lol: :rolleyes:
Mi to nedá...:-)
Ono 5g je přeci jen o něco lehčí, navíc Martin z auta vyházel všechno od předních sedadel dozadu a měl v podstatě "open exhaust".
Navíc jak sem zjistil dodatečně u sebe, tak věci v motoru (včetně zánovních) o kterých jsem si ještě v té době myslel jak jsou 100% byly už polofunkční, případně blbě nastavené (rozvody). Ono je to pak opravdu o kvalitě údržby, jak píšeš stabilní systém je klíč.
Ale radu, že je jednodušší motor oturbit, než vyměnit za identický, ale výkonnější typ... tak to byl dobrej joke :D
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

vendys> já měl na mysli červenou 5g, ne polepku randála :lol: v červený bylo myslim všechno standard. No ono je to stejně taky o nohách a ruce...synchro... když se neprotočej kola, a nakopneš to přesně akorát, tak máš náskok 8) a je jedno jestli tam máš sedačky nebo ne.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

je to jen a jen o tom článku mezi pedály a volantem. :) můžeš mít super výkonné auto a pokud neudržíš adrenalin na uzdě je to automaticky prohra zvlášť v primce nebo vrchu. K problému doporučil bych udělat komplet nový svazek bez open circuit relay a sladit barvy tak jak jsou. Dodnes vzpomínám na Zemiho mr2 turbo kde jsem zhruba 3týdny hledal upadnutou kostru kabelového svazku. Oprava na 10 vteřin když ji člověk najde.je to jen a jen o tom článku mezi pedály a volantem. :) můžeš mít super výkonné auto a pokud neudržíš adrenalin na uzdě je to automaticky prohra zvlášť v primce nebo vrchu. K problému doporučil bych udělat komplet nový svazek bez open circuit relay a sladit barvy tak jak jsou. Dodnes vzpomínám na Zemiho mr2 turbo kde jsem zhruba 3týdny hledal upadnutou kostru kabelového svazku. Oprava na 10 vteřin když ji člověk najde.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

je to neco nezapojeneho kdy pri nakupovani nekompletnich veci nebo jak si to vlastne pokoupil motor atd.. uz se mi to stalo a chovalo se to presne stejne zapomel sem na 185 zapojit modul u vrtule chladice a start cerpadlo jede motor taky cerpadlo vypne motor zdechne propojil sem cerpadlo v zasuvce a motor jel chodil sem a hledal skryty imo. jinak jak pise libor mel sem i tento pripad s a/c ale chovaslo se to blbe pri zapnuti klimy to v podstate zdechlo nicmene"motor bezel" tomas gt20 by mohl vykladat :lol: a byl to ventil ktery obohacuje vzduch koupil motor vcetne ecu ale tento ventil tam nebyl protoze je na stene a nikdo ho k tomu nepridal no a na jeho stavajicim motoru byl jiny model A/C a ktery ventil nepotreboval a uz sme meli problem :evil: proste malicko jina el. a si v .... dokud to nenajdes. muj nazor chybi ti tam proste neco co je v razene v palivovem okruhu jak u te st185 zkus spojit zasuvku jestli to pojede tak zjistis jestli mas okruh zap.v poradku
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Odpovědět

Zpět na „Celica“