Prahy 5.gen

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

ja pořád nevím co s tema prahama řešíte. Každý takovýhle práh je vždy polotovar který je potřeba doupravit at ho koupíte kdekoliv ( s výjimkou toy - jenže ta si to "na míru " nechá zaplatit ) takže jak nekdo zmínil výše vždy je to o tom kdo typrahy delá. ja jsem v mic ronove topicu jasne a mylsím i dost srozumitelně info o prazích dodal a pokud Honza má zájem zveřejnit fotky z prací jet o jen jeho volba - tuším link a heslo ke me na rajce ( pokud je to vubec zaheslované ) má.
To že práh má být na konci "nábeh" nahoru do blatníku a není tam, je problém klempíře ne toho kdo mu bude práci zadávat ( = třeba i Micron, pokud si to nechce delat sám :D :D ) a ení třeba se s tím zabývat, pokud klepmíř umí používat flex/nužky na plech a svářečku není co řešit.
Práh je naohýbanej dobře.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

nikdo nic krom microna neresi ;) jestli muzes honzo, dej prosim sem par obrazku. ja uz bohuzel ten pristup nemam asi.. nikde to nevidim v mailu :-(
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

jak bude chvíle volna prolezu archív...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tady je fotodokumentace od inteligentního člena kubu.... Takhle sem si to představoval...
http://www.celica-club.org.pl/viewtopic ... 3g&start=0

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vypreparovanej díl blatníku pod lištou... ten se musí nahradit a vyčistit bordel pod nim, kde bejvá fest napadená chase.
Obrázek

překvápko... tyhle fotky tam autorovi chyběj...
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) micron dne úte 28.01.2014, 10:53, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

výborne Microne, to co ti tu bylo nekolikrát řečeno bylo potřeba pro nekoho pomalejšího ješte nafotit :)

Ja jen dodám - kde je info o výztuhách prahů? V lepším případe je vyřezal a nenahradil v horším to tam nechal, tak jako tak obojí není dobré.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

idaho> nebylo tu řečeno, že náhradní díl polcar za supr prachy je 100% kompatibilní a kvalitní. Což potvrzujou ano, právě fotky 8)

Výztuhy nevim, možná by pomohly fotky jestli nááááhodou nemáš, že? Týpos tam taky nebyl furt, jako ocas, já o výztuhách nemam ani šajna... taky sem pořídil jen pár fotek při týhle mega otravný opravě v roce 2007... ale výztuhy sem nestih, unknown. tajemství mistrů klempířů asi 8)

Na jaře se chystám na expertýzu podlahy... bude potřeba renovace tušim už pár let :-) Tohle téma tu ještě nebylo, ale bude čekat taky všechny... na všechny se dostane :-) :lol:
viz fotoreport ... ta izolace podlahy je zajímavá myšlenka--- to si asi objednám... v zimě mi ať sedim kde sedim furt táhne na nohy... takhle budou v teple :-) zvukovo/teplotní izolace, fakt supr nápad odizolovat koberec od promrzlý podlahy wow... +
http://www.celica-club.lv/forums/viewto ... ?f=5&t=174

pidi téma cz a pár fotek
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... ha&start=0
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Micro ja ti mohu potvrdit ( a to sem psal už dříve v biscuitovo topicu ) že nejsou 100% kompatiblní, je to dlouhej plech co má správnej tvar ale spatnou dýlku - doslova jsem spal že z jednoho jsem udelal obe strany.
takže co se týče kompatibility není tu řečeno ani nafoceno nic nového... ( to že chybí "okraje " sem taky zminoval - že se museli dodelat..
každopádne ano, hurá micron na to přišel sedí to
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

idaho> nevim kde je biscuitův topic, kdysi sem něco viděl, ale asi jen 2 fotky... k ničemu...... když tady je topic na prahy, mělo by to bejt tady a ne někde v prdeli... a jak se řiká fotka = tisíce slov.... ty nedáváš fotky, jen povídáš. Tak se zeptám opět protože nemam informace, ty máš ty, a rád si je syslíš... takže jak jsou dlouhý original prahy od toy? Nahoře máš fotku jak jsou dlouhý polcar... kam až v zadu teda zasahujou? tohle nám tu třeba chybí a to by mě fakt zajímalo--- jestli máš chuť se podělit, nebo jen syslit a hemzit. Teda nejen mě by to zajímalo počítám... i když to vypadá že to zajímá jen mě... to je ten paradox tohle forum je celý paradox

Dej sem sakra fotku u auta, jak je dlouhej a jak vypadal original... místo hemzů... nikde na celým netu neni jediná fotka... tak ať je k sakru aspoň tady. :roll:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

micron píše:idaho> nevim kde je biscuitův topic, kdysi sem něco viděl, ale asi jen 2 fotky... k ničemu...... když tady je topic na prahy, mělo by to bejt tady a ne někde v prdeli... a jak se řiká fotka = tisíce slov.... ty nedáváš fotky, jen povídáš. Tak se zeptám opět protože nemam informace, ty máš ty, a rád si je syslíš... takže jak jsou dlouhý original prahy od toy? Nahoře máš fotku jak jsou dlouhý polcar... kam až v zadu teda zasahujou? tohle nám tu třeba chybí a to by mě fakt zajímalo--- jestli máš chuť se podělit, nebo jen syslit a hemzit. Teda nejen mě by to zajímalo počítám... i když to vypadá že to zajímá jen mě... to je ten paradox tohle forum je celý paradox

Dej sem sakra fotku u auta, jak je dlouhej a jak vypadal original... místo hemzů... nikde na celým netu neni jediná fotka... tak ať je k sakru aspoň tady. :roll:
Microne drahej, ja nemám tolik času sedet u netu a (asi zhulenej - protože jinak se ty kraviny a chování nedají vysvětlit ) psát nesmyly jako ty. Prahy sem nemeřil ale jasne sem napsal že z tech polských ( koupeno přes rall ) jsem udelal obě strany. Pokud ti ty fotky byly k ničemu je to jen a jen tvuj problém, a troufám si říci že to co si sem dal ty ted je také k ničemu protože to není vec co si človek udělá sám a jde o výsledek a ten sem sem dal, bez tuny zbytečnejch keců . Pokud neumíš ve foru hledat je to jen a jen problém tvé počítačové gramotnosti, ja nejsem povinnen nikomu opakovaně servírovat pod nos informace které potřebuje, kor když se neumí ani slušne chovat.
Kdybys trosku uvažoval tak ti dojde že originál prahy od toy na které se ptáš budou originál, ne žádný polotovar takže budou "bolt on" (pro toho co nechápe - budou sedet přesne bez uprav, a udelá z jednoho prahu jednu stranu ).
promin ale nikdo mi nemuže přikázat, že se musím podílet informacemi kor když není schopen o ne slušne požádat a chová se jak dobytek, nebo jel íny s epodívat do veřejne přístupného toyota EPC aby videl jak vypadá práh dodávaný Toy a z toho si lehce odvodil jeho velikost.
Když už tu narážíš na volné šíření informací, kde si se ty, veřejne, podelil o info o silentech ?

Starej se o sebe a dokud se nenaučíš slušnému chování prosím neoslovuj mne.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dnes sem udělal menší inspekci prahů šroubovákem po zimě... mnooo tak i na práh u řidiče přišla konečně řada. Zatim malá dirka, ve sváru pod dveřma--- provizorně přecákáme gumoasfaltem, aby to nebylo trapné, že :-) A počítám do 2 měsíců pojede k Pepíkovi na reparaturku.

objednán práh Polcar, na porcování
http://autodily.prodilnu.cz/nahradni-di ... 369-9.html
Tuhle firmu doporučuju.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

Pokud by nekdo shanel prahy na 5.gen, nabizim 2ks. Nove, nepouzite. Klempir si s tim nakonec poradil i bez nich :wink: Koupeno zde:

http://www.superdily.cz/zbozi/35152/lem ... -89-93.htm

Cena: 2000,- kc za oba, Zlín a okolí
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Floyd píše:Pokud by nekdo shanel prahy na 5.gen, nabizim 2ks. Nove, nepouzite. Klempir si s tim nakonec poradil i bez nich :wink: Koupeno zde:

http://www.superdily.cz/zbozi/35152/lem ... -89-93.htm

Cena: 2000,- kc za oba, Zlín a okolí
Ahoj, ty prahy bych vzal, díky. Domluvíme se po sz.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Celicka je zase připravená k akci... :-) úpně jí je u prdýlky kdy se ráčí představit její vyvolená XV... ale tak má novej práh u řidiče a to komplet... byl komplet nasračky... i když se nezdál... takže ten "polskej matroš" zabral... vypadá výborně, Pepík klempíř neřek ani slovo...tudíž---> dobrej produkt, velmi dobrej produkt... PolCar... oukej :-) ouuukej cena za prácičku + fixnutí a novej matroš u zadní zástěrky 4000,- + osobní ohodnocení + bonus 500,- za kvalitu... kvalita práce je to o čem veteránka bude... práh vyfotim během tejdne... každopádně ale sedne... fajnos matros
zlobivá rez nahlodala prdelku za zástěrkou, ale kdyby tam zástěrka nebyla, tak by bylo škody víííc mega víc... časem se ploška za zástěrkou poupraví, teď si to nechá jako suvenýr... než přijde XV, na zimu je ready... přezout a GO!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Na fotky sem se vybod, ale tak dneska sem koukal na krápníkovou prahovou výzdobu... "aneb, jak dostávaj prahy "kapky"".... nebejt novej práh u řidiče, a pohodovej u spolujezdce, asi by mi to trochu vadilo... teď :lol: jen ať se krápníkům daří :-) náhradní práh je ve spíži, no problemo... dekorace pěkná... no stress :-)
škoda že se tam leskne ten špinavej hnědej beton, že to vypadá jak rez na prahu... ve skutečnosti je to jen odlesk. čí pak je ta rez... jo možná že to je zrovna místo, kde kdysi stával opuštěnej opel astra-zlikvidovanej. Já jen pár kapiček oleje nechávám :-) to se přiznám :-) kdo taky ne, že :-)
Obrázek
Naposledy upravil(a) micron dne sob 08.02.2014, 04:52, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zase už zase mi někdo změnil fotku... tohle aspoň vypadá zajímavě, ale tak příště si jí dej pod tu původní... nebo si mam změnit heslo? nebo mi ho změníš sám? :lol: ps: nepřečtu to druhý... yakuza to jo... ale to druhý je špatně. disgrafik ps: admin, moh bys zjistit kdo změnil tuhle fotku? Díky... resp. potvrdit muj know howgh... 8) já sem to nebyl
Obrázek
Jo okořeňovat témata a fotky zrovna u mě, dobrý, ale proč vymazávat původní... jen si jí přidej a já rozhodnu jestli jí vymažu nebo ne... tuhle třeba ne, je zajímavá, proč jí vymazávat... za ty prahy bych taky škrtil... ale foť lepším foťákem, když tak rád kreslíš... :lol: je to mázlý a zbytečně velký

prestigio pmp 5101c quad pěkně zkurveně fotí 5.2 2014 20:35 (podle toho by se dalo zjistit kdo mi napad téma, že...) 5-2 2014 po 20h cca
nebo to uděláme jinak... :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“