Myfunovo Celica

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

http://www.novinky.cz/krimi/202025-inci ... elbou.html

tak to dopada kdyz ma nekdo zbran, jak jsem si to precetl, tak jsem si hned vzpomnel na to jak si se na to ptal :)
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No tak koukám že se to tady docela dost rozjelo.

Tak naprosto stejnou situaci jsem zažil asi před 4 lety, když borec, myslím že měl renolta 19 blokoval levý pruh a evidentně spomaloval tak na 80-90km/h. Byl jsem naprosto v klidu jel jsem za nim asi 3min. když už mne to začřalo trochu sr*** že je vpravo volno a nechce mne nechat předjet, tak jsem na něj bliknul a co to borec mi ukazal prostředníček!!!!!
Tak to mne rozpálilo do běla a nevím kde se to ve mne vzalo jsem vybuchnul,....předjetí zprava byla otázka par vteřin nechal jsem se dojet a zastavil jsem pomalým bržděním až jseme zastavili vystoupil jsem on však nečekal a jak jsem vystoupil se rozjel a chtěl mi ujet :-D což byl vtip ujet reaultem19 mámu 3S-GE :lol: okamžite předjetí a opětovné zastavení,...to už jsem pěnil a borce jsem zastavil natlačením na pravé svodidla, vystoupil jsem borec dostal 3x když chtěl vystoupit tak jsem ho zabouchnul v jeho vlastním autě a odejl,....myslím že z toho byl v šoku tak jako já, když jsem si nakonec uvědomil co všechno jsme na te cestě prováděli. Jo a asi byl taky dost v šoku když se z auta proti němu vypotácel týpek přes 2m :lol: :lol:
Poučení do budoucna,....nyní na takové magory z vysoka kašlu. (Vozím už ne jenom sebe)!!!
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jsem zrovna pred chvilkou jel , jeli jsme v male kolone par aut za 2 kamiony ale celkem to valily, predemnou ob auto jelo maserati , pak mas ze zadu dojelo SUV Sang jang nebo jak se to pise a pak me dojela Audi R8 - Leos M. to nebyl mel jinou znacku :/ , typnete si kdo jel nejvic jako prase a ohrozoval ostatni ? ten co asi chvatal do tesca nez mu zavrou :D samozrejme jsem je vsechny pustil protoze jsem jel od babicky a ta mi rikala abych se s nikym nepredhanel
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

prostředníček ukazuju docela často poslední dobou... při cestě z kempu se mi lepil na prdel nějakej golfista... ale na cestě byly díry, tak sem jel slalom a šetřil tlumiče... troubil... tak sem ho pak pustil... já zatroubil a dal sem mu fakáče... debil
Když sem si jel teď koupit nový zadní kotouče, desky a čelisti tak "myškoval" nějakej kreten v audi combi... myškoval mezi asi 5 autama a i předemnou se mi tam vetřel jako hovno... bez blikání... tak sem opět ukázal fakáče a asi 10x troubil... a řikal sem si v duchu ty čuráčku počkej, tohle si posral, to se ti vrátí... ubožáku... to bylo na Butovicích, pak koukám a smíchy sem se málem neudržel... u dálnice na barrandov tam stojí tenhle píčus a kouká se na levý přední kolo, neboco... ejjjj :-) tak sem na něj zatroubil zase ukázal sem mu parohy... a chechtal sem se... debílek asi naboural nebo píchnul, nebo se mu ta sračka posrala :lol: :lol: ale udělal mi radost 8) jing-jang :twisted:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

Našel jsem si nedávno docela dobrou zábavu. Potřeba je jen nějaký kretén, co chce závodit, tlačí se na prdel, tůruje motor na světlech apod. a volnější dvouproudovka někde v městě kterou člověk dobře zná. Zprvu je potřeba nechat týpka ve varu a pořádně jej jízdou ještě rozrajcovat. Pár metrů před stacinárním radarem nebo úsekovým měřením rychlosti zpomalit na normální povolenou rychlost a kreténa nechat profičet.
Má to jen jednu podmínku, nesmí jet před okamžikem přibrždění za prdelí, ale ve vedlejším pruhu...
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
Ahold
Věčnej rejpal
Příspěvky: 597
Registrován: pon 27.04.2009, 22:34
Bydliště: Brutál - drsný kraj pro drsný lidi

Příspěvek od Ahold »

Nedávno jsem "závodil" s jedním Golfem v Brně, zezačátku jsem mu ujížděl, ale pak už jsem se bál, přeci jen to bylo ve městě, sice na 4dovce ale náhoda je blbec. Tak jsem přibrzdil on mi jel těsně za mnou že i brzdit jsem se bál a pak těsně před semaforem mě silácky předjel a těsně před čumák, že jsem musel dupnout na brzdu. No samozřejmě hnedka dal okýnko dolu a začal tam fakáčovat, pak dával palec dolů atd... Tak jsem se jen usmál a na křižovatce jsem odbočil abych mu nemusel zvětšovat jeho motorový penís. Po půl hodině kdy jsem jel zpátky jsem ho potkal jak se tam předhání s nějakým Fiatem, Fiat nakonec vyhrál :)
Asi to auto měl pujčené tak se snažil dokázat že je borec, hlavně že měl na hlavě flexu a z okna řval Gipsy bo něco takového teplého.

Nemá cenu se s takovýma blbama předhánět pač dřív nebo později Vám to nevynde a bude zle. To vám s láskou tvrdí AHold, váš obchodní řetězec.
Jsem Zoofilní plyšomil a nestydím se za to.
Vrrrrrm Toyota Vrrrrrm Corolla Vrrrrrm TS Vrrrrrm
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

ArnieGT píše:No tak koukám že se to tady docela dost rozjelo.

Tak naprosto stejnou situaci jsem zažil asi před 4 lety, když borec, myslím že měl renolta 19 blokoval levý pruh a evidentně spomaloval tak na 80-90km/h. Byl jsem naprosto v klidu jel jsem za nim asi 3min. když už mne to začřalo trochu sr*** že je vpravo volno a nechce mne nechat předjet, tak jsem na něj bliknul a co to borec mi ukazal prostředníček!!!!!
Tak to mne rozpálilo do běla a nevím kde se to ve mne vzalo jsem vybuchnul,....předjetí zprava byla otázka par vteřin nechal jsem se dojet a zastavil jsem pomalým bržděním až jseme zastavili vystoupil jsem on však nečekal a jak jsem vystoupil se rozjel a chtěl mi ujet :-D což byl vtip ujet reaultem19 mámu 3S-GE :lol: okamžite předjetí a opětovné zastavení,...to už jsem pěnil a borce jsem zastavil natlačením na pravé svodidla, vystoupil jsem borec dostal 3x když chtěl vystoupit tak jsem ho zabouchnul v jeho vlastním autě a odejl,....myslím že z toho byl v šoku tak jako já, když jsem si nakonec uvědomil co všechno jsme na te cestě prováděli. Jo a asi byl taky dost v šoku když se z auta proti němu vypotácel týpek přes 2m :lol: :lol:
Poučení do budoucna,....nyní na takové magory z vysoka kašlu. (Vozím už ne jenom sebe)!!!

jéé to je škoda že jsem s tebou nejel v autě :) to bych si užil, protože takovýhle bybínků člověk potkává opravdu mnoho :) jinak snad už se borec trochu poučí a nebude zas tak hrubej frajer :) PS: pěkný podpis :)
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

vsichni se musime naucit ovladat svuj testosteron :-)
ja se snazim furt a furt mi bouchaj saze :-D ale posledni dobou jsem se naucil lidem v klidu domlouvat, kdyz uz me tak naserou, ze si je dojedu. protoze kdyz nekomu vynadam, nebo ho dokonce chytnu pod krkem, jsem z toho pak celej den spatnej ja a jeste je mi pak dotycnyho skoro lito :-(
jeste se musim, naucit ignorovat vztyceny prostrednicky, to mam teda vzdycky rudo a to by dotycnyho nezachranilo ani moje vedomi, ze budu mit zkazenej den ;) to bych doporucil kazdymu si poradne rozmyslet, protoze nasledky jednoho gesta muzou bejt fatalni.. ja ukazuju vztycenej palec - jako "jses kral, jede ti to jako krava a ted tu kolonu celou asi preletis" a pritom mu delam prostor at si jede co nejdal ode me 8)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

vcera zase jeden pripad , sinu si to takhle po dalnici u nas na jihu , hodne nad limitem ,ale aut malo tak se to dalo , jenze pred tim me predjel typek s dacii logan MPI se dvema lidma na palube , ja si jel tu svoji vzletovou rychlost , no kdyz jsem ho dojizdel pridal , predjel dalsi auto pred nama , zase sem ho dotah, zase se mi tam nasral , zase predjel , asi si myslel ze nemam narok , jen sem si daval pozor aby me nesejmul , pak zacal i podjizdet a to uz jsem ho nechal , ale celkem mu to ve 180 jelo se 3 lidma jsem cumel :D - to sem az necekal , no a na konci dalnice skoncil stejne jedno auto predemnou a najednou se bal i predjizdet , protoze umi jezdit jen na dalnicich
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Raimok
Manager Týmu
Příspěvky: 490
Registrován: pon 31.03.2008, 00:58
Bydliště: Praha (Most)

Příspěvek od Raimok »

Fuckinky off that. Na takový sráče ignorace. Když jsem mimo město, tak jim ujedu nebo uhnu a ve městě je zahrnuju south parkovským úsměvem a dlabu na ně. :D
:-) Celda 6g, ST202-SS, 1994, 129 kW
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

Pavo.B. píše:... ale celkem mu to ve 180 jelo se 3 lidma jsem cumel :D ...
jenze to nevis jak se mu ty bakelity a plechy klepaly uvnitr a ze volant drzeli vsichni tri i zubama :lol:
jestli jel 180 a mel toho nejsilnejsiho logana - tj. 90 kobyl, tak mely vsechny sliny u huby.. a jak pak jel poslusne - no to uz se mu nejspis neco vysralo ;)
na druhou stranu, u me u prace kde parkuju, parkuje taky taxikar, kterej ma nejakou novou dacii a chlapik je vylozene peclivka, kazdy rano nez vyjede kolem toho beha, jako kdyby to bylo buhvico a musim uznat, ze to je diky tomu panovi jedina dacia, ze ktery nemam vylozene spatnej pocit a mozna bych do toho auta i nasednul, kdyby to nebyl taxikar ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Čím silnější auto jsem měl tím míň jsem se snažil ,,pretekatˇ- závodit" s kýmkoli.Je to si nějaká úměra a takhle v poslední době vnímám lidi kteří se nenechají předjet a snaží se s čímkoli slabším jak mám já ...a vynechávám je už úplně.Kašlat na ně,orgány jsou zapotřebí pro nás a dárci ať jsou oni.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Aktuální vývoj dílů na nemocného mazla.

Koupeno:
Přední dálkové světlo u řidiče(poděkování Kysimu). Zadní nárazník, zadní blatník a zadní světlo mám na druhé Celice. Zadní blatník bude možná koupen jako samostatný díl.

Přední blinkr v jednání (respektive oba přední-tuningové-hezčí)

Chybí:
Přední plastová maska, potkávací světlo na straně řidiče, přední blatník u řidiče. Kapota motoru (pořád si myslím, že půjde opravit)

Otázka je až to klempíř rozdělá co se ukáže za plechama. Chci se optat, když se bude měnit zadní blatník tak se bude muset sundat to malé boční okénko za dveřma řidiče. Jde to udělat tak, aby se dalo těsnění kolem skla znovu použít?
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Přesne jak říká Doky, mam stejné zážitky, čím silnejší mam auto tím méně se snažím nekomu neco dokazvat a tím méne mne nejaké auto co mne předjede vzrušuje :) Sundaná targa, nechám ho jet, vím že když budu mít chut tak ho muj miláček "sejme" jen jí uvolnit otěže :)
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

Přesně jak píše Idaho a Doky, čím silnejší mam auto tím méně se snažím někde machrovat... Nepopírám, jak efektivní je roztočení zadních kol na semaforech, když ještě svítí červená a na oranžovou jen uvolnit... Což vyjde při zelené na čadící rozjezd :wink:
Darujte krev. Je i pro vás...
Omlouvám se za gr. chyby :sneaky: :blush:
Odpovědět

Zpět na „Celica“