CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 17.9.-19.9.2010

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

PŘIJEDU NA CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING

ANO
40
75%
NE
13
25%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

celorepublikový celica míting 17.9-19.9-2010

Příspěvek od Pavel Liška »

Vše již tady bylo napsáno,Foste-poklona,ale musím dodat,že Magda si na čele kolony,která musela potěšit každého kdo ji viděl,také vedla s přehledem.Omlouvám se všem co jsem je spletl,tím jak jsem nesprávně odbočil na Hradec,máte někdo spočteno kolik nás v koloně jelo?
Uživatelský avatar
Neus
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: pon 24.05.2010, 14:20
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Neus »

já tě plácnu, kolonu jsme vedli dva:-)) zapomínáš na šestky které také vedli kolonu.
Ale na ženskou jela fakt dobře:-)))
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

kdo to byl s tou stribrnou GT-FOUR ze Zlína? Chci se s ním sejit :lol: Nejaky kontakt...?
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Joe_y píše:Ahoj všichni ! Sraz byl supr, i když jsem mohl jenom na sobotu. Moc rád jsem Vás všechny poznal, ale Vaše jména a nicky si budu muset nadepsat na společné foto :oops:, tolik fandů Celicy pohromadě.... Díky moc a poklonu za organizaci Foostovi, za debaty se Všema a za svezení Garfiellde :D
Těším se na další setkání s Vámi kdykoliv a kdekoliv.

Carpe diem

můj první pokus o zveřejnění fotek prosím zde:
http://kookenzee.rajce.idnes.cz/Celimeet2010/
Musím pochválit provedení fotek

Také přihazuji pár fotek z mobilu http://foost.galerie.cz/4825047-celorep ... 0#69495531
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Týden uletěl jak CELICA po D11ce a až teprve dnes jem si našel čas,abych taky napsal pár slov i když vše podstatné už jste napsali VY.

Ale přesto.

Moc rád jsem se sešel se stejně "postiženými",díky všem za super pokec,atmosféru a inspiraci :P

A samozřejmě největší dík patři FOOSTovi& Co.za organizaci nadšení a za rošt ke grillu/to si samozřejmě dělám p...l :D /

Ať si motorkáři ve zdraví užijí moje ventilky a ať je zachvátí věčná s....a
:twisted:

Mějte se fajn a dá-li bůh,nebo hlavní mimozemšťan,budu se na vás těšit v květnu 2011.

PS:Konec srandy,jdu se trápit s demontáží plynových vzpěr.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Já sem ty svoje krytky na ventilky podlepil silikonem. To jak to dobře drží budu za nějakou chvíli testovat, protože budu dávat jeden disk do opravy. Akorát čepičky se daj holt jen šroubovat.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Neus
Navigátor
Příspěvky: 141
Registrován: pon 24.05.2010, 14:20
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Neus »

on tam někdo kradl ventilky :shock:
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

No ne přímo ventilky,ale ozdobný čepičky.

Není to žádná tragédie,ale zamrzí to :(
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

Hezkí jste to měli.škoda že mi to nevyšlo.
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

už se těšim na ty videa HD.... to už nemáte další fotky? lenoši 8) tahle mě dostala... já nejsem na sladký, jo takovej slanej/kořeněnej dort bych si dal k Rebelovi :-)... ale ten design! Cera respect... !!! :lol: mně úplně přišlo škoda ho jíst... nádherný dílo 8) příště ho můžem rozkrájet tou katanou co mam v kufru :lol: mě to nenapadlo jak sem byl ohromen... že sem na ní zapomněl...
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

micron píše:už se těšim na ty videa HD.... to už nemáte další fotky? lenoši 8) tahle mě dostala... já nejsem na sladký, jo takovej slanej/kořeněnej dort bych si dal k Rebelovi :-)... ale ten design! Cera respect... !!! :lol: mně úplně přišlo škoda ho jíst... nádherný dílo 8) příště ho můžem rozkrájet tou katanou co mam v kufru :lol: mě to nenapadlo jak sem byl ohromen... že sem na ní zapomněl...
katanu vozim taky :D (i kdyz jen maketu, ale na zlomeni ruky staci :D ) a rebel je moje domaci pivo, sem rad ze chutna i jinde nez v Brode :)
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

NIkdy jsem nechapal lidi co vozi v autě meče, k tomu tupe, ale asi na tom něco bude...na přišti sraz take něco nalepim na zadni kryt kufru...
P.S. tak narozeniny celicy mužeme slavit každy rok, 41 je take uctihodny věk..., a přiště ten dort klidně muže bejt ala kolač s masem a vajičkem... toho draka vyložim červenym kaviarem...no problemo :lol:
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Myslím,že použít Katanu na rozkrojení dortu,je to nejrozumější použití :lol:
Uživatelský avatar
Preatorian
Řidič
Příspěvky: 152
Registrován: čtv 30.07.2009, 13:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Preatorian »

Tak dlouho jsem se těšil na Celica Meeting a už je zase po něm, ale co na to říct? No prostě BOMBA!!! Tak skvěle jsem se dlouho nebavil a když jsem viděl jaká komunita lidiček vznikla a to hlavně díky Foostovi, tak to všechna čest. Takovej sraz Nám můžou závidět všechny kluby, protože takhle vyvedenou akci snad nikdo nepořádá.

Chtěl bych poděkovat hlavně Foostovi, za jeho obětavost a schopnost uspořádat tak skvělou akci i když ho provází strasti v podobě ztráty foťáku a dalších věcí, Cerovi za nejkrásnější dort co jsem kdy viděl, Dokymu za úžasnej pokec a jeho rady k nezaplacení, duo Zejdy mě zas jako vždy nadchlo jejich schopností utvořit rodinou atmosféru plnou zábavy, holkám (Baruška, Květulinda, Zuzka) za stále usměvavé tváře podporující dobrou náladu, Magdě za dokonalé vůdčí a navigátorské schopnosti a zapůjčení stativu a nakonec všem chalanům a děvčatům s kterejma jsem se tak skvěle bavil celej víkend. Ani všechny nemůžu vyjmenovat, protože to bych musel napsat román. Všichni jste pro mě jako jedna velká rodina, která zaručuje nekončící zábavu a vždy se na Vás budu opět těšit a snad se uvidíme i častěji než jen při těchto velkých srazech.

Jinak co se týče videa, tak se nemusíte bát, hned jak mě to čas dovolí, tak se pustím do sestřihu všeho co jsem natočil a budeme mít (snad když se to povede) další reprezentativní video pro Celica klub. Dám si záležet jak jen to půjde a poté zas zveřejním na internetu :wink:
Ještě jednou děkuji všem za skvělej víkend a už se těším až se zas potkáme :D
Celica 6.g. 1.8 červená "MIKAELA"
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

videa

Příspěvek od aczasa »

http://www.youtube.com/watch?v=v0rRkqRzXsA - příprava dortu Celica
http://www.youtube.com/watch?v=feibTV5t-fs - Hodně štěstí zdraví.....
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“