Beskydy Horní Bečva 22-24.5.2009 Fotky strana 23 dole

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

ja_ma píše:Semnou v pátek nepočítejte. My vyjíždíme až kolem půl 7 nejdřív (abysme nemuseli tahat dřevo :-D ) jo ti co pojedou do bystřice naproti brnakum tak klidně prijedte o půl hodiny později, to tam budete tak akorád. :lol:
to jsou potvory vyčůůůraný, tihle ja_movci :D:D za trest do tý svý turbíny nacpeš aspoň pořádnej strom ;) a bohužel to do Bystřice je z Brna dál, než od vás, takže páteční odpolední provoz je případným viníkem zpoždění :( (hlavně průjezd Holešovem je skvělej :( )
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
ja_ma píše:Semnou v pátek nepočítejte. My vyjíždíme až kolem půl 7 nejdřív (abysme nemuseli tahat dřevo :-D ) jo ti co pojedou do bystřice naproti brnakum tak klidně prijedte o půl hodiny později, to tam budete tak akorád. :lol:
to jsou potvory vyčůůůraný, tihle ja_movci :D:D za trest do tý svý turbíny nacpeš aspoň pořádnej strom ;) a bohužel to do Bystřice je z Brna dál, než od vás, takže páteční odpolední provoz je případným viníkem zpoždění :( (hlavně průjezd Holešovem je skvělej :( )
Na ten provoz jsi to svedl pěkně :D Ale mám takovej pocit, že naposled nás zdržel prvně Kysi jak v Brně bufetil v odpaďáku Spookeyho nabíjecí baterky který tam vyhodil :D A pak sme eště dělali mezipřistání ve Vyschkofe na nákup krmení, ne?

Pass: no co, bude hezky, tak se holt budete chvíli smažit na slunku :D
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Petiss: Ja to s tim srazenim nemyslel tak doslovne (ackoli hned jak jsem to odeslal, tak me napadlo, ze najde nekdo, kdo se toho chytne ... mas bod, vyhravas prvni cenu :-P)

Btw. "jsme se stavovali pro krmeni" ... jestli tim myslite to, co me napadlo, tak LOL .. ja myslel, ze vyraz "krmeni" pro to pouzivam jen ja :-) Ale treba jsem to spatne pochopil.
Naposledy upravil(a) X_Mave dne čtv 21.05.2009, 08:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 maromachine - co takhle v 18:00 na benzince ABOil na okraji NJ ze směru od Opavy?
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
PetrD
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: ned 18.06.2006, 17:41
Bydliště: mám kolem Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PetrD »

4brňáci - kudma se pojede? Vrchem na olmik,hranice, JN atd nebo spodem na kroměříž?
Toyota Avensis WG Sol Navi 2,0D-4D/126HP, 2008
Audi TT 1,8T quattro /254HP
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tak pokud by Brnaci jeli skrzevaaaa Olmik .... toz to bysme mohli od Olmiku jet ve slusne kolone :-) Co?
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

PetrD: brňáci jezdí dycky spodem, ptže nemaje dálničních známek na naše tankodromy, tak si dávají hezkou projížďku po silnici 1. (aspon to tak nazývají) třídy z Brna na Rousínov-Vyškof-Ivanovice na Hané-Kroměříž-Hulín-Holešov-Bystřice pod Hostýnem-Valašské Meziříčí-Rožnov-Bečva-Dr.Knedlo :twisted: :lol: . Jsou tam taky krásný zatáčky, kde se dá fajn projet, než jet jak stádo pořád po vyhopsaný dálnici.. :roll:

edit:tak sem to teda upravil Petissu,no :D
Naposledy upravil(a) Celerak2.0Gti dne čtv 21.05.2009, 13:36, celkem upraveno 1 x.
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:PetrD: brňáci jezdí dycky spodem, ptže nemaje dálničních známek na naše tankodromy, tak si dávají hezkou projížďku po silnici 1. (aspon to tak nazývají) třídy z Brna na Rousínov-Vyškof-Ivanovice na Hané-Kroměříž-Holešov-Hulín-Bystřice pod Hostýnem-Valašské Meziříčí-Rožnov-Bečva. Jsou tam taky krásný zatáčky, kde se dá fajn projet, než jet jak stádo pořád po vyhopsaný dálnici.. :roll:
A nemůžem jet prvně Hulín, pak Holešov?? se budem vracet?? :D :D Rejp, rejp, rejp :D
Uživatelský avatar
Ghonzaless
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10.09.2007, 07:15
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghonzaless »

x_mave: A taky se používá docela často "LOL" ... To asi taky používáš často! LOL ...

LOLEK GHONLOLEK
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

To Petiss: no nevim nevim kdo furt sdrzuje kvuli nakupovani a venceni coklu :twisted:

ja budu zitra ve dve ready i se zradlem a jsem na vas zvedavej panackove udrzkovani 8)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Kysi píše:To Petiss: no nevim nevim kdo furt sdrzuje kvuli nakupovani a venceni coklu :twisted:

ja budu zitra ve dve ready i se zradlem a jsem na vas zvedavej panackove udrzkovani 8)
Panáčku, nestresuj :D :D
Zatím to vypadá velmi nadějně, pač se zrovna chystám do Brna nakoupit nějaký věci a juknout k UH. Tím pádem zítra bych měl stíhat ;) Ale stát se může cokoliv :D :D
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

:cry: škoda že je to tak daleko, bych hned jel taky.. :( ikdyž mám na víkend nějaký povinnosti, tak bych se na ne vystlal.. :D přeju vám apson hezký počasí :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

garfielld píše::cry: škoda že je to tak daleko, bych hned jel taky.. :( ikdyž mám na víkend nějaký povinnosti, tak bych se na ne vystlal.. :D přeju vám apson hezký počasí :)
jojo, to je, zvlášť pro lidi z druhýho konce republiky.. ale díkec za přání počasí, chlape ;);)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
maromachine
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: pon 04.08.2008, 09:56
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od maromachine »

Charlie : no já už jsem chtěl vyjet o půl 3 nejpozději,ale yt to asi dřív nestíháš,že?tak to se asi sejdem tam,snad nevadí?
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

olomooooc...

Příspěvek od aczasa »

Prosím, kdo pojedete se mnou přes Olmík? Přeci jen to mám do brna a pak na H.B. na nic. Navrhuji v Olmíku někde kolem Olympie kolem 4té odpolední, co vy na to?
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“