Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 898
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od frostie »

Kdyby byla japonská, tak nabízí za 250 :D.
EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 898
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od frostie »

EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od micron »

nejdřív začinala na směšných 10.000km a nakonec máme 186.000 origo...
no zajímavá je... nevyznám se v cabrio... ale měly by mít nalítáno míň i když u Yamahy 3SGE je to fuck.... :-)
https://auto.bazos.cz/inzerat/103334941 ... rviska.php
kdysi mi šroubek prozradil že maj mít ještě kryt stahovací střechy... a ne všechny ho prej maj :-)... takže vyznám se i v cabriu... máš :-) ne nechci tě, ale máš? :biggrin: tak ukaž...
nemá podle mě... to je kryt co se dá přes tu sklopenou střechu- aero dynamic a vejde se do kufru. pak se dá samosebou koupit deflektor zadní posádky... aby neumrzli :-) za zadní sedačky... vzadu to toiž fouká fest drsně :-)
Má to zajímavost, el stahovací zadní okýnka... kromě el stahování střechy.... zajímavý a jinak je to nejkrásnější cabrio co sem kdy v životě viděl.... je dokonalý, i 2 snowboardy se tam vejdou s bagáží... what a fuck!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 898
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od frostie »

EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od GammaRay »

Píše, že auto má nový motorový olej, ale nepíše, jestli není připravený v nějaké nádobě...
Zároveň totiž následně ještě píše, že prodej neplánovali a tak mají připraveny 4 litry motorového oleje...
Nechce snad inzerent tvrdit, že vyměnil olej a hned si koupil další olej? Měl snad strach, že příště motorový olej už nesežene?
A nebo prostě jen nemluví tak úplně pravdu a žádný olej tam neměnil, čemuž ta orezlost výpušťáku trochu nasvědčuje... :?:

Každopádně na to jak usilovně to 22 let jezdilo, tak je tam na můj "dojem" nějak málo kilometrů. Nejsem expert na inzeráty, ale je mi divné, jak se mnoho prodávajících trefí do prodeje, když mají na tachometru nějakou tu devítku (zde 190 tis.km)... :shock:
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2182
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od jarson »

možno to nebude tak dramatické s tými podozreniami.
Poznám dost ludí, co nakupuju "do zásoby" vyložené spotrebáky, lebo to proste určite pouziju neskôr a casto to robia kvoli poštovnému, alebo nejaký výpredaj (oleje klasicky do zásoby...). A orezlý šroub u vany môže byť znakom toho kto mení oil odsávačkou napríklad.
Kilometrov to ma fakt pomerne málo. Ale na druhej strane poznám dost ludí , čo vážne urobia ročne aj len 5tkm. A mám to aj v rodine :D ...nikdy to nepochopím :shock:
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od micron »

https://auto.bazos.cz/inzerat/103673909/Carina-E.php
Nooo je to hustý :-) je to výborný.... tohle je prostě hustý :-) Nevim... prostě nevim, rozsekal mě :-) Fakt zajímavý auto od zajímavýho človíčka :-) Hustý :-) ale serioznost tam je.... :biggrin:
Na prodej tomu, kdo přijede, vyzkouší, bude-li spokojen, zaplatí uvedenou cenu, auto převedeme a odjede s ním: super :-)
Ne vážně je to napsaný přísně drsně.... bez kompromisů... chce jí prodat ale nemusí... a přiznal všechno... drsnej inzerát :-) takovej skoro poctivej... na max.
Na prodej tomu, kdo přijede, vyzkouší, bude-li spokojen, zaplatí uvedenou cenu, auto převedeme a odjede s ním: wooow :-) no to je nej hláška :-) ale proč ne....
výměna zkorodovaných brzd. trubek mě taky čeká... ale pořád to drží nechápu :-) vajíčko gratis.... já na tom nevidim nic podezřelýho... naopak ten ninja napsal totáně všechno... u mě fain. :biggrin:
Inzerát je vážnej i veselej... a 19000 no to je cajk :-) Navíc kdo fotí spodek u auta? no jen profík :-)
Za 19 500 Kč si můžete koupit ajfoun a chodit pěšky nebo šlapat na bicyklu nebo si pořídit sice staré, ale jedno z nejspolehlivějších aut, jaké kdy byly vyrobeny.
nej hláška---- :-) :-) ale má pravdu... wow... wooow woooow :biggrin:
Já jen dodám, no je to hustý auto, když preferuješ rodinu, a ne sebe :-) Já preferuju sebe... a až pak ostatní... :biggrin: proto mam celicu :-) musim se tak přiznat jako se přiznal ten borec :-) Nojono my všichni co máme celicy jsme smutný případi :-) Až na pár vyjímek- kdy jsou připadi celá posádka celicy... :biggrin: :biggrin:
Ale napsal to krásně... takovej článek za 19500,- krásně napsanej... jo za mě jo... :bigups: + plus
Nesmolil by se s tim, kdyby to auto neměl rád... a ví o něm všechno... pro mě je divný jen to že je to auto tak levný... ale prostě neni to celica... ale je to borec! :-)
Já sem zvědavej jestli zkusim prodat dědovýho fiata takhle podobně... a nebo ne... :-) to nebude ale 19.000.... :-) to by mě nebavilo... se snažit bejt komikem... to se cenim na víc....
Tam to bude složitý, tenhle člobrda si nic nevymejšlel, dal to, já si taky nic nebudu vymejšlet, ale věřit mi budou jen lidi co mě znaj. Protože já nikdy nelžu. A je to možná i moje chyba... v životě, ale prostě ne..... kdysi jo, ale už dááávno ne. Lidi lžou dál, já ne, prostě mě to přestalo bavit. Poznám kdo lže... a nechci s lidma co lžou do očí mít nic společnýho. Taky sem uměl kdysi lhát... ale prostě je to blbost :-) Takže to bude prodej na rovinu. takovej seriozní :-) No ne ještě tam neni, to bude chvíli trvat... :-) dokonale sčíhnu konkurenci... a pak je rozsekám fotkama a textem. Jako svoje auta neprodám, ale tohle dědový jo a chci si ho vychytat, protože takovej podobnej kousek neexistuje. Tentokrát opravdu ale opravdu no opravdu ne fakt opravdu po důchodci 94 let, mým dědovi. REAL. Jezdil jen od baráku na spořilově k zastávce autobusu, protože dál nesměl... busem jen nakoupit a zpátky ani ne 1km... auto bylo téměř nejetý show car Fiat. Bez chybičky... bude to fičák... :biggrin: najeto noooo nevim, nepamatuju si ale kurfa málo :-) vlastně neni ani zajetý, i když 1x sem ho prohnal :-) takže vlastně je :-) kromě vyfouklých kol bez chyby... to garantuju :-) děda se staral hlavně o baterku, ale na kola kašlal :-)
No když o tom uvažuju, měl rád toho galanta, jenže ten se posral... z ničeho nic a nikdo ho nedokázal opravit, dneska sem se díval jestli jsou na prodej--- autoscout jen 1 kus 1990 náš byla vínovová metla 92 a novější zadní světla... ale 1 kus! všechny 2.0 se prostě posraly--- a vlastně nikdo neví proč---. To mě mrzí. V tý době net nebyl co teď, teď víš všechno.... dřív ani prd... ale i teď se o tom nikdo nic nedozví.... jakoby ty auta byly naprogramovaný se zničit po určitý době.... jo a když oprava tak to si musel znát hooooodně dobrýho borce--- ale podle mě to bylo naprogramovaný japoncema že se to má zničit...

protože to nemělo chybu... v tom byl ten problém. Nemůžeš prodávat dokonalej produkt, protože lidi nebudou kupovat novější... horší ale jakoby modernější :-) Já třeba teď nechci nic... sem spokojenej se Subaru 6MT 2014 atmo a Celicou atmo 1989 5MT... nic mě nezajímá..... CO2 už vůbec ne... :-) Ale prostě mě auta přestaly bavit... sorry... Celica a Subaru mi stačej... oboje jsou dokonalý... takže mě auta vlastně už vůbec nezajímaj. Seru vám na automatický převodovky, seru vám na všechny pičoidní sračky co se mi snažej naznačit že neumim řídit... seru vám na to!!!! Když budu chtít ject jako prase, pojedu jako prase.... a ty vaše systemy ať se třeba poserou.... Mrdám na ně... Proč bych nemoh ject párkrát za život jako prase? když nikoho neohrožuju...? Nikdy sem se svým autem nikoho ani nedotknul... nikdy... ale někdy si prostě potřebuju ulítnout :-) když vim že to jde... 200+ ne nepotřebuju se s nikym honit, soutěžit atp.... prostě chci znát maximum... 200 215 atd--- u dokonalýho auta. 230 až 240 u celicy--- tak nějak :-) je určitá oblast kde to jde... a je to bezpečnější pomalu víc než na okruhu. Jo Lidi se můžou zabít, ale z 90% zabijou jen sami sebe, ne nikoho dalšího. takže je to fér hra. Kdyby mě měl nějakej system blokovat ve 180km/h no tak to auto asi shodim z útesu :-) sorry :-) adrenalin je od 195km/h vejš- ALE MUSÍŠ SE UMĚT BÁT SE... a auto musí bejt dokonalý... a to je málokdy... já vim co sem investoval do aut, a vim co si můžou a nebo nemůžou dovolit--- zase mam sebe celkem rád :-) hoodně se mam rád.... já mam svoje limity, silnice maj limity... ale hlavní limit je život... že. A na ten svuj i dalších si dávám mega bacha.
Protože to je ta radost z jízdy... kdy to jde všechno dokonale skvěle, jako po másle... a takový jízdy mam rád... a vlastně neznám jiný jízdy... :-) mam to rád perfektní. Vychutnat si jak přírodu, tak asfalt... jsou magoři co tě předjedou jen aby měli radost, nebezpečně, srát na to--- to pak bude jejich problém... nebo srát na ty kokoty co předjížděj 1 auto za druhým jen aby byli o 10 sekund dřív v burákově :-) Srát na to... já když se chci odreagovat... na šumavu nebo zpět, je tam možnost :-) A tu miluju.... miluju to!!! tyhle debilové tam totiž nejsou... tam je to na max. Tam nebo zpátky, zpátky je to drsnější to jo :-)

Tam musíš dát za 3 a tlačit do červena u atmo... a tlači a tlačit :-) 4 tlačit,,,,,, super kopec :-) zpátky je drsnější když sněží :-) masakrozní tam se dá udělat 250km/h ale ne když je sníh.... rozsekaný auta napravo nalevo.... ale joooo 190 dalo se se subaru :-) brutální to bylo nojo :-) pak tě to auto ale právě začne bavit... a řikáš si joooo ty vole joooo kurfa tak tohle je drsný... a letíš si v levým v zasněženým pruhu, jako sám? a všichni v pravým zpomalený :-)... okej.... hudba víc.... oleeee joooo tak to jo ..... tohle jo :-) Proto. Subaru. Strach člověk měl, ale radost byla větší :-) Já vám tu ten levej pruh protáhnu joudové :-) :biggrin: :biggrin: Ale neserte mě :-) Jako je to vo držku snažit se protáhout stopu co neni... v levým... na universal gumách yokohama geolandar g95... A CO :-) :biggrin: SUBARU je univerzální... bylo to vo hubu... ale bylo to fain.... člověk si prověřil ovladatelnost uni gum a levej pruh--- ekšn :-) :biggrin: Ale prdel to nebyla... někdy člověk musel fakt citlivě :-) No ale to já sem takže to šlo... :-)
Ale to když sem viděl za sebu auta... v levým, předemnou nic... tak sem si řikal wow wow wow ty vole tohle je hustý :-) jak se za tebou zařadili... ale nevědi že děláš stopu... :-) wow
Pojď se vsadit, když ho pustim, uteče do prava... nemůže razit.... :-) chvíli jel... ale pak to vzdal.... tak sem razil dál.... asi chtěl závodit :-) Ale v těhle chvílích sem pochopil tu prdel se Subaru XV... jo to mě baví... :biggrin: Už to vědi všichni že ten levej neprotáhne nikdo jinej než Subaru XV. je to jasné :-) Navíc mi za to ani nikdo nezaplatil... A to sem se i třás strachy v určitých situacích....
Ale já mam prostě rád levej pruh.... na šumavu spc ze šumavy a mam ho rád :-) bylo to o strachu... ale strach= subaru :-) Mam rád strach... v tom levým... bál sem se, to jo, ale člověk se vžil do toho že jsi rolbař, nebo úpravce sjezdovky... a musí to bejt perfektní :-) :-) Nejde aby byl jen pravej pruh a levej neexistoval... to nende toto :-)
V těhle situacích je nej problém přejídět z levýho do pravýho atd... tohle když někdo udělá.... konec :-) roztočí se většinou a celý a celý a celý a celý kurva celý co sem dělal tak rozmrdá----- :biggrin: ten kreten...
Zákon jízdy v bordelu... řiká nesmíš přeject na druhou kolej... nesmíš.... jednou jsi tu a nebo tam vedle... ale nesmíš ject vedle... proč? no protože prostě proto ty hovado :-)
Respektive prostě proto že zabiješ obyčejný lidi, a přežijou jen ty ve 4 kolkách :-) Aha soudruhu :-) To si jako myslíš že já sem soudruh? Tak sedni sem a ukaž se mi :-)
Hele šéfe je vám dobře? já mam pocit že jste voljaký zmetený ,,,,
Som anoooo som kurfa zmetený.... nieviem nič a nechcem nič viediet---- chci ist do lesu a tam byt... dajte mi všaci pokoj.... kokoti ......
No náš kapitán je zaoprazdnený... ale čo s váma... navrhuju odpočinok... :-) Než sa kapitan nabije... Ale toto nie je možne... vy musiete makat nazoaj porát.... ale počkáme na kapitána.... naozaj.
Aber ich habe keine instruczione... was machen ich wis šaize machen.... und du? Herr Kapitan
Ich liebe es nicht... warum? Darum... Das ist alles :-)
DAS IST DAS!!! Was? ist den DAS? ETWAS.... Das ist etwas šajze? Warum? Darum hahahha und so... Am schuldigung... so sie mochte etwas sagen uns... ok.... so was ist den das?
Tak to kurfa řekni ty píčo.... :-) co máš za problém ty kundo jedna...
Neřekne, jen nutí stranu ANO říct ANO... Ano a je to tak :-)
Ano chce to... :angry: ANO chce to, kdo by to tak nechcal.... že všaci chcaju chcat.... vy perverzni prase.... k děvkám jen nahoře nebo dole... :biggrin:
No já to nechcám... prostě tak...
Uýž dlouho jste neměli n slovensku nějakou akci... možná je na čase... :-) Tohle se bude líbit---- <-?>
Aleeeee jak delaj jako ze nic...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od GammaRay »

Tak ono podle textu inzerátu asi nelze s nějakou úplnou jistotou poznat zda a do jaké míry je to "pravdivé" či nikoliv.

BTW: Tehdy když měl Stanislav Gross billboardy s větou "Myslím to upřímně", tak Miloš Zeman na to reagoval, že to je nejčastější věta sňatkových podvodníků :)
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od zmaxxx »

Oproti Carině je tohle moc pěkné:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/toyo ... a/18260065
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od GammaRay »

Ano, tato Corolla vypadá velmi zachovale.
Navíc je fajn, když je to původ ČR a druhý majitel. Nic co šlo z ruky do ruky.
A především oceňuji když je auto prodáváno i s komplet zimními koly a nebo třeba gumovými podlážkami. Takže paráda. Jak někdo nedá k autu zimní kola s tím, že si je střelí bokem, tak mi to přijde hrozně neseriózní. A nebo vyndá gumové podlážky či koberečky a je tam jen holá podlaha (nemyslím plech, ale jen ten samotný nevyjímatelný koberec nebo co to je), tak je to taky hnus. To už jsou samozřejmě "detaily", ale člověk si udělá určitý úsudek o prodávajícím.
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od zmaxxx »

Tyhle potahy/sedačky jsou vrcholně příjemná mikroplyš, byly i v GLI verzích CarinyE. Proseděl jsem v nich skoro 150tkm...
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2182
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od jarson »

dobre , srat na ten kombík, ale tá Corollka, to je velmi pekná nevesta. Tou by som sa hned dal "sňatkovo "podviesť :inlove:
Kurňa, toto nie je fér...vám sa to tam kotí jedno vedla druhého a tu aby také niečo človek hladal dobreže s Interpolom v plnom nasadení :mad: Kým sa tu také niečo objaví , budem mat troch vnukov, do čerta s tým....
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od GammaRay »

biscuit: vzor na sedačkách a obložení dveří je věc vkusu, mně by tohle třeba vůbec nevadilo a i se mi to skoro líbí a navíc je to příjemné na dotyk :)
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od GammaRay »

biscuit: já si zas pro změnu připadám jak v nějakém panoptiku - nechceš si, prosím, už konečně změnit toho tvého takřka strašidelného avatara!? :-)


jarson: žasnu, kolik třeba jen dnes na bazoši přibylo inzerátů:
https://www.bazos.cz/search.php?hledat= ... t&kitx=ano

Mimochodem: Celica rok 1980 vhodná "k nenáročné renovaci" :wink:
https://auto.bazos.cz/inzerat/104042953 ... jiteli.php
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Zajímavé inzeráty - ironicky i vážně, díl II.

Příspěvek od Jimmi »

LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“