ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Podělim se o 1 special stanici... dneska sem na ní narazil... hrajou ukrutně Božky... člověk ne a ne to přepnout... každá skladba = perla.
Neznám podobný net radio, ta hudba se nedá nikam zařadit... nemá konkurenci. Má to rytmus, styl, akustiku, perfektní kvalitu 320MP3, a ano zase to je z audio studia.
Už asi 5 hodin jí jedu a čekám na chybu, nebo skladbu co by mi vadila... nene :-) Naopak totálně mě dostala skladba "Moodorama" od autora: "Funkanistan", kde je použitej rytmus ze System Shocka II, znělo to totálně božsky, až mi přejel mráz po zádech... prostě špičková kvalita.
Tahle stanice je moje nový zlatíčko... :choon: ani rychlý ani pomalý, má to šmrnc a svuj origo styl. Každá skladba je perla, nedá se to nikam zařadit... možná přiblížit jo, ale zařadit nene.
"Listening Pearls" (je i v audials)
hack pro AIMP je http://93.190.142.179:8274/listen.pls
Jak ten styl popsat? Noooo chce to svuj název... "Optima Accusta Soul". třeba :-) nebooo "accusta degusta delica"
je to kurfa výborný! Neni to ani jazz, smooth jazz, ani lounge, ani chillout, ambient, reggae, rap, rock, pop, house, latino, funky..... filmová hudba, herní hudba, psy, dnb... no prostě to nejde zařadit. tečka famozní počin. :bigups:
je to něco úplně novýho...a nevěřil bych že je možný něco novýho vytvořit... tak sem se pokusil to aspoň definovat. :bigups: Bere si ze všeho, všech stylů... ale ten celek! to je kumšt.
Moje uši ten skvělej zvuk a nápady hltaj :-) jsou úplně našponovaný :-) Tohle se fakt poslouchat dá... kurfa dobře... :bigups: :wub:
Stereotyp je narušen... přímo vzrušen :-) Kuchař- DJ prostě kombinuje dokonale hudební chutě... do celku, a měl by dostat ocenění Yokohama / když ne Michelin :-)
No tak kuchař 1 skladbu dost překořenil... po asi 9 hodinách... ale i to je cajk... chvíli si každej potřebuje "ulítnout"... :biggrin:
ale mam radost z nový muziky... po určitým debilním zážitku je to fain...

Sem si tak řikal co zkusit práci u Toyoty... s pičkou na střeše. Tsusho... ok... ihned volala... a já že sem na horách... snowboard a běžky... snažila se... řikám čas mam v úterý, ok, domluvili jsme se... nějaká externí personalistická pička... příjemnej hlas, 17 minut sraček do founu ok. Prej testy :-) Joooo tak mě už nikdo dlouho netestoval... dooobře...
Den před sem si řikal že bych si zopakoval o čem je a co je/ kdo je toyota... ale ještě že sem se na to vysral... jako ten test to si děláš kurva prdel? Sem snad krysa? No nejsem kurfa... ty píčo jedna... pěkná, byla pěkná, rád bych jí vyjebal prdelku... ale vyjebala se mnou... jako test pro MATFIS... 60 minut? kafe bez cukru? ejjjj.... ty si děláš kurfa prdel děvče...
Otázky A-F dal sem A+B... u C sem se zasek, protože sorry ale slovní matematický úlohy sem nesnášel už na základce a odmítám ty mrdky řešit... když jsou k ničemu... a celý je to k ničemu. Mrdky.
Takže teď ale nevim kdo s kym vymrdal... :biggrin: Ne fakt nejsem krysa co jí bude kdokoli testovat... já si budu testovat... a propadli jste se do sraček, v mým testu jste neuspěli jako solidní zaměstnavatel... Toyota Tsusho... sorry... celkem jste zaspali dobu... + bylo by vhodný těm blbečkům co prodávaj auta sundat ty červený kravaty a bílý košile- vypadaj jak idioti. :biggrin: I když nějak možná prošli testy... možná ale dřív ty testy spíš nebyly :-) :biggrin: Fuck it... FUJ hnus velebnosti--- demence. Takže U Tsusho si auto fakt nikdy nekoupim... Fuj Tajxl.
Ale pobavil sem se... a něco pochopil... :biggrin: "Když s tebou chtěj vyjebat?" "Vyjebej s nima ty." data error... výsledky testů nemam :-) I když sem se snažil... a nebudu kokot co tam namrdá odpovědi jen tak... z toho sem vyrost... z takový komedie... to bylo kdysi dááávno. abcdef
Největší prdel ale je ta, že mi bylo řečeno, že je úplně jedno co tam vyplnim... ale hlavně aby to bylo vyplněný...WTF???!!! coooo????
no to zase já sem micron, já nevyplňuju nic co sem nečet... takže se asi nechápeme... :biggrin: já sem prostě vyplnil to co se dalo a na zbytek jebu... :biggrin: Nebudu přece vyplňovat cokoli co sem nečet... to se dalo na základce nebo na gymplu... ale teď už fakt ne... tohle je jiná gamesa... já poslouchám jen sám sebe totiž a rozhodně ne personalistku anallitisku. :biggrin: Ty si myslej že můžou všem diktovat... ale to hovno... děvče... příště radši mysli a přines cukr do kafe místo 2 smetan. Budeš profesionálnější persoANALITička.... :biggrin: kurfa

PS: měl sem jinou identitu... ne tu co je tady. abych to viděl nezávisle... ten humus. :biggrin: ale fakt sem zklamanej... tohle si budu pamatovat. Tsusho pro mě neexistuje. je to ostuda. Japonec by se zastřelil... zažít tohle... já na ně mrdám... :biggrin: I když ten přístup mě fakt mrzí... to je hnus... :!: nechat se testovat jako krysa... a i ta krysa je testovaná míň... vesměs 100% testů neodpovídá o realitě člověka a jeho schopnostech... jen si to někdo myslí... takže je to všechno na pikaču a je lepší test razantně ukončit. Fuck OFF, šmejdi, krysa ta se nemůže bránit... to já jo kurfa... co si kurfa vůbec o sobě myslíte, že si myslíte že tohle testování/buzerování lidí je normální? no neni.... jednoho dne dostanete do držky...až někoho fakt naserete. Tomu bude fakt jedno, že jsi usměvavá sexy prcinka... dostaneš prostě do držky :-) :biggrin: proč? protože tvoje práce stojí za hovno bejby.... seš nepotřebná--- nic co děláš nemá smysl... chápeš?
Ale já chtěla bejt personalistka? no a jak vidíš k ničemu to neni... jsi zbytečná... aha--- no tak si najdeš jinou práci a potkáš další personalistky... sexy děvečky... :biggrin: třeba s tebou nevyjebou? umíš lízat? jo i tam? persoANALitičko?
Příště vim, že jakmile se mi objeví v reakci na zaměstnání persoAnalistka... tak jí rovnou pošlu do prdele. :whaasup: :alian: a to přísahám, měla by si radši najít práci... třeba v bordelu... ale to se bude muset fakt snažit... minimálně se vyholit... a nebejt jako prase.
ale jinak nejsem zlej... jen se rád mstim... sem takovej Zoro Mstitel :-) kurfa a totálně teda nesnášim když se mě někdo snaží testovat... jako bych snad byl krysa nebo robot? Doprdele! Jen idiot by vyplnil všechno... pro koho? proč? jen za to že se zpotim jako prase?... kvůli místu prodejce aut? si děláš snad prdel? Persoanalilička prej že jde o VIP místo... řikám jaký VIP místo? skoro 20 čistýho + bonusy... no a co... co je na tom VIP? No že to může bejt i 40-50 hrubýho...bla bla---- to že na dobrý recepci v hotelu v praze je normal 30 čistýho sem jí neřikal... Anallitičce... ještě by se v těch análech štourala--- VIP si strč víš kam...do VIP řiti. Lidi toho nakecaj.... proto mam rád a řídim se tim. bejt v cajku a no-comment. co se jobu týče. Vim jen to, že kdo si myslí že je VIP, neni.... jsou vyšší co si nepřejou bejt VIP, protože je to trapný. A pod jejich úroveň. takže tak. VIP je jen spodní směšná hranice díky níž člověk co se v tom vyzná pozná, že vejš už se určitý lidi nedostanou, jednoduše, protože všechno utratěj... :-) něco nad VIP je... ale neni to definovaný... ani to nechce bejt definovaný.... :biggrin: je to i neni... ani ve filmu to neni... ale je to... problém je, že u toho nedefinovatelnýho má moc rusko... až přespříliš... a neni prostě vhodný aby tu rusáci vlastnili skoro všechno... to se musí bloknout, a o to jde. Je jich tu až moooc... takže konečná, vystupovat... vlak jede do depa... spasiba...
je to prostě přehnaný... místo bloklých migrantů tu jsou rusové... a ukrajinci - ty pracujou, a rusáci kupujou... jenže kupujou až moc... takže STOP. Každej rus může mít jen 1 nemovitost... v rodině max 2 nemovitosti... atd... neexistuje aby firma co jí vlastní rus koupila nemovitost a ani nijak jinak... prostě konečná, jen pro soukromý účely, ne firmy- business neexistuje. Tak bych to udělal já... mazejte jinam... a to jen z důvodu že jste se přemnožily jako kobylky... a když se něco přemnoží, musí se to řešit.... a to fofrem.... problém ale je že většina patří nad VIP... a těžko se zjistí o koho jde... ty se budou bránit fest... takže bych rovnou prostě zaved nemožnost pro rusy cokoli kdekoli koupit... veškerý nemovitosti... a to tak že okamžitě... žádná fabrika, žádnej pozemek, žádnej hotel... nic prostě nic... block. Proč? No neni to ve státním zájmu... gotovo.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

No nic, sice mi ta mrcha persoanalistka způsobila cca 2 denní stav úzkosti... kterej bych jí přál... to bych jí přál... ale člověk si napustil horkou vanu s pěnou, muziku...
"Ambient Life Radio" (audials) a tak sem přemejšlel... no škoda že sem byl tak slušnej... měl sem se jí prostě do těch testů "vymrdat". A to doslova :-)
Prosímvás... mezi B a C se to nějak slepilo... ale Vy si určitě poradíte... jo jasný :-) Tak na viděnou... dám vám vědět jak to dopadlo :-) jooo děkuji :-)

Testy si bere a nese ke kolegyni, fakt se to tu lepí... co to jeeee??? No to je snad??? Neee... No jooo je to MRDKA, Normálně se mi na ten test, kde je napsáno nevyplňovat vymrdal... ???? No to si děláš prsa? :-)
Tak to tu ještě nebylo, normálně se mi vymrdal do testů--- :biggrin: :biggrin: :biggrin: Příště to udělám. Na to přísahám... !
Vymrdat s nima... :bigups: :biggrin: Sbíráš data? no z mrdky jich máš až až... :biggrin: I život z těch dat můžeš stvořit... krávo.

No nic... kdyžtak příště... tohle by tě otestovalo... :tongue: Drzost... FUJ
Ten test byl perverzní... psycho jako svině, time attack... tu mrdku by si zasloužil... kdyžtak jí tam někdo hoďte i za mě :-) :biggrin: :biggrin: budu Vám vděčný :-) :biggrin:
Já sem z testů pochopil že chce s tebou vymrdat... tak co se jí tam do testů nevymrdat? :biggrin: :biggrin: Zcela Logické.
OTTIMA s.r.o. "Proč si s náma nevymrdat?" :biggrin:
http://www.ottima.cz
Jen nechápu jak je možný že takový šmejdský agentury existujou... ne jen že tě samosebou budou okrádat o plat... ale ještě maj tu drzost s tebou vyjebávat... no chtěj mrdku. Ta je cenná--- moje teda je :-) jde o moje děti :-) :biggrin: :biggrin: Fakt nevim proč zabíjet svý děti mezi testem B a C... když by z nich třeba vyrostli špičkový personalisti..., taková škoda... :biggrin: Nebo by to taky byli pěkný zmrdi... a ty patřej do umyvadla... pak zmutujou s rybama... a bude nový život... :biggrin: další generace... plná nadějí... budou chtít furt šukat... protože jsou imunní vůči ženským hormonům který jsou všude... a pak ovládnou celej veselej svět :-) :biggrin: Budou mít žábry i plíce a začnou tu tomu všemu šéfovat :-) plíce totiž nebudou stačit... lidstvo se samo udusí.
celkem drastický... :biggrin: rozhodnou se poslouchat např.
"Rule Of Rune Radio" (audials) a to bude novej začátek... :biggrin: evoluce
civilizace prostě už byla zvrácená... a došel jí kyslík... dělala spoustu věcí co nikam nevedly... a jen vydejchávala kyslík, pořád víc a víc... až jednoho dne ryby povstaly :-) jako kdysi dááávno... ale to se každej učil na základce v dějepisu... opakuje se to... a huuuup zmutovaný žábro-plicoidní ryby to tu ovládnou... to je jasný :biggrin: Faktem ale je že tu lidstvo vybudovalo celkem hustý akvária... to se musí nechat... výtahy atd... různý vychytávky. No a než se první plico-žábroid naučí psát, tak to ještě potrvá.... ale vyplatí se to si počkat.
Během toho čekání přistanou na Zemi ufoni a uznaj, že to co se rybám, resp. plico žaboidům povedlo je celkem kus práce... to jste fakt vybudovali vy? No a kdo jinej ty ufone? Ok, takže od teď vás zatýkám všechny plicožaboidy a budete oživovat naše planety... nás to totiž nebaví... cooo? No jo na to my nemáme čas, my jen ovládáme planety a nebaví nás je zabydlovat, Vám to jde... takže pochopili jsme se? A vodu tam máte? no jak kde--- ale tu si vemte klidně ssebou... No a co bude s touhle planetou? No tak tu dovysajem... už toho moc nezbejvá, to bude tak na 3 roky, a pak tradááá... bub... jinam... Aha....
No už to vypadalo s planetkou na mále... ale žaboplicníci se vzbouřili... zaplavili přistávací plochy ufonů a vyždímali je... jak je ždímali, zjistili, že můžou díky tomu i lítat... a postupně ufony zlikvidovali... krev cákala a sliz všude možně, ale žaboplicníci se nedali... mrtvou planetu ubránili, pak nasedli do ufonských lodí a hurá na obsazování planet... jak většina odletěla, bylo tu najednou víc kyslíku, víc vody a planeta časem ožila... Njn pěknej příběh... Ufoni si mysleli že jsou všichni žaboplicoidi mrtví nebo zmizeli, to si mysleli i žaboplicoidi... aleeee... z jednoho umyvadla najednou vylezlo... hluboko pod vodou něco? JJ zapomenutej spermík žaboplicoid... si tak zívnul a řiká tak co tady? No tak asi se začnu množit... ale až si schrupnu :-) tady je moooc práce... všechno pěkně v klidu... :biggrin: To je furt samej stres... každej furt nějam pospíchal a nakonec všichni utekli... to chce klídek... tááákže zejtra...
Planeta nakonec přežila, protože žaboplicoid naučil ostatní dejchat akorát, aby se moc nenadřeli... a tak přežili. Když někdo makal až moc, byl prostě ponořen do vody... protože spotřebovával moc kyslíku... pak se i ostatní naučili poslušnosti a makali jen tak akorát. A měli se všichni fain :-) Planeta pozvolna, hooodně pozvolna ožívala... co víc si přát.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Nooo pár skladeb v repertoáru Listening Pearls mi nevoní... ale je to jen tak 5%, ale jinak fakt solidní sound, takovej perfekcionistickej--- libovej I like it.

Včera sem hledal kvalitní kubánskou muziku, bez reklam a ne tu starou- kdy to zní prostě jako z Lady, nebo Škodky 120 :-) Prostě ne ta klasika... to už je mrtvý... musí to mít studio profi quality i ta KLASIKA...
Jinak to nežeru :-)
Našel sem tohle v audials:
"Radio Indiana" 192mp3
"Radio Eso Que Anda" 192mp3
perfektní kvalitka...

A "Něco" japonskýho s velkým N 128
"Mew - Japanese Traditional" - to je celkem úlet... žádná stanice neni podobná... tohle je vynikající. :bigups: Poprvý co tohle slyšim... kromě z filmů... kvalita je solidní... i když zasloužila by si 320MP3
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ty kubánský nejdou rozkódovat :-) Velmi tajný... no AIMP nejdou zatim :-) schovávaj se :-) před komercí--- Takže jen audials
"Radio Indiana" 192mp3
"Radio Eso Que Anda" 192mp3
jakoby neexistovaly... ok ale hrajou fest dobře, delikátně až luxusně.

+ našel sem ale naopak zajímavou stanici co chybí v audials... dá se tam manuálně švihnout, celkem taky úlet- jen kytara a nástroje... supr sound...
"MEW - Spanish restaurant"
code: http://213.239.218.99:7559

"Mew - Japanese Traditional mood"
code: http://213.239.218.99:7265

pak ještě fest originálně a kvalitně hrajou tady...
"Mew - indian Lounge mood"
code: http://213.239.218.99:7541

Některý streamy přes Mew nejsou kvalitní... cuba, jazz, atd... prostě zněj špatně, ale tyhle 3 se fakt povedly. Jak zvuk, tak originalita. wow.

Co ale ještě hledám, a asi to ani neni... a to "Bolivijskou tradiční" resp. asi minulej tejden sem slyšel ty borce na andělu... jak hráli, jsou hustý! Ten sound je špičkovej--- na jednu stranu chápu že se chtěj uživit, a chtěj prodávat cd na ulici... ale zároveň si myslim, že kdyby si udělali net radio s možností dotace, tam by bylo kde hrajou live GPS, atd možná by se to vyplatilo víc než cd. alias by to přidalo love.

Taková ta foukací dřevěná harmonika, co se nějak jmenuje :-) mě dostává... vůbec všechny ty nástroje... a chci to mít v mobilu přes Fiio D/A :-) + myslim si že vysílat to online s možností dotace vede k většímu zisku než cd. (přispívat totiž můžou všichni z celýho světa) No existuje jen "radioexitos bolivia" kde to hrajou, ale je to samá reklama a kecy... jinak nic. A to je škoda...

Aspoň myslim že jde o Bolivijce... co sem tak zkoumal všechny stanice v jižní americe a latino... musej to bejt bolivijci... ta muzika nemá konkurenci. Je božská.
+ podobně hledám muziku původních indiánů nebo atp... nic... prostě původní muziku kmenů kolem amazonky atd... nic. no stream. Na to hledat muziku- streamy indiánů mě přived kdysi kolega v práci... ne neni to... proč? nevim... on je totiž problém v tom slovu indiaN... systemy vyhledaj indiii :-) a to je špatně :-) system si myslí že hledáš indy... ne indiálny...fatal error :-)
Defakto by kvalitní audio záznam s kvalitníma 3D mikrofonama zajistil třeba i kmenům co nechtěj mít kontakt s civilizací penízky resp. hmotný věci a zvířata, plodiny, léky atd... nechápu proč to dávno nefunguje... :choon: :alian:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

A nyní zpět ke klasické hudbě :-) DnB +Liquid Dnb decode...

BassDrive (v audials je ultra línej vadnej link) pro AIMP je tenhle krutě rychlej
http://equinox.shoutca.st:8702

DifferentDrumz 192
http://andromeda.shoutca.st/tunein/differentdrumz.pls

Innersence radio
http://50.7.71.219:7201

DnB UTURN
http://listen.uturnradio.com:80/drum_and_bass.m3u

RadioShuffle LiquidDnB (Ty mi dali zabrat, link maj skrytej na stránkách... ale poctivě skrytej--- v opeře "revize prvku" a hledání kódu... console. Bingo :-) To potěšilo AIMP :-) Fakt potěšilo, že se vrtání vyplatilo :-) jak se to rozehrálo, sem si musel zatleskat :-) Hrajou skvěle na to aby nebyli v databázi AIMP. joj.
http://s1.radioshuffle.net:8080/stream/2/

Pak sem se vrhnul na SpynetStation 320 Liquid aka Bright Side... plnej radosti že sem našel link na shuffle :-) Noooo 10 minut 15 minut... spíš tak skoro hodina zkoumání kódu celý sajtky... a nic nefachalo... žádná kombinace... a že sem jich zkoušel :-) nene... už sem si řikal, tak to vzdám, sorry, nějak asi nechtěj aby to bylo "venku"... ale proč? Pak sem našel v 1 divný databázi link... a ten mě dorazil... takovej easy!!! do prdele pěkně mě dostali :-) Tak tohle sem nečekal... to neeeee.... já tam hledal pomlčky, nahoře dole... různý kombinace a ono to do prdele :-) :-) neee hodina v hajzlu :-) potupný :-) ale vtipný, řikal sem si jak to skrejvaj, a naopak vůbec ne... sem se pěkně nachytal :-) :biggrin:
http://s2.spynetstation.com (tohle prostě jede v AIMP) nejnenápadnější a nejnetajnější link. :biggrin:

Ok a příště se vrhnu na ty kubánce... ty se fakt skrejvaj fest... 50/50 možná se mi je nepodaří najít :-) Mohlo by to jít i trapně--- jako že scannerem komunikace z audials... ale to neee... to se musí poctivě... :biggrin: po "čuchu" já taky rád kouřim Mini reserva cuban.... vystopuju si je pěkně po staru :-)
Naposledy upravil(a) micron dne pát 09.02.2018, 01:17, celkem upraveno 8 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ta Dnb 5ka hraje fakt výtečně... člověk si ne a ne vybrat... všechny stanice jedou delikátně, každá trošku jinak... ale žeru je všechny :-)
Dokonalý sety- skladby bez chybiček... luxusní poslech.

Ještě bych k nim přiřadil podobný 2... trochu jiný, ale podobný, taky to nemá chybičku... šlapeto...
Brokenbeats.net (256 AAC)
http://brokenbeats.net:8000/radiosource.m3u

Rule of Rune 256mp3
http://107.191.108.136:8020

kubánce si nechám na víkend... ty budou složitý :-) jeden utek do španělska a druhej do usa... :biggrin: navalte kódy migranti :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Pěkně sem je pochytal :-) Schovávali se ale solidně :-) To je kvalitka... boombastika. AIMP je spokojen :-)

Radio IndianaHD 192
http://streaming.martiproduccions.com:8000/indianahd

Radio Eso Que Anda 192 (trochu dekodovační zlobidlo :-) )
http://streaming.radio.co/s5f36b8035/listen

Těžko říct která stanice je lepší... ani jedna... stejně jako 5ka u DnB... oboje hrajou božsky... celkem by mě zajímalo jestli maj ještě konkurenci? Podle mě ne... a když tak s chybama... to se netoleruje :-) sem rozmazlenej ažaž... :biggrin:

+ Fiio má novej produkt pro Apply... sice nechápu logiku? Neni to Bluetooth DAC, takže člověk je pořád spojenej s mobilem... což mě neba... Ideální je ten bluettoth BTR1. člověk si ho dá pěkně do kapsy od mikiny, do bundy... a může krásně přepínat stanice a ladit hlasitost na mobilu bez káblu... No já vůbec apple nechápu, takže radši nic :-)
BTR1 je ale moje zlatíčko... nemá to sebemenší chybičku... :wub: :alian:
Zajímavý že Apple má tedy i integrovanej DAC... to jediný se mi líbilo na Applu... zvuk je lepší než Android, tj... tuhle výhodu ovšem BTR1 ruší. Resp zdá se, že Android má kvalitnější BT výstup než Apple.

Spíš by to chtělo !autoradia s DAC bluetooth! to by se asi i prodávalo... proč ne FIIO? pěkný grafický ekvalizéry k tomu... a hlavně funkci "stay connected", kdy autoradio bude i s vyndáním klíčku na benzince pořád BT propojený, nastartuješ a hudba pokračuje... a šup sem s tim... :-) v autě by ten rozdíl s DAC bluetooth měl bejt taky fest slyšet, stejně jako na sluchátkách.
http://www.fiio.net/en/products/67
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Včera se mi poved jeden trick... na ten sem čekal dlouho dloooouhoooo... DI.fm aka jazzradio.com aka radiotunes.com. Všecho mam gratis... ale neřeknu jak, to se nedělá
:-) konečně můžu testovat rozdíl kvality mezi 128AAC+ a 320MP3 :bigups: a to ve všech stylech. chcete generovat kód automaticky, nebo nahodile ? :-) A je to kurfa že dlouhej kód... navíc je tam virus, takže je lepší si ho najít "jinak".
Sem si ho tak trochu přivlastnil... i když byl určenej pro všechny... ale system si vytvoří ihned novej... už ho má :-)
Akorát nevim jestli se mi to nezdálo, ale fakt sem slyšel něco v angličtině jako " No jo czech republic, zločinci :-) "Moooc zlobíte, to bylo pro všechny..." Sem se tak zarazil... oleeee :-)
Ale co... doufám že kód bude fachat, jinak si čornu další :-) ale vypadá že fachá...
Prostě to slouží k testovacím účelům... a já testuju gratis.

když vezmu stanici liquid dubstep... mobil Sony + FiiO, tak v AAC+ 128 zní krásně, prostě libově, basy, středy, vejšky všechno prostorový... při změně na 320 MP3 je zvuk hutnější, zvláště basy jsou ale jakoby monotónní, chybí jim stereofonita- jako umí AAC+ nebo to dělá FiiO? No je to na delší zkoumání.
Je možný, že FiiO prostě umí pracovat líp s 128mp3/AAC+ a výslednej sound je dá se říct lepší než 320MP3, zajímavější. Ale s 320MP3 se FiiO už nechce moc pracovat? je to možný... :-) odpočívá? nebo jak to vlastně počítá ty data? :-) D-A Je to zajímavý... :-)

Co je ale jasný, je, že pro hudbu typu Ambient... "Steve Roach atp" která je fest náročná na extrémy- ultra vejšky, ultra bas, ultra středy/ syčení, hučení, bublání, drsná rezonance- někdy to připomíná spíš infra/ ultra zvuk... ne každej to psychicky dává- ale já to miluju.... tak tam je 320MP3 fest lepší než 128 AAC+ (Tam je to znatelný- nedá se to oklamat, vylepšit ani poupravit)

Budu studovat dál :-)
Některý stanice hrajou fakt dooost blbě... naprosto tragicky hraje např. stanice cuban lounge... jo tohle je už dávno "mimo mísu"... :biggrin: a další... ale jsou tu i výtečný stanice, tj... :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ok, další zážitek z pohovoru... dobrýýý den... bla bla bla... musíme počkat až odjedou hosti a hned se vám budu věnovat... jasnýýý :-)
poslouchám co to neeee... Mozart? Bach naturlich? kurfa tohle tady poslouchaj jako 12 hodin? Ejjj jak je možný že jsou na živu? Jsou to psychopati... rozhodně :-)
Noooo to akvárko je výtečný.... "Ta ryba mě pozoruje" ta modrá velká, krásná.... "No asi se jí líbíte" ???!!! WTF :-) nooo je dost zvědavá... ale musim uznat že interier máte krásnej, původně sem si řikal že je to upravený na počítači, ale neni... fakt pěkný... jojo díky... bla bla bla bla...
pak vyšla magorka s magorem... magorka si vzala hašlerku, jouda řiká počkejte a dal jí pytlík hašlerek... jako dárek " no ty vole" si řikám... bomba ty vole... :biggrin: "Mozartovy koule, hašlerky... kurfa... " na to nezapomene... úúúúžasný :-)
Borec jako profi... pojďte za mnou... ale já sem vám ještě nepodal ani ruku... no to si necháme na zachvíli... "jasně borče".... najednou jo je to teplomet... je to teplomet.
Divnej hlásek, a takovej drzej teplej hlásek... No já sem zvyklej na tohle a tamto a tak a tohle... a tak a to...." WTF" Naši majitelé jsou rusové, jestli Vám to nevadí??? "No tak to mi kurfa vadí" řikám si pro sebe, konečně chápu jakej čurák dokázal vymyslet tak pojebanej design, kde kombinuje totální Kýč s jinýma kýčema... jo supr, vim že to je rus... bez vkusu... to mě vlastně celou dobu zajímalo, jakej magor dělal design... fain... tak ten špatnej fíkus by se ještě tolerovat dal, aleee... po pár blábolech mi teplomet prozradil jak je to s financováním zaměstnanců... pozor :-) 14000 dostaneš jako na účet... a zbytek do 22000 čistýho do obálky :-) Wooooe cooože... :-) chudáci zaměstnanci až budou v důchodu...teplomet> no já sem se s tim taky setkal poprvý, ale platěj... !No užasný řikám si :-) Klasický Zemanovský ruský šmejdi... co si stěžujou že nemůžou nikoho najít :-) Aby jo když v celý firmě je jedinej čech... jinak rusáci, turci a další maglajs... Vy ale nemluvíte rusky? Ne jako rozumim něčemu, ale ne nemluvim Rusky a nechci. ( Nikdy bych se nesnížil k tomu dělat pro Rusy, NIKDY!!! to sem si nechal pro sebe), protože bysme se vrátili někam do historie a já radši budoucnost... budoucnost neni NENI ruština, rusáci to ale těžko chápou... :biggrin: Zvláště u nás je to až ultra drzost tohle požadovat... jako proč bych kurfa měl mluvit jejich jazykem? když tu nejsou doma? Protože neuměj anglicky, nebo se jim nechce? No tak to se budete muset snažit umět anglicky... jinak se s nima nebavim.... taková drzost
Ale prostě jsou to šmélové, ičo dič neni na stránkách hotelu, vyjebávaj jak můžou a tvářej se jako 5*hotel... na ulici kde je asi tak 5 hoven od psů.... sračky.

Takže o mě by zájem měl buznička... ovšem já zájem nemam... 1. problém je to že tam jede nějaký pomrdaný CD s klasickou hudbou a to poslouchat 12 hodin tak to je za A na sebevraždu, nebo za B: na vraždu :-) 2. problém je Ruskej "Vojeb" nezdanění peněz, že se nebojej, ale jednoho dne na ně přijde řada... až někoho naserou... fujjj a co to bylo za prostor? http://www.hotel-general.com
zajímavej zážitek.

V úterý je na řadě další meeting... zajímavej 4* butiq hotel v centru, tam Rusko nemá vliv.... to sem si projel web- všechno striktně Češi/ Slováci a nebo pár USA, ani jedinej rusák široko daleko... uff to stačilo :-) sem zvědavej... :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Jop, tohle bude Bingo :-) Seriozní hotel boty-que :-) Ne fakt cajk, z pohovoru se šéfem mam supr pocit, prostě fain člověk... pohodář... hotel na mě působil celkově přjemně... na nic si nehraje--- pohodička. Krásnej design... ale nevlezlej... akorát. Přímý jednání, bez "šaškáren" - tedy tady se nejde linka "formal", prostě neformální oblíkání... cajk. Jednání na rovinu, ten človíček se kterým sem mluvil ani nevim jestli to byl ředitel :-) To je jedno :-) Ale byl v cajku... příjemnej, přirozenej, seriozní, fain... pokecali jsme, a myslim že podobnej pocit má i ze mě...
Byl sem fakt mile překvapen... pěkný prostředí... atmosféra super...
A těšim se na čtvrtek večer až se tam podivám na 2 svlečny :-) co mi pomůžou se zorientovat :-)
Prej tam je jedna co je permanentně drsná... já řikám, no já sem vždycky totálně v klidu... až to někomu může i lézt na nervy- šéf :"tak to chápu :-)" No mě nerozhodí :-) možná naopak...
No je jasný proč je ta zlobivá tak zlobivá :-) potřebuje...njn
na mě se ale musí s citem, já sem takovej citlivej micron :-) romantik

Aleee fakt fain prostor, dotaz: "a můžu si na recepci pustit muziku?" Jo jasně, ale ne zrovna rock, jinak cokoliv... " Oleeee.... WOW :-) WOW skvělý... kurfa... když sem šel in řikal sem si, jak to že venku neni popelník... aaaa ha když sem odcházel všim sem si ho--- extra místnost mezi východem/vchodem... 2je skleněný posuvný dveře a v nich kuřárna.... oleeeeeeee..... tohle tak tohle je vynález... to ještě dost lidí v restauracích nenapadlo... !!!! vychytaný, neni tam zima... a no oleeeeee.... :biggrin: :biggrin: :wub: skvělý... :bigups: tolerance ke kuřákům, to se nevidí... v teple v zimě a pak venku... wow... sem Váš. Chytrý!!! jojo, žádná diskriminace. :biggrin: špičkovej system "bez šaškáren". You welcome... kurfa :biggrin:
hotel je to tajnej zatim... až se tam ubydlim... doufám že jo, tak ho zvěčnim :-) radost ale mam... je to jak hledat pinzetu v kubce tabáku... sice nevim proč hledat zrovna kurfa pinzetu v tabáku, ale to je jedno :-) 43 pokojů místo kdysi 64... trochu do pohody... jo bych prosil :-) po 5 letech. I když nevim jestli mě vezmou, tak bych to viděl tak na min rok- až 3 roky... působí to cajk.
otázka je moh bych si vzít svoje adidasky? ZX750 blue... co nikdo nemá a mít nemůže?... asi jo... coool :biggrin:
Obrázek
ta konstrukce je špičková... měl sem verzi před... nezničitelný boty... a mam je furt na sekání trávy na houby atd... špičková konstrukce... neuvěřitelná životnost... nezničitelnost... WOW
Naposledy upravil(a) micron dne úte 20.02.2018, 20:20, celkem upraveno 30 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7706
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od biscuit »

.
Naposledy upravil(a) biscuit dne ned 12.08.2018, 01:31, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

biscuit> tak nějak to kdysi vypadalo... a někde to vypadá pořád tak... naštěstí už to neni co to bylo... je to různorodý... diametrálně odlišný...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ok takže o co že šlo? o hotel Friday... co si hraje na 4 hvězdičky...http://fridayhotel.cz já sem nikdy na hvězdy moc nebyl, ale tohle fakt neni 4* ani omylem :-)
První session bylo celkem nadšení... tak to už vyprchalo :-) jen si to na něco hraje... ale šéf i když je na 1 stranu fain, tak je kokot.
Sorry ale recepce co má jen 1 recepčního na den a 1 ho na noc... to je problém--- další kurfa problém je že nehodlám čumět do micro-monitoru EIZO z roku 1995/1999.... přišel bych o oči... sorry ale 12 hodin do tohu čučet je dost blbý :-) Šéf je idiot... hraje si hru že je v pohodě ale neni... už neni, co cem ho navštívil... :biggrin: Asi si myslel že sem idiot... tak teď má problém :-) pochopil že se zmýlil---neměl řikat co řikal---- z toho totiž jede problém, proč se mi ani neozval :-) :biggrin:
Takže Čihák šéfík cca mi nabídnul práci na ičo :-) Recepční na Ičo::? si děláš kozy chlapče :-) a nebo normal jakoby na 2 firmy--- 1 na dobu určitou atd... to se dělá občas.... někde... s tim no problem. :-) Ušetřej na daních----
Problém je ale v tom, že všichni na recepci- bohužel ano zase Rusky... jedou na ičo a když sem jim řek že sem dostal i jinou možnost... byly zvědavý, rusky když jsou zvědavý... tak je probleém :-)
dobře tak... nevim co bych šéfovi řek... přemejšlel sem o tom asi 5 hodin v noci... při muzice... ne nevim co si o tom praštěným hotelu mam myslet... moh bych ho pozvednout na vyšší úroveň, ale on je celej hotel problém... jebat na to...
zároveň si ale uvědumuju jak hustě a perfektně fachá náš hotel Perla--- kterej je nedosažitelnej vzor dokonalosti. Tam nějaká práce na ičo fakt nemá šanci... nebo love do obálky... vojeby.... no těšim se na další lovce hotelů.... sem fakt zvědavej jestli je vůbec někdo poctivej.... a seriozní ???? :oha:

Prdel je, že šéfík z Friday mi řek že se mi ozve... hovno... no chápu asi řeší případný odchody dalších recepčních na Ičo... ale to je jeho prdel... :biggrin: Co mě mrzí že sem se v něm zklamal... neni to pohodář, je to jen čurák co vyjebává se zaměstnancema :-) tak si dojebal.... :biggrin:

Teď jedu pomalu na hory... na Kronplatz.... a pak se vrhnu na další zmrdy... neuvěřitelný... takhle seriozní firma by bodla... :biggrin: žádnej vojeb... všude samý šmejdi... You Welcome....
všechny ty firmy se shodnou v tom že nikoho nemaj.... ale ta chyba je vejš :-) na bordel už nikdo neni zvědavej.... a toho bordelu je.... ale jde o úroveň....
chceš vyjebat se mnou- vyjebeš sám se sebou... takže tak... stay secret... more... test tohle fridayhotel.cz jsou jen amatéři... tak asi tak... vyjebat s nima...
Ne sympatickej rus/ruska neexistuje... a jestli jo, tak to je 5% mimoň, Rus nedokáže bejt příjemnej... a ani ruska.... sorry... :biggrin: tak to prostě je... ale ať si každej vybere....že :-)

co bych si tak pustil... asi cocoradio... http://radio.cocoradio.com/cocoradio_hifi

Noooo dokonce mě napadlo co koupit ten hotel? No spíš ne... jo kdyby to bylo zajímavý tak jo, ale na vojebávací vykuky naše firma sere... :biggrin: serioznost... ta je důležitá. Ne bordel... Verstehen? a i tak by to bylo drsný jednání... fest
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Prostě zloběj... serou... najít seriozní 4 star finančně/ daňově v cajku je problém :-) čekám... :biggrin: bez vojebů... díky :-) (nebo jsme snad jediný? kdo nepodvádí system a nebo zaměstnance?)
Tell me? :whaasup: no je to jejich ostuda... :biggrin: fuj fuj...

Já si o sobě moc nemyslim... ale jen dost vim... co si mam myslet... tak tak :-) a vždycky je to správně, když už o něčem přemejšlim, "tak fest do hloubky... " ne povrchně... i když to může tak působit, ale to je moje gamesa... :biggrin:
Nejsem "jednoduchej případ"... rád si hraju, a speciálně s tim kdo si chce hrát fakt se mnou... :biggrin: mam to rád... nic se ale nesmí přehánět... pak se naseru :-) a vznikne problém... :biggrin: i mimo mě...
Jak by řek Jára Cimrman... můžete mě nenávidět, ale to je tak všechno... jinak si polibte :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Příspěvek od micron »

Ale zpět k muzice... konečně sem si moh vychutnat net radia... na prkně wow... spotřebováno 1.2gb dat jen na hudbu AIMP 128 aac/mp3 4 dny resp 5 hodin denně a víc... čekal sem víc dat... supr, limit je 5GB... resp. 7Gb.... ok příště si dám 192- 320 AIMP nežere moc... skvělý. Fakt to byl požitek, sice sem byl jedinej kdo jezdí na prkně a má sluchátka na uši... + má za ušima :-) požitek jako prase... 5 hodin nonstop denně 4 dny... LiquidDNB, Atmospheric Breaks, psytrance, smoothjazz, reggae... top kvalitka, prostě to vidíš, že nikdo si nemoh vychutnávat sjezdovku a muziku líp než já... :-) na plný kule... s FiiO BTR1 a Sony MDR-V150 ... ten sound neměl chybu... komfort! bez čepice i s čepicí... s čepicí je víc basů :-) ale nemá to chybu, ty sluchátka Sony MDR-V150 držej jak přibitý... i když sem i skákal, vibrace no problemo, maj stisk božskej, a netlačej, jsou přímo na muj kokos... nikdy sem nepotřeboval s nima pohnout, vydržely -15°celsia wow
Srandovní byly momenty v lanovce, kdy si lidi začali pokyvovat hlavama do rytmu, jo mam to na plný kule :-) změníš atmosféru a náladu v kabině...
Ne skvělá kombinace mobil+ net radia+ FiiO BTR1 + Sony MDR V-150. prostě požitek ze snowboardu jakej sem vždycky chtěl... :bigups: :wub: :alian:
Ani si nedokážu představit lepší... ta kombinace nemá chybu... a je to dokonalý... možná jen kabel od sluchátek trošku ale jen trošku překáží... ale se Sony MDR-V150 za směšných 500,- si člověk užije kvality zvuku v kombinaci s FiiO BTR1 DAC .... člověk je v totálním rauši... dokonalosti sportu a relaxace. :choon: :choon: jo dokonalost...
Uši nemrznou, Sony MDR V150 se nehnou ani při jumpech... při vázání prkna a sklonu... oleee. prostě požitek. Navíc originalita, nikdo to nemá... protože nikdo sluchátka tak nestudoval a o FiiO BTR1 nikdy nikdo neslyšel... komfort, relaxace, požitek z vychutnání si sjezdovek je maximální... prostě FiiO + Sony :biggrin: Rulezz
Každá jízda jinej live koncert... jen pro mě? No tak když to ostatní nechápou... je to tak :-) 95% lidí si sjezdovku sjede, ale jen 5% lidí si jí vychutná totálně. Já rád vychutnávám prostě totálně.
muzika mění styl vychutnání... jinak člověk jede na liquid DNB, jinak na psytrance, jinak na každej styl... prostě jinak... kdežto bez hudby jedeš pořád stejně... nuda.
Je prostě skvělý se hudbou nechat ovlivnit... jedna jízda ultra agresivní, další trochu agresivní, další pohodička... a je jedno jestli je černá, červená nebo modrá... hudba určuje styl jízdy a ovlivňuje i pocit únavy... je to požitek...manipulace smyslů... vnímání, hormonů a všeho....

Celkem chápu tu jednu snowboardařku co byla na olympiádě v korei a rozjela se, měla sluchátka a zpívala si... na U rampě... vyhrála :-) A jediná poslouchala hudbu :-) sice neměla Sony V150 ani FiiO, ale vyhrála... protože si to užívala... a moc dobře víc že bez muziky by jí to nevyšlo...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“