NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

zviditelnění, propagace klubu...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od Luke_Luke »

Chlapi nic ve zlem, ale tohle jsou loga pouzitelna pouze na web, v zivote ne pro tisk.
Jedine pro tisk na nepruhlednou bilou folii, to pak jo, ale na rezane folie je pouzitelne mozna to cernobile, ale ty hrany jsou moc ostre na to, aby to prezilo mycku nebo VAPku aspon rok nebo dva :)
Podle mne jsou lepsi loga, ktere se daji riznout a zatim vsechny klubove loga, ktere jsem delal, jsme resili takto rezanim. To znamena, jednu barvu dela folie a druhou bud sklo, nebo karoserie auta - sklo je lepsi, ptz se nemusi resit barevnost jednotlivych laku karoserie.
Font OK, ale to B je opravdu na prd, vypada jako 8 ;-)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od biscuit »

normalni samolepky se tisknou ne? rezani a skladani chapu u jednorazovejch polepu. vsechny samolepky co kde mam nalepeny jsou klasickej tisk. a nevidim problem s tiskem i na transparentni folii. podle plochy na kterou se pak lepi se zvoli svetla nebo tmava verze...

jinak pro rez ploterem si myslim, ze je vhodna varianta cb zakladni, ktera se pro nalepeni na sklo muze 100% invertovat a podkladova barva se ignoruje - tzn. jednobarevnej polep (v tomto pripade bilej). Moje idea ale pri skladani byla hachimaki barevnej koncept - tzn. ze se jedna idealne o dvojbarevnej tisk na bilou samolepici folii. samolepka je pak tedy obdelnik - bilej prouzek.

*****
u r a p vam to nevadi? kdyz zmenim jen b, nebude s tim zbytkem korespondovat. samozrejme to muzu zmenit z textu na krivky a upravit / domalovat. zkusim to
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

Je fakt, ze jsem hodnotil jen posledni - bile pozadi, toyotaklub.cz ... Takze jsem tu ceskou republiku ani nevnimal. Tam je podobny problem. :-) Jesteze ses sam bonznul Susenko. :-) R a P jsou taky straslive hnusne v tom fontu. :-) Idelani ny nylo opravdu domalovat tam treba zadni lajnu z D nebo L :-) Aby to bylo co k cemu. :-) Ale zase nemam rad dvouradkove napisy, takze stejne zustanu jen u toho loga s jednoradkovym napisem TOYOTAKLUB.CZ :-) Prijde mi nejcistsi.
Back in Czech.
shakinko32
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: pon 24.02.2014, 17:55

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od shakinko32 »

Jste borci..muzu se zeptat ci bude nejaky tuning zraz este predtym
ten co bude na sr
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od m5t »

To je děs jak nad vším mudrujete a pak to vyšumí do stracena, já se rozhodl pro toto, no už to bude skoro tři roky :shock:
Obrázek
pod zadní sklo by pasovala www verze, když se B šikovně domaluje tak to bude tiptop :) , trochu myslete obchodně - na autí by to mělo fungovat i jako reklama s navedením na stránku klubu, no a na webu a případných tiskovinách se lze vyřádit - třeba i s 3D variantou, ať jdeme s dobou :D že.
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

Tož jasné Miro. Jen to B a hurá s tím na samohyb. ;-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od biscuit »

myslel jsem to proste jak takto - obycejne, kdyz nekdo nechce moc to auto poznamenavat:
Obrázek

tak treba i takto "stylingove":
Obrázek

m5t: ty jsi taky spravnej ogar :-) a co mycka? :-D


**********************

jestli muzu poprosit vsechny - bavme se o tom, jestli to kolecko, s tema klikyhakama chceme za logo klubu. ty napisy a vsechno okolo nechme stranou - to muze bejt ziva vec, ktera se bude resit vzdy pro konkretni pouziti
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 27.02.2014, 19:01, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

Zas proč ne jen ten klikyhak. Kolečko fajn... Ale proč ho tam tlačit. Bez nápisu klidně jen klikyhak jak ma Míra na nádrži. ;-))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od biscuit »

proste proto, ze to kolecko mi kolem dava vetsi smysl. je to evoluce toho loga, tak to respektuj kurovce :-)
a tim nechci rict, ze neni mozny to pouzivat i v ty puvodni forme bez kolecka :-) ja mam rad zivy veci, tzn. vyvoj, ne ze je neco dany a nemuze se to menit.

ALE ted a tady se uz do pice musime domluvit jestli ano, nebo ne. howgh
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 27.02.2014, 19:08, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

Grrr.. Dej klikyhak a já si to strihnu na auto. Nebo v kolečku s poradnym B a nápisem a hurá.. ;-)) Jinak hold mlácení slámy a nafoukanost. ;-))) Pošli mi to v křivkách a já si zajdu na plotr.. Nebo cinknu Mirovi at mi pošle jeho verzi rovnou jako nálepku.. ;-))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od biscuit »

dej mail ty pandrholo :-)
jinak holt nevim proc tomu rikas nafoukanost a prazdna slama. to tady melou od zacatku jini, ja krom toho aspon neustavam ve snaze neco vytvorit i pro ostatni. jestli si myslis, ze to delam pro nejakou slavu nebo penize, tak to kdyz to takhle uvidis napsany, tak asi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil(a) biscuit dne čtv 27.02.2014, 19:40, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

aczasa at lit tecka cz
Naposledy upravil(a) aczasa dne čtv 27.02.2014, 19:58, celkem upraveno 1 x.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od m5t »

Kolečko nevadí, když je ta evoluce, akorát už by mi tam nevešlo, musel bych ty klikyháky zmenšit což jedinci se slabším zrakem nemusí rozlišit :mrgreen: ještě uvažuji o malém červeném toy znaku do pravého horního růžku. S myčkou se nekamarádím, ale ručně a tlakovkou to projíždím pravidelně a drží to :)
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od aczasa »

Dank jou Susenko. Použiji s rozumem a nějakým Mírou. ;-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7649
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: NOVÉ LOGO KLUBU - vyhlášení podmínek soutěže

Příspěvek od biscuit »

pouzij jak chces :-) ja jsem neco mezi leninem, marxem a engelsem :-D
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Odpovědět

Zpět na „Zviditelnění“