co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Nádrž- Tu už mam od PavaB, a doporučuju všem 5g sti/gti aby měli náhradní... fain bude se hodit za několik let... pak až bude potřeba se snad dožijem, že si to i vytisknem na 3D tiskárně dle originálu... ty hadičky atd... :biggrin: i když celá nádrž by možná šla taky... byla by lehčí... ale ona neni zas tak těžká... njn... :biggrin: 3D vzorek... :biggrin:
To už se budou asi v tý době tisknout třeba i vejfuky... oleee :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Celica se chystá na expertýzu... zjistil sem, že po drsnější jízdě něco chrčí ve spojce... když se sešlápne... zajímavej sound... zní to jako drnčení něčeho... spojka ale fachá fain, auto řadí jak má, ale je to tam... podle mě se někde uvolnila matka... šroubek čico... a chrastí to. Njn, převodovka ven, a check. + navíc novej dálkáč, ten retro z 90 let už dodělává... + nový zadní gumy stabilizátoru, který mam schovaný asi 3 roky :-) Nejsou sice potřeba, tichoučko, ale vyšoustaný jsou :-) + výměna sloupku u řidiče kterej mi prožral nějakej hmyzák :-) No 2 roky sem nemusel investovat do celicy ani korunu, tak si řekla...
+ Se mi poved fest good kauf, kterej použiju někdy v budoucnu...
1 Celicy blatník je Taiwan made levej- ne úplně dokonalá kopie- nesedí podběh- je tlustší, i když to nechápu, z venku se to těžko pozná, firma neexistuje , druhej Belgie- dobrá kopie, už nevyrábí...
No a právě levej sem hledal... někdy se prohodí... za 2100,- new toyota original new... fain :-) to je kapišto price... auto mělo tuc a pojištění a blatník prej zbyl... starej se zakitoval... fain!
Mam z něj radost, ale celica ho bude mít až za pár let... tohle je nepodstatný.
https://auto.bazos.cz/inzerat/90647934/ ... celica.php
Obrázek
a budeš nebesky modrej... :biggrin: Ten Taiwan "Tong Yang" byl omyl, ale jen jedinej muj omyl... to se musí doladit i když skoro nikdo si toho všimnout nemůže, já to ale vim... grr :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Tak teprve dneska sem si pro něj byl... byl sem trochu napjatej, jestli tam bude na mě čekat :-) Ale jo, sem se musel pochlubit předem... to už nešlo :-)
Ale prej mu po mně volalo asi 25 lidí co ho chtěli... Wowww :biggrin: Kdysi měli v rodině celicu, prej s ní jezdila babička :-) už v 90 letech, a lidi čuměli :-) Se nedivim... Ale jediný co z auta zbylo byl tenhle blatník procvaklej pojišťovnou. Je novej Toyota netknutej, přímo z japan. By mě zajímalo kolik stojí u toyoty teď novej blatník? tipnu 5000 +? good kauf, až sem si připadal jako loupežník :-)
Celkem příjemnej pocit si ten lup zasyslit... dal by se využít i na 3D tisk... otázka je aby 3D tisk nebyl dražší než original.
Ale shodli jsme se, že nechápem, když je o ně takovej zájem, proč se dál nevyráběj kopie- v Belgický továrně to uměli... formy maj- měli? perfektní.
No čekal tam na mě :-) 6km 2100,- geniální :biggrin:
""Možná by ten 3D tisk měl smysl právě u tohodle dílu... otázka je co to koštuje a jestli se dá tisknout i tenhle matroš.""??? No byl by to oříšek i pro 3D tiskárnu... ten design 5g blatníku je "dosti specifickej" :biggrin: složitější tvar blatníku možná ani neexistuje, mam dojem :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
pepe1329
Řidič
Příspěvky: 249
Registrován: pon 24.10.2016, 15:08

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pepe1329 »

Micron už máš hoknu ?
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

pepe1329> No jednu sem chtěl... fakt moooc... pěkná, štíhlá jako já, zadeček fain, stehýnka fain, jen se zakousnout... :biggrin: Ne já moc nelovim defakto vůbec, ale tuhle sem chtěl... až sem se přemoh a hodinu a půl sem čekal venku před albertem, na strategickým místě... protože tam pracovala a nemohla jít jinudy :-) Nejdřív sem si řikal že pudu rovnou jako a pokusim se jí sbalit na kase... aleeee to je takový psycho... za tebou lidi... atd... pak sem udělal tohle... věděl sem že tam je... fakt číča ... končit musí v 21:00 ALE ona uklízela do 22:aněco... ale jak krásně uklízela... fakt praktická číča... čekám hodinu a pak jde vedle mě převlečená... sexy, až tak že sem jí nepoznal... :-) Ale jo je to ona... "prosimvás.... máte vteřinku?" " "Jo" No Prostě se mi hrozně líbíte a chtěl sem se zeptat jestli jste volná? Svobodná atak... :-) " No Bohužel nejsem".... :crazy: Safra Safra řikám.... noooo tak to je--- a byla fuč... :biggrin: :biggrin:
Ale co to znamená "bohužel ne?" no já bych si i počkal :-) :biggrin: Ne je fakt hustá... je na ní něco hustýho... nemá a nepotřebuje makeup... je jiná než ty fifleny co si tam zmalovaný choděj lakovat nehty... atd... je v ní přirozená krása... a to se nevidí. Tu mam rád.
Pak sem přemejšlel o tom slovním spojení "Bohužel ne"... kdo by tohle řek? No asi jen někdo kdo neni spokojenej... ale je rád že je rád... :biggrin: Divný spojení, nebo to někde ženský čtou, že maj říct právě tohle? :biggrin: jako že to neurazí :-) no stejně sem se urazil :biggrin: já sem totiž citlivej... :biggrin: Ale jako fakt bych jí chtěl... sranda by s ní byla.... ne sranda... chtěl bych jí jako fakt vážně a navždy... až tak je divná.... zasloužila by si žít jinou realitu než v albertu... postupně... snes bych jí modrý z nebe... to už mam v garáži :-) Ne zajímala by mě... ale když vim že s někym je... nechávám bejt... nemam rád problémy :-)" Lidi jsou někdy i v takový situaci že musej s někym bejt "Bohužel" aby měli vůbec kde bejt... " To je psycho :roll:
No vim že kdyby tahle vyšla byl bych nejšťastnější člověk na planetě... ale prdlajs :biggrin: Já sem vybíravej... vim prostě která holka by mě bavila celej život a já jí... 85% neodpovídá, musí to bejt přesný jako celica... lidi co jí maj rádi jí prostě neprodaj...
Ta holka ale musí rozumět... resp. neznamená to, že když si jí nastěhuješ do bytu, začne ladit prima Love... atp... tim je u mě automaticky blbka a nazdar... tyhle prototypky nehledám...
lepší je taková prototypka co si umí dělat srandu z vážných témat :-) Umí provokovat... a je veselá--- zlobivá :biggrin: game... hele neměla byses jít umejt? :biggrin: cooooo no já jen že pak si hodlám osedlat vanu ... tak abys s tim počítala :-) 2-3 hodiny si dávám s pěnou... to je kokot... :biggrin: jo a upozorňuju, že sex ve vaně, to mi nejde... ale to už sem ti to asi řikal... prostě ne... vana je horká a je malinkej a nemá chuť... chápeš? jo už si mi to vysvětloval... :biggrin: :biggrin: až tak po hodině jasný? :biggrin:

No ale máš pro mě něco? podobnýho... ? exemplář radosti lásky a sexu? :biggrin: :biggrin: Já vždycky oceňuju dokonalost... toho si vážim :-) teda až do tý doby než by mě ten exemplář začal mít chuť vojebávat... :biggrin: to si nechám líbit jen někdy... a někde :biggrin: exemplář je ale samička :biggrin: to zase aby bylo jasno... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
pepe1329
Řidič
Příspěvky: 249
Registrován: pon 24.10.2016, 15:08

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pepe1329 »

Ptal jsem se na práci. Hokna je práce. :D
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

to je estrada...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Aha... hokna... je práce? Jako jak to mam vědět? No jooo budu makat na poště :-) využil sem firmu práce za rohem... a jej vyšlo to... asi 1km autem parking free a budu dělat na slivenci na poště... barrandov bych nechtěl, tady je moooc lidu... ale tam mě to zaujalo, taková "vesnička" za rohem... projížděl sem všechny možný nabídky, ale tohle mě zaujalo... měli tam i 15.000,- nábor. příspěvek, ale ten mi prej nedaj :-) Hustý prej by překročili rozpočet... pošta je bordel... 1 velkej bordel... je to státní instituce, a spadá pod ministerstvo vnitra.... ale i tak tam chci dělat... ale jen tam ve slivenci... nikde jinde... tam totiž přestane bejt bordel :-) jen co tam nastoupim... 1.8 nebo 15/7 dám se do odborů, vyhodim personalistky z pošty... to bude první věc... -15.000,- to je podfuck--- důkazy mam... ale budu slušnej a hodnej, vždycky sem chtěl dělat jakoby na vesnici... 1km od baráku 3 hospody, cajk... peníze nehrajou roli... ale bude se přidávat, samozřejmě... kamkoliv nastoupim tak se přidává :-) :biggrin:
Ne já makal 5 let v hotelu na recepci v centru a měl sem dost těch turistů a celýho centra... teď chci tuhle vesničku mou střediskovou... za 3 minuty sem z domova v práci... paráda... čistej vzduch, klídek... i když klídek to nebude někdy, jo bude to v pohodě... člověk nemusí zvedat telefony a řešit maily... přímej kontakt přes neprůstřelný sklo mi vyhovuje, navíc chytíš míň bacilů díky tomu sklu na rozdíl od recepce... no rád si to vyzkoušim... šéfová je fain, prej kdybych se tam jakože nudil, tak můžu na barrandov :-) Ne nebojim se že bych se nudil, já se vždycky zabavim... mjůzik... :biggrin:
No jinak je to podle mě stejně jen otázka času, kdy bude česká pošta soukromá... dávám jí rok a půl... protože je to guláš.
Na všechno pošta spotřebuje 3x víc papíru, papírování než by používala soukromá firma... je to borčus... ale zajímá mě... a rád si i popovídám s důchodcema, místo turistů :-) Když si lidi budou potřebovat zanadávat... sem k dispozici :-) budu se usmívat a jebat na to :-) v duchu, v reálu ano jistě máte pravdu, hned to oznámim... :biggrin:
No prostě chci zajímavou zkušenost... a někde kde mě to bude bavit... a můžu i já bavit... :biggrin: Nikdo mě nezná, ale můžu znát všechny... i holky jména data narození... atd... :-) :-) svobodná... ejjj veškerý data, jako na recepci :biggrin: Aby člověk neztrácel čas...
Takže tak nějak... taková zkušenost před tim než bude potřeba podílet se na řízení imperia ČSAD praha holding Florenc atd... gamesa... ale do odborů jdu... okamžitě :-) takovýho odboráře ze Slivence ještě neviděli... 1. bod vyhazoff personálního oddělení a to komplet... každá pobočka si může dát inzerát sama... to jsme ušetřili tak 250.000,- za shit. Dále díky této úspoře navrhuji zvýšení platů všem o 3.000,- a dejte mi podněty kde mam dál škrtat... :biggrin: gaunder ze slivence :-) když sem jim nestál ani o 15.000 investici... tak bych chtěl milion a půl jako bonusy pro zaměstnance :-) někde se to najdeeee.... v tom bordelu... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
pepe1329
Řidič
Příspěvky: 249
Registrován: pon 24.10.2016, 15:08

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pepe1329 »

No já zapomněl, tak se řekne u nás na JM. Jinak hodně štěstí v nové práci. Tam bude holek, uděláš výběrko. :bigups:
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Celik »

Micron: Hodně štěstí u Pošty. Ten podnik stojí za h*vno, ať už jsi na jakékoliv pozici. Nadávají na vedení i lidi, kteří tam jsou už dlouhou dobu a postoupili na nějakou vyšší pozici oproti doručovatelům a lidem na přepážkách. Nesmyslný nařízení, strhávání peněz za jakoukoliv blbost a slibovaným prémiím moc nevěř. :D Rok jsem tam vydržel jako motorizovaný doručovatel a už nikdy víc... :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Pepe1329> o to jde, když nejde jouda k hoře, musej hory- kozičky k joudovi :-) Kde jinde než tady se musej objevit všechny hory :-)

Celik> Je to odrazující job, i když má svý +. Sice mě fakt zklamalo že když si daj inzerát s náborem 15t a pak ti řeknou že nedaj??!! důkazy mam... absurdní, tohle je absurdní a smutný, nicméně já fakt chci zkušenost, plat vč. bonusů mam slíbenej- dávaj ho všem... teda tady u nás, jinak by tu práci fakt nikdo nedělal, a i tak je to málo, o to mi ale primárně nejde. Přidávat se bude, nebo lidi prostě utečou, já utéct nechci :-)
+ Je prostě to, že jsem v práci za 3 minuty, v Praze a přitom na "vesnici" :-) takhle ušetřim každej den 2 hodiny času místo cestování tram, metrem a nebo stresům z parkování... to chci.
ráno bude zácpa do Prahy a já pojedu opačně na vesničku za rohem... to se mi líbí, prostě obráceně :-) Nemam rád main stream :-) Malá micro poštička... :wub: Dá se to přirovnat k malýmu hotelu, penzionu... ok. No a v malým podniku by měl bejt i menší bordel než ve větším... taková domácí atmosféra :-) buchty domácí atak :biggrin: :biggrin: ne já buchty nemam rád, jen buchtičky :-)
Mohu vám nabídnout los? Nebo Sebe, se mnou máte výhodu, vždycky vyhrajete první cenu... :biggrin: :biggrin: zcela automaticky... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
brutusman
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pát 15.08.2014, 14:58
Bydliště: Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od brutusman »

Nabízím přední nárazník na Celicu T23, mírně poškozen, je to laminát a prasklina je asi 6 cm.
Na technické jsem s ním problém letos v březnu neměl. Já mám nový, stejný.
To co jevidět na posledních fotkách, je zatřené barvou, každopádně musí na lakování (a to do jiné barvy)
Dám levně, překáží.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od biscuit »

poptavam poloosu na 4afe celdu, spolujezdcova strana. informace o pripadne kompatibilite s jinym autem se hodi taktez.

predem dekuji :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
pastika
Navigátor
Příspěvky: 130
Registrován: úte 31.12.2013, 23:28

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od pastika »

Prodám plno náhradních dílů na Celiku T18. Je to v podstatě celý vůz. Prodej pouze jako celek.
Cena dohodou.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Idaho »

biscuit píše:poptavam poloosu na 4afe celdu, spolujezdcova strana. informace o pripadne kompatibilite s jinym autem se hodi taktez.

predem dekuji :-)

--sehnano a kloub už je taky na stole :)
btw doklady dorazily. děkuji
Odpovědět

Zpět na „Celica“