Auris TS Hybrid

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
YvanD
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: stř 06.06.2018, 20:25

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od YvanD »

[quote="dalascz"]budu tam davat tuhle

https://www.auto-doplnky.com/nerezovy-k ... 042-p41066

je to skoro stejne barevne sladene, jako ta na hrane kufru, kdyz se zvedne viko

Tiez som nad nou rozmyslal, bojim sa aby sa v tych drazkach neusadzalo svinstvo, ktore nepojde vycistit. Este sa neviem rozhodnut aj medzi touto:
https://www.gumove-rohoze.sk/p/14096/to ... uta-leskla

Predsa len su na aute vsetky nerezove exterierove listy leskle. Nema ju nahodou niekto na aute? Celkom rad by som ju videl na realnej fotke Aurisa.
Auris TS 1.6 Executive Dark Blue 2018
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

Ja mam vzadu jen chromovy pasek na spodnim difuzoru. Zkousel jsem prilozit kus chromoveho plechu na naraznik a dost to svitilo. K te moji barve bude ta brousena verze asi lepsi volba. Kolega z fora ho ma na yarisu a dle fotky to vypada dobre.
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
Uživatelský avatar
ramesses
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 10.04.2018, 12:05

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od ramesses »

dalascz píše:Zkus treba dat na vic klimu, nebo jinak zatizit system
Díky za tip. Už jsem přišel na to, že když vypnu režim Eco, tak se mě zdá, že ten motor nevypíná tak často.

Každopádně dám na radu a nechám to žít vlastním životem 8)
Toyota Auris Hybrid TS Executive 2017
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

Pri jizde se motor pridava bez povsimnuti, ale kdyz stojim treba na svetlech, tak nekdy pri naskoceni docela kopne autem, deje se Vam to taky?

Jelikoz to nema ukazatel teploty motoru, tak nevim, zda se to deje jen pri studenem motoru

Diky
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od kadel »

Ravka to dela taky. A vubec, pri stani nebo pomalym popojizdeni a zapnuti spalovaku se z toho linou divny zvuky :-)
RAV4 HSD FWD
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

ochlazuje se, divnych veci bude pribyvat :D :D
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

porad mi uchazel tlak ze vsech pneu, po kontrole u kamose v pneuservisu rafky ok, takze posledni nouzovka bylo utazeni ventilku stranovym klicem
vsechny ventilky byly povolene min o 1 zavit ( nechapu ), ale tlak uz drzi
nicmene ted pri spravnem nafoukani na 2.3 atm se mi na tech malych kocicich hlavach objevila na predku kolem 30 az 40 km/h nejaka rezonance, predtim na mensim nahusteni bylo ticho
muzete majitele tohoto modelu take vyzkouset a potvrdit nebo vyvratit tento jev?
diky

tak odstraneno, byl tam volnej nejakej kryci bazmek, stacilo pry dotahnout sroubek
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
petrStone
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 20.01.2015, 15:09

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od petrStone »

Já byl teď na horách na Šumavě z Brna spotřeba stoupla poradně. Nahoře střešní box auto plné a 5 lidí.
Dle dotankování jsem se dostal na 7,22l . Byly to 10km trasy na Špičák .
Teď mě v zimě auto okamžitě nastartuje se spalovákem. Jako by mě EV mód nefungoval.

Můj sprint monitor je zde. https://www.spritmonitor.de/en/detail/830014.html

Asi komentářů těžkou nohu a ještě stále s tím neumím jezdit.

Jen malička otázka. Ze zadu do mě pri rozjezdu někdo narazil. Nevím kdo, bylo to na parkovišti. Jen škrábanec, nárazník vyhozený z nějakého držáku, nasazeny zpět a nic nejde poznat.
Jen se mi od té dobystava dost často, ze mám zamlžene skla z vnitřní strany. Někdo radu?
Toyota Auris TS HSD
Kia cee'd Sporty Wagon, 1.6 CVVT
Volkswagen Vento, 55kw
Škoda 120 L
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 729
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od MartinHSD »

střešní box, dálnice a plné auto + krátké trasy v zimě dělají své. Jám mám v mrazech na stejné trase cca 12 km ráno oproti létu spotřebu o cca 0,5 - 1 L vyšší. To, že se nyní ráno okamžitě spustí motor je normální a má to tak být, motor se musí ohřát na provozní teplotu to je priorita a také se teplem z motoru vytápí auto. Zamlžená skla řeším také, doporučuji častěji mýt čelní sklo z vnitřní strany, hlavně když se používá klimatizace. Já navíc v zimě hodně vysouším podlahu. Různé přípravky proti mlžení mne nikdy nefungovaly a ještě jsem měl horší viditelnost.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
Mato71
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 19.10.2017, 09:42
Bydliště: Prostějov

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od Mato71 »

PetrStone> Mrkni pod podlahu kufru k rezerve, jestli tam nemas vodu. Neco podobnyho se mne stalo na predchozim aute po podobne nehode. Nektery stefty co drzi naraznik, maji takovej gumovej krcek aby to tesnilo. Stacilo, aby jeden v dire nedrzel, a voda co stekala okolo vika kufru, si nasla cestu do kufru.
Corolla 1,6 Valvematic Multidrive S 2017
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

v aute mam sucho a stejne mi to taky nekdy primrza zevnitr

podarilo se nekomu ostriknout svetlomety? za rok, co auto vlastnim, ho k tomu nejak nemuzu prinutit
nefunguje at mam svetla rozsvicena na automatiku nebo natvrdo, ani kdyz stojim nebo jedu
to driv vyfrcam bandasku na okno
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1473
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od MiBo »

dalascz:
...aute mam sucho... primrza zevnitr... -JE TAM VODA!
...ostriknout svetlomety? -NOVE AUTO TAK REKLAMOVAT!
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

v patek jedu na garancku, samo jim to tam reknu
me spis zajimalo, jestli ten ostrik svetel funguje jen za nejakych podminek, na minulem voze se spustil pri delsim podrzeni packy a samo ze pri rozsvicenych svetlech, tam jsem byl spis nasranej, ze mi to zahazelo kapotu, ale tady to proste neumim prinutit, aby ostriknul

k tomu zamrzani, deje se to jen pri vetsich mrazech, prijedu do prace cca 15 km, v aute teplo, zabouchnu a jdu makat
po sichte chci jet domu a autak zvenku zase total omrzlej, oskrabu a pak musim jeste chvilku cekat, nez mi to ofoukne zamlzeni zevnitr
nejake rady jsem dostal, jako ze pred odchodem do prace nechat auto vyvetrat, dat tam nejaky pohlcovac vlhkosti, oklepat z rohozek snih atd, stejne nic nepomaha
koberce pod rohozkama mam suche, pod rezervou mam taky sucho, tak nechapu, kde by mohla byt voda
predesle auto melo asi elektricke topeni, protoze nez jsem oskrabal bocni okna, predni uz jsem pouze setrel sterkou a v aute bylo vedro (byl to diesel, takze studenej moc tepla na volnobeh neprodukoval)
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
MiBo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1473
Registrován: pon 30.06.2014, 10:49

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od MiBo »

dalascz:
Co tak precitat manual str. 272...
...272 4-3. Ovládanie svetiel a stieračov-
Vozidlá s ostrekovačmi svetlometov:
Keď sú zapnuté svetlomety a páčka
je potiahnutá a pridržaná, ostrekovače
svetlometov..........

Co tak tak pouzit spravne spustenie ventilacie!
manual 422...
Funkcia odvlhčovania začne fungovať. ....

Predpokladam ze pri novom aute neni upchaty odvod kondenzatu chladenia...to by boli vlhke koberceky!
DOPORUCUJEM PRECITAT PODROBNE MANUAL... a potom sa pytat!!!
Prajem vela km bez nehody a mat nastudovane ovaladanie auta pre bezpecnoet jazdy.
dalascz
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: stř 29.11.2017, 20:38

Re: Auris TS Hybrid

Příspěvek od dalascz »

to jsem presne udelal, ale proste to nefunguje

uz se s tim nebudu jebat, at si poradej v servisu
Auris Touring Sports Hybrid Trend + 2/2018
Odpovědět

Zpět na „Auris“