Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od destabilizator »

Este k tem holkam, kdyz ty jsi teda micron, tak ony byly takovy dve makronky, co? :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Jsou tu zase... holubi... drsný jako včera sem je vyhnal, jeden se chytil do sítě a trochu se pomlátil... pak zdrhli. Dneska znova, tentokrát dostali ale vejprask :-)
Zablokoval sem jim únikovou cestu... takže sem moh normálně až na balkon sebrat si tyč a řezat je hlava nehlava... samice dostala 2 rány a uletěla a samec asi 5 ran... pak si sednul a pochopil že kněmu mluvim: " Takže chlapče ještě jednou a normálně tě tu umlátim... je ti to jasný? Byl zvyklej unikat cestou kterou sem mu zatarasil, a i když sem do něj po 5 ranách tyčí šťouchal ani se nehnul a vzorně poslouchal co mám na srdci :-)... pak sem mu teda oddělal únikovou cestu a zmizel, ale dostlali oba... 2 rány a 5 ran, příště jestli to zkusej znova, přísahám že minimálně jednoho z nich umlátim. :biggrin: tady končí sranda... celej balkon zesranej... mlátil sem je tak akorát, aby to bolelo, ale ne aby jim to ublížilo... jestli to zkusej po vejprasku znova, bude to fest bolet. Vysvětlil sem mu že ho příště zabiju, vypadal že chápe...
Ne vezmu si katanu z celicy a normálně ho probodnu... hotovo. Doufám že vejprask jim stačil si uvědomit že tady už to neni prdel :-) tady bydlí psychopat :-) možná že jim ten vejprask stačil... těžko říct, ale měli by si na něj pamatovat... tam žije psychopat s tyčí a mlátí nás hlava nehlava :-) to nebude dobrý místo na relax sraní....
Holubi jsou fakt kundy vybíraj si vždycky 3-4 patro nikdy ne nižší... obrana je mít kočky... a nebo nebejt ve 3-4 patře :-) sem rád že novej byt je v 1- resp 2. patře a to holuby neláká... ale jo prostě je probodnu katanou a hodim dolu... jestli jim ani ten vejprask nestačil... jsou roztomilý ale musej chcípnout :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Vyhrál sem!!! jojojojojojojoj :biggrin: kurva ale stálo to za to :-) takže jak na holuby??? síť postavit si síť nahoře... stojí pár kaček je to síť proti ptákům v sadech co se hází na stromy :-) pak ty zmrdi objevili další přístupovou cestu tedy pod zábradlím kudy se prtotáhli... přistát jako helikoptéra tak to zavrhli... nebezpečný :-) takže přistáli dole a protáhli se dírou mezi balkonem, kterou sem kdysi zacpal různýma krabicema... aleeee odfouk jí vítr... a jakmile se naskytla příležitost... využili jí. Dokonce díky mně měl páreček stín... aby je náááhodou nespálilo slunéčko :-) jak ta krabice spadla :-) tak tam samička odpočívala... a sameček si s radostí sral na druhý straně...
Vždycky předtim vejpraskem sem vyletěl na balkon a ty zmrdi uletěli... vyloženě si ze mě dělali prdel... ani vzduchovkou bys je nestřelil... byli drsně rychlý...
Ale jak sem se tam přikrad nenápadně po tmě... rozsvítil diodu na SONY M a začal mlátit tou plastovou tyčí hlava nehlava... joooo to zapůsobilo :-) Byli překvapený a shockovaný :-)
Byli dezorientovaný... a tak v šoku že zapomněli i na tu síť... oba dostali tak 7 ran plastovou tyčí a od tý doby tu nepřistanou... asi to bolelo :-) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Mozečky maj malinký, ale paměť maj podle mě dobrou... buďto s tebou vyjebávaj a baví je to... vyloženě se tim bavěj... a nebo je seřežež... a oni si to pamatujou... velmi Velmi dobře... :biggrin:
Celkem by mě zajímalo kde teď byvakujou... ale ke mně už si to nedaj... ztratili dost peří, nějaký ty zhmožděniny a hlavně shock... takovej magor :-) neměl slitování... aleee měl...
asi tohle bolelo... bylo to tak akorát... nezabít ale aby to bolelo... jestli jim fungujou reflexy na bolest... a paměť...
funguje.... bojej se... takže doporučuju síť pak je tam pustit a seřezat.... zmlátit příště už se nevrátěj... musej pochopit že tam vládneš ty, ne oni...
myslim si že i kdybych teď síť sundal, nezkusili by to znova... moooc dobře si ten vejprask pamatujou... kde se odehrál... velmi dobře.
Takže obrana je zablokovat jim přistání, když ani to nepomůže, o to lepší... zjistit kudy pronikaj na balkon a pak jim to bloknout... únik... seřezat je hlava nehlava... a už se nevrátěj...
nebo jinak noční vidění a vzduchovka... to by taky šlo... ale zase já respektuju jejich drzost... oni respektujou mojí plastovou pružnou tyč :-)
řikal sem si jestli to zkusej znova, vezmu tentokrát nazouvák na boty... kovovej... a normálně je fláknu... ale plastová tyč stačila... jak je pružná tak to asi i bolelo :-) Takže reflex- instinkt jim řiká tam už neeee :-) tam to neni bezpečný... bolí to tam... jinam....
Jsou to lítací krysy... blbý nejsou... musej se jim zablokovat únikový cesty... a pak si teprve promluvit s rákoskou... nebo tyčí... zablokovat a seřezat hlava nehlava... a nebo pak zastřelit... to jen když ani to už nefachá... finito shoot... nebo mít čičiny na balkoně, to je jistota... :biggrin:
problém je ale v tom zablokovat si vlastní balkon k úniku... aby holubi měli tu drzost se i přes barieru-y usadit a měli únikovou cestu.... tu mít nesměj... překvapit je zablokováním a zmlátit, seřezat co se do nich vejde... :angry: nic jinýho nepomůže pak už jen postřílet nebo otrávit...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Ne pořád se nevrátili holoubci / holoubkyně a holoubek :-) oslepení LED+ sekec mazec crew + odříznutí únikový cesty zabralo :biggrin: možná už nebude potřeba ani ta síť po tom vejprasku :-) instinkt říká mozečkům ne, už opravdu ne... už to maj v gps... :biggrin: těžko se ty lítací krysy převychovávaj... těžko... ale dostal sem je. :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Včera podvečer jsem u Janských Lázní potkal stříbrnou 7g, jel jsem v MX-5, tak jsem zamával.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Dneska sem potkal takovýho husťoše že za ty 3 roky co sem viděl hooodně ožralých tak tenhle vyhrál... první cena. Naprosto neuvěřitelnej výkon :-) tohle by nedali ani cimrmani, ani omylem...

Přijel sem do práce a kolegyně a kolega zděšený :-) a začali vyprávět... takže borec Norek, dost opilej doost 12:00 se checkinoval pak vyrazil chlastat, vrátil se asi v 18:30 šel na pokoj vzal si zavazadla a zamířil na recepci že se chce checkinovat :-) :-) snažili se mu vysvětlit že už to je v pořádku, a že může nahoru odkud přišel :-) Ne nechápal... nemoh ani mluvit ale táh 2 obří kufry... ze svýho pokoje na recepci... ale to by se ještě dalo... aleee ten borec po 10 minutách co byl na pokoji s doprovodem tak si zase vzal ty 2 obří zavazadla a zamířil na recepci že chce check in :-) :-) :-)
Pak nám tam spadnul mezi ty koule- perly nasráč :-) ochranka ho odvedla na pokoj... pak sem si tohle vyslech a přebral sem směnu :-)
Přeci neni možný aby přišel znova :-) s kuframa po hodině??? ale joooo normálně přijel ze svýho pokoje výtahem a brebtal jako že check in :-) :-) :biggrin:
Ne i když sem si někdy trochu přibral... tak tooohle :-) na to nemam, do podobnýho stavu nejsem fyziologicky schopnej se dostat...
Když sem ho pak poslal nahoru, tak jsme se smáli že teď už se nevrátí, a hovnoooo vrátil se zase s těma kuframa :-) a měl 5 vstupních karet... co nasbíral :-) během turné na recepci... tak sem mu je sebral a zůstala jedna. Kolega security ho doprovodil na pokoj a on se zase vrátil :-) i se zavazadlama :-) dal mi tu kartu, řikám, I dont know how to help You??!!!??? sorry... on pokrčil ramenama a šel si ven zakouřit, pak se vrátil dal sem mu tu kartu znova co mi dal, poděkoval a šel do pokoje s kuframa :-) Neeee ani Mr Bean by tohle nedal :-) Hardcore

No ale tim to nekončí--- absolutně ne... ještě přišel asi znova zase a znova se tam vracel :-) už nevim :-) Fakt neuvěřitelnej tvor z Norska, kolegové mu dali jméno "Marťan"
Pak teda vypad ven bez zavazadel "po večeři" :-) tu nestih... ale chlastal dál.... kolem 1 ráno se vrátil a zase potřeboval doprovod na pokoj, aleee neeee zase za 10 minut přišel tentokrát bez zavazadel... že ztratil mobil :-) ale on vystřízlivěl!!! kurva ten zmatlaloš vystřízlivěl!!! díky tomu že nemoh najít smrad foun... dokonce se naučil mluvit! a přesně mi nadiktoval číslo, volám, zvoní nic....
sem byl šokovanej jak najednou umí anglicky a jak byl normální Norek :-)
Pak mě napadlo že ho bude mít asi na pokoji... mobil, tak dekodovat 000 a to jeho číslo... kolega šel s nim na pokoj a ozval se mobil.... zapadlej mezi postelí, no buhví kde... ani uklízečka by ho nenašla :-) V tu ránu dostal takovej energy shock, že začal prej kolegu security objímat a málem ho umačkal radostí a ukazoval gestem jako Srdeční záchvat... že měl, dal mu do kapsy 1000,-
a to si zaslouží oslavu... tak ten vystřízlivělej Norek vyrazil zase chlastat.... :-) Taková radost z nalezenýho founu, to se musí oslavit! :biggrin: :biggrin:
No a přikolíbal se až v 6:45 ráno co ho vyhodili už asi i z nonstopu :-) co kolega řikal: tak smrděl chcankama, byl špinavej.... přišel a prej si sundal gatě za recepcí a nevim co chtěl dělat... ale každopádně mu v tom bylo zabráněno a byl doprovozen do svýho oblíbenýho pokoje do kterýho se chtěl asi 8x checkinovat a teď asi dadá, buďto v posteli nebo na Hajzlu :-)
Aleeee hustej borec, žádnej podobnej případ sem nezažil, a nikdo z kolegů... máme jeho mobilní číslo, a v telefonu je uveden jako "Marťan Norek" :biggrin:
Ne všichni jsme si mysleli že utek z psychiatrický léčebny někde v Norsku... a je tu :-)
Celkem fascinující je ale ten fakt že ho nikdo neokrad, nevyčíhnul si ho jako jednoduchou oběť... no on neni zas tak jednoduchej :-) :biggrin:
Praha je bezpečná i pro těžký případy co utečou na dovolenou z Norských léčeben :-) to je good :biggrin:
No nejdřív sem tomu nevěřil... pak sem uvěřil... fakt jakoby utek z Bohnic... Norských ale... je tu a je tu tak alkoholově bezpečno až je to defacto ráj :biggrin: :biggrin: Norskej
Ale je tu na dýl... takže ještě se může překonat :biggrin: tohle byl 1. den/noc pouze
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Nooo dneska Norek ze 414 končí svůj pobyt v Praze... po té co nalezl mobil skryt v pokoji se odhodlal to oslaviti... bylo 01:00 ráno a tedy vyrazil do ulic drsné Prahy.
očekávali jsme ho tak ve 4.... kde je? Nooo tak ten bude totál... v 5 nic... 6 nic... ráno 6:34 a jouda nasráč je tu... přišel a sundal si gatě u vchodu do fitka... byl doveden na pokoj a.... šel konečně spát.... o chlastal od 12:00 do 18:00 pak hodiny 2 klíd a pak dál pak v 01:00 klíd a pak jel do 6:30 :biggrin:
No mobil nakonec ztratil znova... a tentokrát definitivně... asi mu spad do hajzlu někde :biggrin: :biggrin: po tom co oslavoval jeho nález 6 hodin... že :biggrin:
ale asi přijede znova... sem si jistej :biggrin: ale rozsekal cca 4-5 recepčních totální husťoš, milej ale tak v prdeli :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Nooo norek pryč ale dneska přijede busem večer což je psycho 21 norů do hotelu najednou... na to nejsme zvyklý a jak jedou dohromady nooo tak budou nachlemtaný to je jasný...
a všechny je musí odbavit 1 recepční ta z toho nemůže už tak tejden spát jak se na to psychicky připravuje... to je maso :-)
Norci připitý a je jich 21 noooo sem rád že mam volno :-)
jako team 21 norků potkat v praze to je smrt :-) :biggrin: to je lepší se proměnit v bubli-fuck.... :biggrin:
to letadlo se musí nadnášet z Norska sem na takovým alkoholovým obláčku.... :biggrin: :biggrin: nikdo neví o ničem ale jsou tu... :biggrin: :biggrin:
Ne to budou vzorní norci... pudou si v pátek večer lehnout a v sobotu si daj památky od rána... romantiku :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Nooo jistě :-)
spíš: "co je za den?" Jooo tak to je v pohodě... dost času.... díky :biggrin: a je ráno nebo večer? to je jedno, pravda... :biggrin:
pak ti napíšou na tripadvisor: Ty Češi... to jsou tak inteligentní magoři :-) neee fakt nejsou blbý :-) :biggrin: :biggrin:
močky se mi tu líbilo... mucky mucky :biggrin: 21 to je maso uhlídat... nooo užívám si volna :-) :biggrin: :biggrin:
No představit si 21 norů a norek ve střízlivým stavu to nende toto... :biggrin: :biggrin: CVOKHOUSE
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Dnes odpoledne někde mezi Poděbradama a Kolínem jsem potkal stříbrnou 6g. Jel jsem v Carlosově bílé 4g.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Teď mě chytla taková psací nálada, ale tentokrát drsný téma, který končí smrtí.
Nejprve začneme asi tak, že brácha jak nebyl na celica srazu, byl v řecku a tam si pučil mimo 4kolky a buginy i skůtr... jezdit na mašině, pořádný mašině umí... má spoustu let Yamahu MT-01 a vždy bez nehod... + Hondu a to jednou jel ze šumavy v takovým dešti, že padaly stromy, vichr a dojel to :-) aleeee tam mu prckoidní skůtr 50ccm uklouz... nechápal proč ani jak... což já už chápu... ale neošetřil si to tam a noha mu napuchla, že vypadala v Praze na odstřel, amputaci sloní nohy :-)
idiot... tady se to uzdravilo po 3 tejdnech... ale stejně to nepochopil... proč skůtr uklouz z nenadání... doměnka byla že skůtr měl shitoidní gumy... a asfalt byl jak led... ale šitozní gumy. Měl i lehkou otravu krve... viz haxna :-) před napuchnutím.
Obrázek jak se nafoukla byla asi 3x velikostně :-) :-)
To jsme se smáli...

Ale pak se díval doma brácha na zprávy a poznal motorku kolegy z práce... chopper... že je mrtvej... normálně jí poznal.
A co se stalo? Taky měl naježděno 3 prdele km... dá se říct profík, ale den předtim, nebo pár dnů si měnil gumy za nový a přísahám prej 1/2 hodiny než se zabil v zatáčce tak volal do servisu se stížností že má pocit že ty nový gumy děsně kloužou.... to byl jeho poslední telefonát a pak konec. Ticho, hrobový ticho.
Tak pár fotek po tichu...
Obrázek
Obrázek
Smutný... děsivý--- v obou případech to prostě uklouzlo... a oba znali motorky jako nic jinýho... fakt mam pocit že gumy jsou celkem dost problém a i nový a málokterej motorkář to tuší... je to hustý. přímo šílený. Kombinace nových pneu a déšť.... a je po tobě.

U auta tohle nehrozí... ale podle mě se o tom málo ví.... jak je to brutálně nebezpečný mít nový gumy na motorce... asi jak který gumy, ale podle mě jsou něčim namaštěný a trvá to, to trvá! než ta sračka zmizí... tak ten kolega to nestih oject... šajze...
Další problém je, v tom řecku, že v půjčovnách si tam samosebou kupujou na ty skůtry ty nejsračkovatější gumy... člověk to nepozná, ale pozná to až z ničeho nic letí...
Taky mi to ulítlo na skůtru v řecku kdysi... a taky sem byl sedřenej... a nechápal sem...
To ale neni případ kolegy bráchy, ten měl svojí mašinu a stalo se mu to u nás.
No a příště něco veselejšího... ale je to realita. :rockedover: "Volal do servisu 1/2 hodiny před.... že má pocit že ty nový gumy mooooc kloužou!!!!" Z toho by si měli výrobci vzít příklad.... :listen: :listen: :listen: :listen: !!!!LISTEN!!!! YOU STUPID IDIOTS :stupid:
je tu ten paradox, že kdyby měl původní ojetý gumy, byl by na živu... 100%.... WTF WTF!
Podle mě by se nový gumy na motorky měly oject !!bezpodmínečně!! už v prodejně po koupi... na "trenažéru, vojížděči- nějakým stroji na to konstruovaným.... resp. prostě aby byly normální, perfektní- bez tý kluzký sračky. Jako povinnost všech kdo prodávaj gumy na motorky. S tim sajrajtem to nesmí na silnici! prostě se musej "ošmirglovat"... pak teprve si je zákazník může převzít, ne že si je bude šmirglovat sám... to je mooooc špatně! Jakmile si to lidi budou šmirglovat sami... dopadne to takhle... moooc BAD! :listen: :thumbsup:

Ale jak je ten svět zhovadilej... že jo, sice na motorce nesmíš mít lauf aby to znělo a doplňky, ale kluzký gumy ti prodaj všude... No comment.... !!!!stupidity... FATAL!!! system ERROR :angry:
Tohle je problém!
Kolika lidem se to mohlo stát... že se zabili na nových gumách... ale nikdo to nezjistil... protože ten co se zabil to nikomu neřek, že si koupil nový gumy... nestih to... jak je usilovně testoval že???? Jojo...tohle je průser!!! :shock:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Dneska veselejší akce... málem to skončilo opět smrtí, ale málem... si jdu tak dát doutníček v Perlovce asi 2 ráno, trochu se provětrat... a vidim nějakýho psychopatickýho zlitýho starýho bezdomovce, co žblebtá něco v němčině a je dost agresivní, u něj capart co požírá asi sejra v housce / pak mu ho dal a nějak se spolu nesmyslně bavěj- oba zlitý totál... starej pán s igelitkou najednou z ničeho nic začne pěstma mlátit do nějaký audiny... bezdůvodně a nadává něco v němčině :-) jouda asi 16- 18 let se ho ptá proč to dělá, proč udeřil to auto česky... on německy nadává dál, jde ke kapotě a pěstí mlátí... zase se ho zeptal: Je to vaše auto? a požíral sejra v housce nebo kebab... klidně... pak přišli 2 další joudové 16-19 let a prej že zavolaj policii... ( i když to auto nebylo jejich :-) nějaká domoobrana :-) Audi kouřim dál a nestačim se divit... všichni zlitý... 2 si vyslechli co udělal, že zmlátil bezdůvodně audi... 2 přišli ke mně a prej jestli toho bezdomovce co žvatlá německy znám? ?? řikám cože, co je mi po něm... 1 se rozběh a vší silou ho zezadu v běhu srazil na zem... zůstal ležet... já čumim... řikám si tak to je drsný... a jdou ke mně... 3 jelimani a prej jestli můžou dovnitř? řikám drsně NE... tohle je Hotel... aaa ha a šli do prdele... pak skupina lidí křísila bezdomovce, záchranka, policajti.... noooo ekšn....
Aleee tak sem tak uvažoval bylo to od nich hnusný do něj zezadu strčit nečekaně že sebou fláknul a ani se nehnul... lidi tam křičeli " je živej, si živej"?
Na druhou stranu kdyby bouchal, mlátil pěstma ten magor do mýho auta vedle, tak bych byl rád že dostal ne mnou ale cizíma za vyučenou...
Nakonec si ho odvezla záchranka... a tim příběh končí. No bylo to hnusný zaútočit zákeřně ze zadu, ale stejně tak je hnusný někomu ničit majetek... takže je mi to fuck... :roll:
Prdel byla ale v tom, že jeden ožrala si řeší komplexy na autech, a další ožralové brutálním napadením ožraly i když byli taky ožralý.... fascinující :biggrin: navíc to všechno bylo přímo pod kamerovým systemem... cca 3 kamery. No celkem hustý... jako řikal sem si 50/50 jestli bude živej nebo ne... otázka je jestli jeho život má nějakou cenu... podle mě ještě napad posádku záchranky... :biggrin:
ale ekšn... No je to divný... kdyby šlo o moje auto, tak bych jim poděkoval že se s nim nemusim špinit... takhle ale jak v tom nehraju roli já ale nějaký audi... tak to bylo celkem drsný ho takhle sejmout... aleee zasloužil si to. I když moh bejt mrtvej- stačilo ho strčit do hlavy vší silou a ne do zad. Drsný to ale bylo. :roll:
Vlastně se jednalo o 2 druhy psychopatů :-) mladý blbečci co čekali na příležitost si někoho podat... a starej psychopat co si podává auta.... a žvatlá si něo v němčině :-) všichni nasračky neuvěřitelná souhra náhod... :biggrin: že se potkali na 1 místě... a v 1 čas :biggrin:
No naštěstí sem nedostal já :-) ale řikal sem si jak tak drsně pak postávali před hotelem, jestli prej můžou dovnitř??? jestli nebudou mít chuť i na mě... aleeee rozmysleli si to... sem řek rozhodně NE!... tohle je je hotel pánové :-) :-) úsměv... kvádro a drsnej relaxační pohled... doutníček v hubě---... security byl bohužel na obchůzce... ale mimika,hlas a psychologie těla funguje + ty sexy šediny :-) ale mohlo to dopadnout jinak... bejt tu Andrej... asi by je pochytal, všechny 3 zpacifikoval ale pak by zase měl s tim voser... výslechy... atd... atd... ne to se nevyplatí... ale chtěli dovnitř :-) stačilo je tam pak zamknout :-) ale tak to už by byl jinej příběh bylo to tak a tak to je :-) ale třeba to bude "na stopě" to asi ale těžko protože se ukáže že ten magor prostě jen rád bezdůvodně ničí asi všechny Audi :biggrin: kdekoliv kdykoliv... nemá je rád... já taky ne... tak to necháme bejt tento případ :biggrin: :biggrin:
Nááhodou to veselý celkem bylo oproti předchozímu příběhu... velmi veselé :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Dneska sem potkal sexy ale fakt sexy porsche 911 rok cca 91-93 žlutý ale fakt krásný chvíli stálo vedle celicy v perlovce, teda byl to skvostnej pohled vedle sebe. značku mělo "911Yello"
shodou okolností sem se když sem se nudil tak mě zaujala tahle celica a tohle porsche... prostě ty 90´jsou nej, vlastně asi to souvisí i s dětstvím, kdy člověk měl autokatalogy v těch 90 letech a všechny auta všechny sem znal na zpaměť a líbily se mi vždycky auta s vyklápěčkama nebo právě tohle porsche. To žlutý bylo stejný, stejnej ročník- typ, ale v mega křídlem a nějaký rozšířený blatníky... i když bylo přehnaný, zbytečně vytuněný, tak ale byl to hezkej pohled.
http://www.sportovnivozy.cz/82869-toyot ... sainz-brno
http://www.sportovnivozy.cz/79480-porsc ... ec-kralove
sice nemam rád červenou, opravdu vůůůůbec, ale na týhle 911 mi nevadí což absolutně nechápu :-) :-)

Radost mi udělal nějakej človíček co si fotil celicu před Národním divadlem, když sem stál na semaforech... asi 4x fotil, je to hezký zaujmout, celica se ošívala radostí :-) Pak ještě sem si všim pána cca 40 let s děckem (španělé) a prcek "čelika a něco brebentili ve španělštině" obešli si celý auto a je teda zajímavý jak to prcka oslovilo... celicu si pamatuje na celej život.
Pak ještě partička připitých mladých jelimanů... klasika 1 si veleváženě sedne na blatník a producíruje se jako by celica byla snad válenda... tak sem ho vyhnal, "mazej od tý káry kámo" Dost lidí má tuhle úchylku že si sedaj na cizí auta... na druhou stranu kdyby nebylo zajímavý tak si nesednou... takže takový celkem vtipný. Na subaru sedávaj taky s oblibou... no mě by to v životě nenapadlo otírat se o cizí auto... ale jsou prostě lehce nemocný :-)

Pak sem potkal opravdu fest sick magora... takovýho magora sem nepotkal už dlouho... no pár let co nenosim kesr, nebo paralyzer, ale rozhodně ho od teď budu mít v kapse.
Fakt psychopat... jdu si takhle dát doutníček v 22:00 cca si tak pokuřuju a mam dobrou náladu, aby ne když vedle stojí celica, najednou vidim jak se z protějšího obchodu vyvalil ožralej "prodejce tretek pro turisty- rusák. (Nikdy sem s nim nekomunikoval, vždycky sem ho ignoroval, přešel ulici a plížil se mi za zády... a pak vystartoval... " Ty ty už mě dlouho sereš, Ty mě nebudeš ničit muj život, s ruským přízvukem, Ty hajzle jeden seš čecháček co?" sem tak dokuřoval v poklidu a stál metr ode mě a začal hrozit pěstma :-) Ještě sem si řikal to si dělá asi prdel.... to je vtip... tak sem se zatvářil jako že nechápu, že sem úplně blbej :-) a zvážněl sem, " Ty ses mi smál... řikám cože? Děláš si srandu? Ne ty ses mi smál, já sem to viděl a teď dostaneš do držky :-) Cooože? řikám děláš si prdel? Ne a už mě chtěl napadnout, ale chybělo špatný mý gesto nebo zapůsobilo že sem zvážněl... pak sem se přiblížil ke dveřím a volám, hej Andreji tady ten jouda od naproti se asi zbláznil... prej mě zabije... normálně mi vyhrožoval "Já tě zabiju" Ty jedna česká svině :-) :-) To řval na ulici... ten pojebanej rusák a pak chtěl po mně plivnout ale trefil se 20 cm od mých bot...

No mít paralyzer, použil bych ho, a pak bysme ho odtáhli do hotelu do fitka, vypnu kamery a použil bych teleskopickej obušek co máme na recepci a přerazil bych mu obě nohy nebo obě ruce, svázal prodlužovačkou a zavolal policajty... jenže člověk nic po ruce neměl a nerad se špinim.
Odešel, Andrej se ho pak šel zeptat, co to mělo bejt? A prej že nic a dělal hodnýho chlapečka... že se omlouvá a že je ožralej... COOO že.... normální psychopat.
Totální rupnutí v palici... Pak zavřel krámek a asi někoho zmlátil cestou domu... jen tak... Jako celkem to se mnou zamávalo... trochu fest to rozhodí psychiku a vůbec soustředění se v práci...
člověk si řiká je tohle vůbec možný? Jak je možný že neni dávno za katrem nebo v bohnicích?

Pak sem to řikal kolegovi co zná pani šéfku co tam dělá ve tretkách a že jí řekne co se stalo, to je taková stará odporná ruska s věčně do ruda zmalovanýma rtama, no hrozná baba... a dozvěděl sem se, že ty 2 jsou manželé, jí je asi 45-50 a jemu tomu magorovi v kšiltovce ala hip hop je cca 22!!! To je perverznost... On prej makal jen asi tejden v životě v trafice a pak ho vyrazili, tak se o něj stará tahle kráva, a živí ho za prcání... vypadá jak její syn, ale prostě jí prcá.... řikám si děláš kozy???? ne je to tak... tak já jí řeknu že jestli se ještě jednou přiblíží k hotelu, voláme policajty a že všechno je uložený na kamerách... Tak sem zvědavej...
Už aby bylo EET i u těhle šmejdů co prodávaj ty tretky, nikdo tam nechodí ale na nájem maj.... je to vlastně fascinující... že se na tyhle pračky dostane až po Hotelích.... Ty měly přijít jako první na řadu pro Babišku... pračky Ruský šmejdský... jsou rozlezlý všude, nepáchne tam noha za celej den, člověk to vidí z recepce co je a co neni pračka.... ale maj na nájem????!!!! I debila by to trklo... ale i na ně se dostane... Už je na čase je zlikvidovat jako některý oblož směnárny... je to tototální ostuda Prahy- ať táhnou zpátky odkud se sem přisrali..... za Putinem... každá pračka se jednoho dne porouchá... jde o to nedat možnost si koupit novou pračku ale prostě je navždy vyhostit do Ruska. Zákaz vstupu do ČR celoživotně.
Vezmu li si věšteckou kouli tak předpovídám budoucnost, že tenhle krámek tam do 1/2 roku nebude.... Jakmile začne EET i tam tak zmizí... nebo že bych jim tam poslal kontrolu? účetnictví je zajímavej obor... ten kdo si na mafiány hraje, toho EET prověří, a zjistí že neni... že si na to jen hraje, protože mafia má vždy účetnictví perfektní. Amatéři Ruský... :biggrin: :twisted:

ps: ne nezlámal bych mu nohy a ruce... udělal bych to chytřejc... když ve fitku tak svázat a položit na posilovací strojek s činkama se svázanýma rukama.... kolik udrží závaží... než mu prasknou kosti v hrudníku... pomalu přidávat zátěž... 2 kila na levo 2 na pravo než to praskne...pomalu přidávat lehce, neni kam spěchat, pak až by to neunes bych zavolal policii že se nám dostal cizí psychopat do fitka a zranil se.... přišel o žebra. Vlastně bych byl i taky trochu psychopat, ale takovej milej... :biggrin: :biggrin: "naložil si víc než unes" magor... ale nechápem jak se mu tohle povedlo :-) zajímavý...cizí člověk si jde zasportovat... asi milovník posilování... či co :-) tak třeba příště... ale fakt bych to zrealizoval... přísahám. A vychutnal bych si to... křupnutí...
Jinak sem ale mírumilovnej a nemam rád násilí... je to jasné? :biggrin: jsou ovšem vyjímky... vyjímečný....
případně by šlo že by se dostal na záchod po nepozorovaným vniknutí do hotelu a z 1. patra by vyskočil plavmo na chodník... ke strčení by stačil pytel na prádlo... "bez dotykový ovládání" :-) Lidi skáčou občas z oken... když to nemaj v hlavě ok... chtěl lítat... a svědka bych měl, na rozdíl od letce... taky možnost... kurva já sem psychopat :-) :biggrin: :biggrin: vychcanej, morbidní to je... ale jednodušší než fitko... časově nenáročný... tak skočíš? nebo ti mam pomoct? s roubíkem v hubě- pytel na prádlo... kterej se pak odstraní... po dopadu. no už dost :-) :-) :biggrin: Ale sem vynalézavej...
psychickou újmu sem měl, tahle fyzická- že si jí způsobí sám- pár zlomenin + shock by byla satisfakce akorát... dokonce i záchranku bych mu zavolal až takovej sem fér... proboha co se ti to stalo? vyndal bych mu roubík a precizně ho schoval... do celicy... to nesmíš takhle skákat, mohl ses i zabít ty blbíku... :biggrin: seš asi magor ne? skákat z okna, všechny problémy se daj řešit normálně... ty blbíku jeden... :biggrin: :twisted: to už nikdy nedělej... my to s tebou myslíme dobře, stejně jako ti to řikala maminka... kdysi...

další vtipnej moment byl když přišel ráno asi ve 2.00 náš host do hotelu že potřebuje zaplatit taxi... ale nemá peníze :-) švéd... fin nor... podobný :-) jediný co byl ve svým rauši schopnej vyslovit bylo číslo pokoje... to řikal i taxikáři :-) kterej 30 minut čekal jestli se mu povede vybrat love z bankomatu kde si to zablokoval protože si asi 100% splet pin... takže netuše toto sem ho poslal zase k tomu bankomatu a taxikář řiká že tam stál 30 minut... :-) tak to objel a čekal dál, asi po hodině se švéd vrátil a řiká jen 309 309 309 číslo pokoje... a my se jen smáli... takže jel taxikem zdarma :-) možná ale přijde dneska taxikář a bude chtít platit :-) nebo ne... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Nejlepší je nikoho nepotkat... prostě nic a nikoho... to je pohlazení :-) Máme tu jednoho spc hosta nějakej chorvat-srb ale je to mlátička jako hovado :-) 220 měří a likviduje kohokoliv :-) sám od sebe řikal nám na recepci máte s někym problém? to vyřešim.... naprostej husťoš... co se baví tim že mlátí černochy na václaváku jen tak.... prostě ho serou :-) byl u nás asi 5 dnů a každou noc seřezal tak 5 černochů pro zábavu :-).... sem si řikal tak mu říct o tom hovadu ruským naproti v kšiltovce :-) asi by po něm moc nezbylo... "nájemná mlátička" ale pro nás zdarma :-)
Faktem ale je že ty noci neprošel perlovkou jedinej černoch... co vede lidi k děvkám... ani jedinej... má know-how :-) fakt ale rasička... :-) je dobře že takový hosťoši jsou... dokáže sjednat respekt i v několika ulicích zároveň... jen tak pro radost.. hustej :biggrin: :biggrin:
Je to jeho koníček... prostě mlátí zlý blbý lidi pro radost... a pak ty opravdu drsný za prachy. (ty si to jen ale mysleli že jsou drsný :-)) každej si hraje nějakou hru... :biggrin: než přijde K.O. GAME OVER-<?>
ale fascinující člověk... respect! ten jedinej a + kámoši je schopnej vyřídit černochy z celý prahy 1... jako že tu prostě nebude ani jedinej. :biggrin: :inlove: sice nic proti černochům ale ALE.... byl by schopnej udělat FINITO. DEFINITO. když ne policie?
prostě "je vyřadí z provozu" a to na dlouho jestli je potká... takovej ježíš? nebo sám satan... ale jo palec hore... :listen: :sneaky: :banana: očista Prahy... nezbejvá mi nic víc než poděkovat... a RESPECT! Tajnej nenápadnej... Liquidátor... wow... jeho jméno neprozradim... psst...
Ale kdyby se klonoval, nebo měl 3 kámoše tak by byl schopnej vyčistit prahu- celý centrum od černochů... a dalšího svinstva, to už bude na fakturu... :biggrin:
no tak tohle je tak trochu ta mafie... ale jen trošku... :biggrin: ne teple trošku ale chladně... trošku víc... :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Tak taky jedna celda... když sem jel do Hlubočep tak sem si řikal, jestlipak na mě počká... počkala a nechala se blejsknout cestou zpátky...hodná :-)
Obrázek
Obrázek
koukám trochu podivný umístění antény... zvláštní...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Nooo vlastně tu mam jeden restík... i když sem to nechtěl řešit nikdy... tak proč ne...
Prostě ten psychopat co mě chtěl napadnout za to že sem se usmíval a stojim na ulici, tak po tejdnu přišel po tom co sem přijel v subaru... do práce a totálně ale totálně nasračky se mi se snažil omluvit... motal se jak nevim co... prostě zlitej... a řiká " pane, já nevim jestli můžu tykat" "řikám ne Vykat" " Pane já se omlouvám... za to co sem udělal... opravdu, ale já sem nemocnej celej muj život je nahovno, všechno je nahovno, a vy jak jste tu stál tak jste na mě působil že vám se daří, máte se dobře, nemáte problémy a tak se omlouvám... řikám : co ty o mně víš? Nic... " jak můžeš bezdůvodně napadat cizí lidi???!!! já se omlouvám... hele sorrry... to se omluvit nedá, teď jsi nasračky ožralej, byl si ožralej ty nesmíš nikdy NIKDY od teď pít... NIKDY chápeš to????? jsi nebezpečnej vůči všem kolem tebe!!!! chápeš to???... Těžko... to pochopil... je úplně vylízanej... :roll:
Další den přišla ta stará jeho že se mi chce omluvit... když sem pospíchal do práce, řikám nemam čas, pozdějc... pak sem se dozvěděl že ten psychopat je opravdu psychopat... bere prášky na palici a do toho ovšem jede tvrdej chlast... což je zakázáno... takže si to takhle kombinuje, a neví o sobě... dostane flash back když ho na to někdo upozorní... no prostě jeliman co by měl bejt dávno na léčení a hlavně mimo lidi... protože já sem byl náhoda... napadne kohokoliv jen tak... a odůvodní si to tim že jeho život stojí za hovno.... :-)
Pak se vrátil asi v 5 ráno a šel kolem a mával mi a řikal ahoj ahoj.... jako že jsme kamarádi :-) :biggrin: :biggrin: No v prdeli :biggrin:
prej bere prášky na tvrdou depresi... tzn že ten muj skok z okna co cem psal by tak odpovídal... je prostě úplně v hajzlu... ale jak je možný že se tu pohybuje??? :angry: je nebezpečnej ne jen sám sobě ale vůči všem....
Jenže kdyby někomu ublížil fakt fest, čehož by byl schopnej ve svý vylízanosti--- tak soud řekne že byl nesvéprávnej... a že za to že tě zmrzačil nemůže... takže znova se ptám jak je možný že ten člověk neni dávno na izolaci... :angry: :angry: :angry:
Na hlupáky člověk narazí... díky empatii jsem schopnej se s nima i bavit... na magory taky... i tak to jde když se snažim... ale psychopat je problém... :angry: teoreticky bych na něj neměl vůbec mít možnost narazit... ale někde je chyba... něco nebo někdo jim umožňuje se tu normálně pohybovat... což je absurdní...
jde vlastně o to samý jako bylo na smíchově kdy ta pacientka zabila jen tak 1 člověka na smíchově v nákupním centru... to samý... důvod? jen tak... byla nesvéprávná... kdo za to může? zajímá to někoho? ne...
Položim si takovou otázku: " Zajímá někoho vůbec ještě něco?" Možná, ale musí to bejt akční jinak ne-e....

Mam takovou asi zlou vlastnost a to sice tu, že kdokoliv mě napadne nebo se o to pokusí NIKDY neodpouštim, ani kdyby se plazil po zemi NIKDY ani ženský neodpouštim... prostě NIKDY a jen se modlim ke všem satanům aby se to tomu zlýmu člověku vrátilo a vrátí se to.... času je dost. NIKDY neodpouštim... za psychickej či fyzickej attack... NIKDY, i kdyby prosil tak do něj akorát kopnu...
lidí šmejdů je jak sraček.
Během života sem vlastně jako hráč ping pongu... kdy chytám a odrážim zpátky "smečem" takovej virtuální "smeč"... hahaha hihihi ať už ve škole a vlastně všude se vždycky najde nějaký hovado co chce dělat problém... teď se to ale vesměs vždycky obrátí proti němu... čas nehraje roli... ale dostane "smeč". člověk si to jen musí umět načasovat a vychutnat si ten skvostnej okamžik... :biggrin:
kdy to bude nečekaný a zákeřný... likvidační. Všechno zlo bude potrestáno. Ale proč nehrát hahaha hihihi :biggrin: sranda musí bejt
Kolegyně co sem si s ní začal chtít vykat tak dala výpověď... i když byla totálně blbá alespoň tohle se jí jako práskačce povedlo... Měla v hlavě vyjebáno. Game over.
Teď se snaží muj "šéf" hrát ping pong... a chytá velký množství mínusů ------ ty když se sečtou game over... už ví že za jakejkoliv attack na mě dostane 2jnásobnej... psychologicky to se mnou nejde, to ho rozdrtim... proč ale sám prudí i když já sem nezačal.... já sem schopnej jen textem dostat člověka do bohnic, nebo to s nim sekne a odveze si ho záchranka. Proč maj některý lidi potřebu buzerovat? Způsobovat psychickou bolest... která způsobí obrannej mechanismus a u mě je schopná moje bolest toho člověka oddělat, nebo ho pozvolna psychicky umučit.... proč to ty lidi dělaj? Co si potřebujou dokazovat? Maj mindráky... prudí ho žena, nedostudoval, finanční problémy, závist- byt, auta... a je prostě zlej. Takže potřebuje psychologickej vejprask. Aby se necejtil jako nadříznej ale totálně podřízenej... psycho :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“