CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

PŘIJEDU NA CELOREPUBLIKOVÝ CELICA MEETING 24.6.-26.6.2011

ANO
39
74%
NE
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

micron píše:celica meeting czech 2011 HD - mix one .... no konečně... video je bloklý v Německu :stupid: šajze
http://www.youtube.com/watch?v=J5zy1CN9Lm8
hej, mrtě pěkný video, a supr huádba, nemohl bys to prosím máznout na uložto nebo leteckou?? ať si to nemusím stahovat v flv?? díky :D
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

martin.matess> ještě bude mix 2... asi.... má hodně záběrů, ale je línej, brácha, když sem mu volal večer jako jestli udělat 1 delší než těch
4 minut tak vypadal že spal... nakonec sem se rozhod, že je lepší udělat 2 oddělený... můžu to postnout na nějakej server ve full qualitě... třeba dataport... až to udělám, dám vědět.

Ale fascinuje mě, že to lockli v německu... :lol: to je dobrá cenzura... buďto maj němci něco proti mexičanům, (ruská hudba jim nevadí) nebo---- čti: tohle mi přišlo na mail:

Zdravíme uživatele m1cronGTi,

Součástí vašeho videa celica meeting czech 2011 HD - mix one je možná obsah, který je ve vlastnictví nebo v licenci vlastníka obsahu SME.

Z vaší strany není požadována žádná akce. :lol: :lol: :lol: :lol: :wacko:
jak jako možná????!!!! a jako kdo je SME???!!!! kde to JSME? SSsáčci
nebo jim vadí to slovo SEX???? :lol: nechápu jako ten engine, kterej to jako bloknul pro německo... coooožeeeee.... ale fascinuje mě to a docela se tim bavim, stupidní autorskej bordel, kdyby zavolali do mexika k autorovi, určitě by souhlasil... demence total Germany sucks... a nebo že by ten mexičan nenáviděl němce... to je taky možnost :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“