Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od destabilizator »

kolem pul paty cervena mrkajda s diodama na Jizni Spojce pred Barrandovskym moste, ridil jsem cesky sen a jen bliknul blinkrama, borec asi nebude odsud :)
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Gramo> tak v sobotu měli jakoby jaro... nechal sem si to na neděli kdy přituhlo, v 6:00 začali vrkat a to je konec řek sem si! .... vyhodil sem z balkonu židli- posranou, věšák na prádlo-posranej a jejich hnízdo, to hnízdo se nerozbilo ani jak bylo kvalitní ze 3. pata na trávu... fakt kvalitka... pak sem vzal nazouvák na boty, takovej obrovskej, skoro až zbraň :-) a sloupal ty hovna, který byly jak buráky... pak HIT horká voda a jak popelka sem vymydlil balkon... pak sem zalez a koukám jak tam přistáli šmejdi a koukali jako divý :-) nevěřili svým očíčkám :-) pořád skenovali jako kde je hnízdo a kde je ta pohodlná židle kde jim nemrzly pařáty... asi 10 minut tak nevěřicně kroutili očičkama a pak se frajer normálně zved, a dali se na ústup---- ale ne jen tak ledajakej, on je vychcandíra, on má dávno vytypovaný jiný lokality na hnízdění, až tak je chytrej... a co mě dostalo, že si začal tahat normálně ty větvičky z původního hnízda dole pod barákem směrem někam k sousedům... od tý doby se tu neukázali... normálně to pochopili a fofrem se přestěhovali... už už sem chtěl objednat tu brokovnici, božsky by se na ně střílelo kdyby to odmítali vzdát... ale fakt jsou inteligentní pochopili, jo napadla mě jedna věc, která neni nikde NIKDE napsaná a co by mělo pomoct, když by nemohli najít lepší ubytování... tenhle párek je dá se říct takovej až makléřsky vzdělanej co se nemovitostí a ubytování týče :-), nebo podělanej :-) ale kdyby někdo narazil na párek co to jako nevzdá, tak mě napadlo... VOSK na skluznice, lepkavej a potřít tim parapety a zábradlí na kterým se rádi promenádujou, to by je totiž nasralo totálně... prodávaj se přiblblý spreje atd předražený na podobným principu, tohle je ale lepší mastička :-) :biggrin: :bomb: Takovej klid... jeeee žádný vrkání to je úleva... :biggrin: mam dojem že jsou v 5. patře vytipovaná vhodná lokalita :-) pááápááá vypadá to že ani síť neni potřeba protože už maj oba v genech že micronův balkon je nepřátelskej :-) Ale namažu pro jistotu římsu na balkoně tim Voskem na lyže... pořádně lepkavým... hajzlíci...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Myfune »

Microne ty si taková kurwa :lol: :lol:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Sudy
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: úte 23.07.2013, 08:40

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Sudy »

Zdravím :-)

černá Celica v neděli cca v pul 1 u Dobříše na dálnici směr Praha. Když jsem jí předjel, pustil jsem ji varovky, tak taky pozdravila :bigups: :bigups: :bigups:

Ale ty nálepky na zadku :roll: každopádně zdravím majitele a doufám, že dorazil do cíle v pořádku :wink:

Každopádně pěkné zpestření na cestě do Prahy.

Sudy
Přílohy
10899784_4952307221004_402365143_n.jpg
(103.26 KiB) Staženo 1357 x
S vysokým výkonem jsi rychlý na rovince, s nízkou hmotností jsi rychlý všude! C.C
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Celik »

Dneska odpoledne, kolem 15:15 jsem u Brněnské přehrady zahlídl bílou 6gen s bílými poklicemi. :) Je tu majitel ?
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

19.1. cca 23:00 jsem potkal na Bílé hoře (Praha) červenou Celicu 5.generace, vybliknul jsem jí, pak předjel a několikrát bliknul varovkama :-) Odpověď byla bliknutí varovkama také :-D Potěšilo mě to, kdo to byl? SPZ začínala 3AT xxxx....
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

Tak nikdo, jo? To je škoda, myslel jsem, že je nás pražáků od nás z klubu víc...
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Celik »

Nebo se sem nikomu nechce klikat. :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
thris
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: pát 07.03.2014, 19:34
Bydliště: Proseč

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od thris »

Včera 28.1 stříbrná Celica 7G, fialová kola Vysoké Mýto na Shellce kolem 15:30.
Kdopak to byl? :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

zamilovanej páreček holoubků si dal odstup... jo tak 1x denně přistanou u 1 okna, pak u 2hýho a pak pár sekund seděj i na zábradlí na balkoně... ale pak letěj do háje... nezdržujou se tu, fogi zapomněl na vosk na běžky co sem po něm chtěl... takže zatim má páreček celkem pohodu... ale nelíbí se jim u mě co sem jim to hnízdo vyhodil... takže možná že nejlepší jak se jich zbavit je je nechat si udělat hnízdečko a to pak hodit k zemi... oni to pochopěj že to pak neni dobrý místo... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od 29Carlos »

biscuit píše:microne, doporucuju co nejdriv tam zavolat: +420 284 016 111
fakt uz se to vymyka beznemu a sympatickemu blaznovstvi
Ty máš telefon na Chocholouška? :D
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

Včera večer 6.generace stříbrná na Pražského povstání s SPZ 5A1 xxxx. Je to někdo z klubu? :-D
novakad
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: sob 22.03.2014, 23:42

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od novakad »

Dnes červená Celica 5. gen mezi 8:30 až 8:45 ráno na ul. Kutnohorská - Přátelství...jela směrem do centra. Blikal jsem na ní, nevím, jestli mě řidič zaregistroval...jel jsem ve stříbrné 6. gen. Poznáváte se někdo? :)
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

Ve čtvrtek odpoledne stříbrná 6.generace u nemocnice na Karlově náměstí :-D
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

V pondělí v 15:00 v Praze u Florence nějaká slečna v černé Celdě 5.generace mi dávala přednost zprava, ale musela jí upozornit spolujezdkyně, že se na ní směju :-D Asi nebyla zrovna ve formě :-D
Odpovědět

Zpět na „Celica“