Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od libor12 »

Když jsem jel ve 2 ráno přes Drinopol,tak mne ta tvoje černá naleštěná kráska praštila do očí. Ta červená sedma s šedivými polepy stojící o kousek dál ke kaštanu je taky tvoje?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Dneska k ránu, resp někdy cca kolem 2h ráno když sem si tak pokuřoval v mrazu v perlovce doutníček, jela kolem elegantně pomalu pěkná červená 7g, bez tuningu čistá a pěkná... číča, hned se mi pokuřovalo víc z vesela :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Idaho »

Koukám Microne že si povýšil, už kouříš v Perlovce :D
novakad
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: sob 22.03.2014, 23:42

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od novakad »

Cobrak píše:Asi před hodinou na pražské Jižní spojce u Černého mostu jsme na sebe mávali s Celicou 6.generace :-) kdo to byl? :-)
To jsem byl já :) Jel si ve tmavé Celde 5.gen :wink:
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od honzism@n »

libor12 píše:Když jsem jel ve 2 ráno přes Drinopol,tak mne ta tvoje černá naleštěná kráska praštila do očí. Ta červená sedma s šedivými polepy stojící o kousek dál ke kaštanu je taky tvoje?
nene ta je jednoho kamoše...no a stim naleštenim bych to moc nepřehanel..nemyl sem jí tak měsíc... :?
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

novakad píše:
Cobrak píše:Asi před hodinou na pražské Jižní spojce u Černého mostu jsme na sebe mávali s Celicou 6.generace :-) kdo to byl? :-)
To jsem byl já :) Jel si ve tmavé Celde 5.gen :wink:
Jo, tak jsme doma :-) Jel jsem z Prahy 5 na Lysou ;-) Tak zase někdy, ahoj! :-D
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od honzism@n »

jednou nejedu v celde a hned potkám 2 celdy 5G jedna cervena krasavice na Slánsky NA PRAZE 6 jel sem v roveru 200 tak sem nemaval :lol: jo a celda asi nema packy pod volantem na blikání... :lol: :lol: a druhá cervená pred hornbachem
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Celik »

V Brně Žabinách stála minulý týden černá ST202 bez křídla s předním SS-III nárazníkem. Zlepšila mi nudnou cestu ze školy (ISŠA Dunajevského). :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
kracken
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: sob 12.09.2009, 20:09
Bydliště: SK - Bratislava

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od kracken »

Celik píše:V Brně Žabinách stála minulý týden černá ST202 bez křídla s předním SS-III nárazníkem. Zlepšila mi nudnou cestu ze školy (ISŠA Dunajevského). :D
... aky je to SS-III naraznik??
„ıɯɐɥou ǝɹoɥ ǝɾ ʇoʍız ɾoɯ ʎlǝɔ ǝz ʇıɔod ɯɐɯ ʎpǝʞǝıu”
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Celik »

Tento :
Obrázek
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

Včera pozdě večer, kolem půlnoci, jsem potkal v Praze na Radlické stříbrnou Celicu 6g! Jel jsem domů, ale pak se za ní otočil, páč mi volal kamarád ze Sedlčan, tak jsem jí dojel, na Strakonické dojel a pustil varovky, ale myslím, že to bylo bez reakce. Až do Davle jela za mnou, ale vůbec nijak nereagovala. Já pak tankoval na benzínce ve Štěchovicích a ona jela dál. Seděli tam nějaký kluci a ani se nepodívali! Buď to ukradli nebo to byli nějaký mumáci! Teď sorry, jestli to byl někdo od nás! :-D Pokud jo, tak chlapi, jsme tu jedna rodina do prdele a ségra zdravé ségru! :-)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od libor12 »

24.12 ve 22.00 černá 6g s rozsvícenou zadní mlhovkou(nebyla mlha :) ) na železničním přejezdu na Dobříši a uhýbal na Nový knín.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Už tu dlouho nebyli mí holoubkové.... tak sem tak zjistil, protože na balkon nechodim, že se ten zamilovanej páreček u mě pěkně usadil... a dnešním dnem zahajuju válku... dost bylo vrkání, dost bylo hoven, zejtra to nějak vyčistim... jo kdyby tak nesrali tak by mi ani nevadili... ale co je moc to je moc a začínaj bejt fakt drzý, balkon si prostě přivlastnili :-) hnído si vybudovali a ta samice snad čeká mladý???? v lednu??? tam normálně sedí na tom musim uznat hezkým hnízdě... a i když otevřu balkon tak se jí nechce se hnout z toho hnízda :-) pak si to rozmyslí, frajer co jí hlídá na parapetu si mě tak projel očkama a usoudil že je lepší zdrhnout... ale jako BOJ začíná dnes... :crazy:
Obrázek
Obrázek
Jedno se musí nechat... a sice to, že se maj fakt rádi... romantika totál... trochu maj muj obdiv, když vidim kolik lidí se rozvádí... jo tyhle pidimozky je nějak držej pohromadě... celkem zajímavý...
Ale dost romantiky... tohle hnízdo sejmu dolu... podlahu vyčistim a dále sem dneska zkoumal asi pár hodin a čet si různý diskuze na téma jak zlikvidovat holuby na balkonech... celkem sem se s kolegou v práci smál jako nikdy... nejsou blbý... ne jsou to fakt drsně adaptabilní šmejdi :-) jako lidi... maj něco společnýho i když nechápu že jim mozeček řiká to podobný co lidem... no jsou zajímavý...
Ne nazabiju je... i když sem se díval a zaujala mě brokovnice Airsoft, nebo Foukačka injekcí, tohle by byl radikální proces... ale protože vybudovat to hnízdo jim dalo práci a milujou se, tak se budou muset přestěhovat... k sousedům, tady se vejce snášet nebudou krysy okřídlený...
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/a ... ratka.html
http://www.strelecky-portal.cz/e-shop/o ... -48cm.html
----------------------------
Dám jim šanci... kupuju tohle, 2 kusy a vyzkoušim reflexy, podle mě nikdo ještě netestoval jestli je holub rychlejší než past na krysy-myši... má šanci... kdyžtak tu bude poletovat se secvaklou pastí na krku... má šanci... tohle je jen součást hry, základ bude jinde... je to drsný, ale tak optimálně 50/50... šanci má... možná dojde ale k amputaci haxen... to je volba jeho mozečku...
http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/esh ... -2ks-SWISS
hlavní koncepce boje, jádro boje spočívá v tomto:
http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/esh ... 1-7-x-10-m
tahle síť bude blokovat přístup k balkonu kompletně, to je základ mýho boje... to mozečkama i když vychcanýma nedaj... nebo se pokusej zamotaj se pochcípaj... ale protože nejsou blbý, nezamotaj se, jen se přestěhujou k sousedům... někam :-) dále kupuju bodliny na parapety... a tam kde nebudou bodliny budou ty 2 pasti na krysy... tady se parkovat už nebude zamilovaný bastardi :-)
http://www.harmony-shop.cz/digi-dum/esh ... 58X1000-mm
a musim vyhrát... musim :biggrin: :biggrin:

psychologicky by mě zajímalo jestli ta samička dělá že sedí na vejcích v zimě????? leden... jen aby se nechávala rozmazlovat od samečka, chudák... je přepracovanej (on tam dole sbírá ty větvičky a viděl sem ho když sem si šel pro víno, normálně našel krásnou větvičku a letěl upravit hnízdečko lásky :-) , a žere jí to, nebo si to dělaj jako nanečisto... z čistý lásky :-) nebo je samice praštěná a nebo oba... :biggrin: podle mě je samice pěkně vychcaná a hraje hru na samečka že bude snášet vejce... a samec je taky debil, když nechápe že je leden... no aby se nerozešel páreček... že... no těžko říct... co maj v palicích... :biggrin: ale jsou to zajímavý zvířátka, kdyby tak nesrali všude kromě hnízda a tak zkurvně nevrkali, byla by planeta jejich :-) uměj se přizpůsobit, adaptovat se a to klíč k evoluci... využít lidi... jo trochu maj muj obdiv... nechápu jak může ten pidi mozeček bejt tak vynalézavej... proto nepoužiju brokovnici, ale blokaci a pastičkovej test... ale kdyby se holubi naučili relativní čistotě... no tak pak by ovládli planetu... přiletěli by ufoni a řekli by: "to je planeta holubů a taky lidí"... :biggrin: :biggrin: :biggrin: jsou si podobný...

mnooo tak pro pobavení a zmyšlení lidstva snad ok vsuvka.. ... :biggrin:
tohle nemá chybu...
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Jo, holuby bez slitování zavčasu vyhnat... Na koleji si nám kdysi taky udělali hnízdo na balkóně a nakladli si tam vajíčka a bylo nám líto jim to shodit a to byla velká chyba. Protože ti malí jak se vylíhnou, hodně žerou a hodně serou. A docela trvá, než se naučí lítat. Na půlce balkónu byla souvislá vrstva.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

zabiju je :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: odpoěd systemu...... automatix....kolll :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“