Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Znebra »

uruem: Tvou garáž bych rád navštívil, třeba bych našel něco co by se mi hodilo 8)
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od PearlLex »

Konečně přezuto :D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

krásný kola... 5 paprsky nej nej... už mam takovou dobu Dotz Monza 15, hodily by se 16 ideál ale nemožný je sehnat... tak radši nechám malý kolečka když sem spokojen... nemusí to bejt zas total perfecto... s 15 je to zase svižnější :biggrin: kdysi měl známej jehož celi je po smrti, 17 dotz monza, vypadalo to doost good, než vlít do díry a urval poloosu... takže radši menší kola na ty tankodromy... i když jsou prostě menší, lehčí... ale zase ti nezničej káru při chybě.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

1 foto sice z smrad founu ale fascinuje mě že tam jsou vidět stodůlky resp zličín snad ni nevim--- sídliště daleký.... jak je možný že ten blbej foun zaostřil auto i tu dálku a i kytky :-) se zmagořil :-) většina fotek stojí za hovno ale tak tohle nechápu...
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Když je dost světla a není to moc kontrastní scéna, tak to zvládají i tyhle kapsení přístroje. (i když foťákem by to vyšlo rozhodně líp)
Navíc asi po dešti byl čistý vzduch, tak i daleké sídliště je vidět líp než jindy.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

gramo> ten senzor a ten foťák je naprostej propadák... ale občas se mu povede nějakej zázrak... samo s foťákem jakýmkoliv by to bylo lepší ale překonal se :-) :-) sráč :biggrin: tohle se povede fakt jen totální náhodou---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Stan »

]Včera mi něco přišlo a tohle mě hnedka trklo do oka :-)
..nedá mi to, abych to sem nevložil..

[attachment=0]nakup.jpg[/attachment
Přílohy
nakup.jpg
(74.47 KiB) Staženo 839 x
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od aczasa »

Prej Toyota a on to Renault... ;-))))
Back in Czech.
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

...počkat, kdo tu má vínovou 5g coupe ? :oha: :mrgreen: :mrgreen:
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od aczasa »

A mas i US verzi a zrovna jsi nakupoval na floride? :-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Stan »

Čekal jsem, kdy se majitel nejmenované vínové 5G ozve :-D
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Hmmm zajímavá fotka, to je u mě zakázáno, co by to udělalo s povrchem mikroplyše, no to si ani nechci domejšlet :biggrin: No nohy nic moc, jsou nějaký otlačený, takový dost jetý :biggrin: Mam teda hezčí nohy, sice chlupatý ale tak svlečny musej bejt v lepším stavu než mý :-) tohle bych nebral...

Jak byl ten šílenej slejvák před několika dny... tejden cca... tak celice nachcalo do zadní pravý lampy, až se zamlžila mlhovka, brzda a zpátečka... dneska sem nahodil asslift co mam ve spižírně už pár let, a prohodil sem je... když sem vyndal žárovku.... oleeee tak tam je nemálo vody :-) takový jezero, a stejně Koito svítěj... neskutečný :-) Ale prohozeno, dědový tmavý lampy se jdou sušit...
byl to slejvák jako prase.
teď je taková sloďoučká ze zadu... už ne "dědův mega gangsta mod" :biggrin:
Obrázek
Obrázek
+ ještě sem si jednoduše opravil pravej reprák ve dveřích... jo sralo mě to asi tak rok :-) jednoduše... vyříz sem kus drnčícího papíru, co vede kolem repra a nacpal tam těsnící izolační gumu... na 2 místech a už hraje reproš jako novej... paráda, z toho mam radost :-) stačily jen 2 kusy divný hmoty co sem měl náááhodou v přihrádce spolujezdce, nějakej zbytek :-) paráááda teď si dává Magnat starouš Michael Schumacher edition znovu všechny frekvence, a to sem chtěl ty magnaty vyhodit... škoda škoda :-)

+ zase legrační zážitek... si tam tak montuju ty zadní světla a jde mamča s prďolou, prďola: "Hele koukej mami, to auto má ale ooooobrovský oči! :-) koukej :-) Máti: " jo to jsou vyklápěcí oči, ty se zavřou a auto pak spí :-) jooooooo tohle mě nepřestane bavit poslouchat :-) "ty se zavřou až pude pán nebo autíčko spát" :biggrin: Je hezký a i jasný, že tahle kupní síla až vyroste z prcka... bude chtít vyklápěčky.... a to je dost dobře :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

Jojo, malý děti jsou nejlepší. :D Moc dobře si vzpomínám, jak jsme měli Celicu pár měsíců a jeli jsme za rodinnou kousek za Brno na takovou vesnici (prdel světa) :D. Sotva, co jsme přijeli tak už se sběhli malí kluci na kolobkách a začali obdivovat. :D Tyhle momenty hezky zahřejí u srdce. :)
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
No.Break
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: sob 09.02.2013, 19:31
Bydliště: Koprivnice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od No.Break »

A co teprve kdyz jsem cela skolka :o Tolik obdivu clovek neslysi za cely rok :D
Celica 6g, ST202L
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Dneska ráno nečekaně přišel náš říďa do práce, stojim venku, pokuřuju Monte Cristo red a začal, "já sem myslel, teda sem slyšel, že máte to subaru? Ale tohle... si celicu obešel... tohle je krásný, to je výbornej stav... řikám, no tak toyotku sem si nechal, už se známe přes 10 let, ani nevim přesně, je to výborná kárka, sice to něco stálo udržovat, ale zase to vrací a dělá radost...bla bla bla... checkoval vyklopený světla, ty nechávám málo-kdy, to lidi zajímá nejvíc :-) A čim svítíte ve dne, to jezdíte s vyklopenýma? Myslel si že blinkry jsou denní světla, tak řikám, ne to jsou blinkry, pak tu jsou pozičky a mlhovky, svítim jak se mi chce, někdy jen pozičkama, někdy mlhovkama, někdy světlama, někdy obojím... už sem nestih říct, že diody považuju za trapnost... co vyjde z módy, přiblblý proužky... to nevedu. Stih sem ale říct, že policii je to jedno čim svítim, ty jsou spokojený že mam ve předu značku... kdysi sem jezdil bez... "no to je taky zvláštní formát dodal, to je za příplatek asi? ne?"... to si myslí většina, neni, můžete si už dávno vybrat dle libosti....
Pak sem přešel k subaru, no víte subaru má takovej větší problém, nepřejede příčnej práh bez šílený rány od zadních tlumičů... řešim to cca 2 měsíce a tenhle tejden by měl konečně přiletět japončík aby to dal do pořádku, je to trapná záležitost... aha... konec debaty
Pak letim na Barrandov, krásná jízda, jen Acis zabral až za 5.000 to je tim, že uniká lauf mírně ve vlnovci... ten potřebuje znovu vyměnit časem... moc horko tam dole :-) Frekvence neni optimální na Acis :-) Přichází rezonance pozdějc... ale dobrý furt.

Přifrčim k benzince, kupuju 2 píva co si chci dát po práci v celi při muzice a najednou krásná ale asi moc mladá svlečna u kasy, roztomilá, usměvavá řiká sama od sebe, "Vy máte tak roztomilý auto, ty očíčka" jak se usmívala jej, tak sem asi zčervenal, zacvakal píva a "děkujeme Vám, udělala jste nám radost" :lol: Tak to je poprvý co pěkná holka sama od sebe udělila kompliment celice.... sem se jen zapomněl zeptat jestli působim taky tak roztomile... spíš ne po 12 noční a bez kapky piva v mý nádrži těžko :-) :-) Ale teda fakt radost mi udělalo děvče... byla taky roztomilá, ale asi až moc mladá, zase abych nebyl za pedofila :-) i když zdání může klamat.. to já šediny neskreju že 31.9 let :-) ale tak cejtim se tak na 25--- a ze subaru sem zešedivěl za ty 2 měsíce ještě víc!!! :biggrin:
Je ale hezký přímo fantastický jak dokáže svým designem, očima celi nastartovat konverzaci... jak mezi známýma tak mezi cizíma lidma... to je famózní, tohle XV nedělá, lidi se pokochaj a šupajděj dál... zaujme podobně, ale nechce nastartovat komunikaci... subaru se totiž mračí :-) to sem chtěl celica se taky mračí když zaklopíš světla... subaru ale neumí působit vesele, roztomile...toť vyklápěcí světla že... celica bude za pár let bombastická veteránka... i když já jí za veteránku považuju už teď... a dost lidí taky... už se to prostě nevidí a dělá radost... ne jen mně ale okolí... umí bejt drsná a zároveň srandovní... to je prostě boží tohle... miluju tuhle hru---- nooo faktem je, že by týhle děvence asi nevadilo, že by celica sdílela obejvák v budoucnu :-) :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“