window shields

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tenhle boxík byl jen pro japan verze ZR a to jen od 1991-1993 (nechápu z jakýho důvodu- (asi nějakej japončík chtěl taky vyklápěcí a na ostatní lidojedy se vybodli) ale najít ten kód byla stejná prdel jako hledat ofucky... to já rád :lol: takový výzvy... další výhodou tohodle boxu je, že když sem tak uvažoval hermeticky uzavřen ve své hudbě na baru... ááááno lze ho použít v mrazech, jako ohřívač rukou! když mrzne, strašně mi mrznou prsty, mam je nějak přecitlivělý neboco... a tohle jsou vlastně kamínka! totiž radio topí jako hovado a když je přihrádka otevřená, bez záklopky, tak tam je doooost horko, tohle bude takový peklo, že by se tam daly přiohřejvat i sushi :lol: :lol: :lol: co málo stačí humanoidovi celicy ku spokojenosti, že :lol: radiové sony centrální box console vytápění YES :wub:

no ještě by se mi hodil mrazák menší na pár piv do loketní opěrky, nebo do přihrádky spolujezdce, ale to už neni možné :lol: :lol: fuck it :lol: :lol:

Ali (Futatsukiho ; zkuste)
(po úpravě: Ali (box s víkem)

ps: pořád přemejšlim, jak by se dalo využít to teplo z motoru.... který se zbytečně uvolňuje.... nevim, ale teplo z radia využiju :lol: :lol: to nemá ani prius :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“