Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Pestrá směs provedení a motorizací...modrá chybí v každém případě... :!:


Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Noooo jo mrzelo mě to a mrzí, ale fakt sem byl doslova "vyřízenej" moje reakce by byly hooodně špatný za volantem, já musim mít totální kontrolu, jinak to nejde... chřipka měla ale kontrolu nademnou, totální... celi připravená, brácha taky, kamera ready... chtěl ject na motorce, krásný počasí, ale já bych to fakt nedal... teplota, prášky to je horší než pár piv za volantem... reflexy v piči :lol: zpomalenost, nebezpečnééé, prostě infikovaný přepracovaný micron... kdyby zabrzdilo auto předemnou, stih bych to až bych byl v něm... v takovým stavu nejedu, ani omylem---- čelo sem nechával dělat komplet nový, a nehodlám to nikdy předělávat.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Tady je k té parádě nějaké povídání :)

http://www.speedhunters.com/2013/06/spe ... ec-celica/
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Clovek by se steho aji zesral jak si to tak procita. Jsou to takovy toyotacky diamanty, ne jak ty oplacany novodoby kraksny.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

a proto nám ty diamanty stojí v garážích. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak sem zase provětral celi na čistým vzduchu po Šumavě, za vynikajících světelných podmínek.... začátek byl ale dost hustej :-)
Takhle po krásný jízdě v pátek parknu před hospodou, a vychutnávám si ten klídek a fajn domorodce, v 22:00 se jdu převlíknout ze šortek do kalhot, všechno sem si vyndal z kapes- klíče od auta, peněženku, mobil a jak sem si navlíkal gatě, tak se kufr větříkem zabouch a celi se intuitivně v sekundě automaticky zamkla :-) No to neeee a doprrdele, kuuurva :-) To neeee, tak to sem v piči :-) Tak sem ihned vystřízlivěl, z klidu psycho.... na*to*tata.... otevřel sem si plazením se po trávě haubnu, zkoušel vypojovat baterku, vyřadit pojistky, nene, celi se jen zamykala a ne se otevřít, totálně nedobytná pevnost :-) Tak sem se vrátil do hospody, tam sem nechal sekeru :-) o půl noci mi dali poslední pívo a vyrazil sem na cestu pěkně pěšky pár km do vedlejší vesničky, člověk najednou zjistí že si nepamatuje jediný číslo, jen na sebe :-) ale měl sem jen doutníčky v kapse :-) bez peněz, bez founu, bez klíčů,, bez dokladů.... svoboda :-) Takže celá hospoda věděla, co všechno je v kufru, ale to jsou skvvělý lidi, nevim jestli jinde by zůstala stát 2 noci :-)
Nakonec celi vysvobodil brácha co přivez druhý klíče z Barrandova do Černošic k známýmu co jel na šumavu v neděli. Takže celi zaměstnala docela dost lidí, a pobavila celou vesnici :-) Za 9 nebo kolik let celi mam se mi takovej kix nepoved... mohlo to bejt ještě mnohem mnohem hutnější, nebejt familie... no asi bych musel vysklít okno :-) jeeejej
pár z mobilu, pak z foťáku
Churáňov- tady se nebavila hospoda, ale zase já, šel kolem malej capart, za ručičku s máti a tak se na celi při chůzi soustředil, až zakopnul :-) hypnotized... to mě na ní baví, bavit malý děti :-) znalce designu
Obrázek
viva la reflection...
Obrázek
Obrázek

No a pak se proháněla... je to fantasie, vychutnávání zatáček, toho že na 24 letý kárce drnčí jen plechovka od energy drinku "modrá svině" v držáku na nápoje, jeeeejej luxus.
Cestou zpátky do Prahy zase drsněší záležitost, chvíli sem myslel že snad auto plave, a ne že jede, chcalo včera huuustě mega hustě... ale to já rád když je to "vo hubu" jsme zvyklý na sněžný akce... stěrače ale přestávaly stíhat ve 120 občas :-) to byla limitní rychlost občas... pak to šlo na 160....
No neni nad to si po takový hazardní jizdě/plavbě pěkně zapálit doutníček, a ošahat si podlahu-koberec... suchá, oleee suchá, úpně všude... neuvěřitelný! :lol: to byly časy kdysi, jeeejej to by byla nasáklá :-) jak houba :lol: grande fix + dneska sem po cestě domu úplně totální náhodou narazil na toho borce Pepíka co se celice postaral o podlahu, podali jsme si ruce a už jsem se předobjednal na renovaci prahu... borec! MASTER Pepino :bigups: tentokrát dostane bonus 1000,- k ceně protože je to MASTA! a bez něj by tu už celi 10/89 nebyla, po jeho práci jí příští rok na STK jen zasalutujou a pustěj její "veličelinstvo" dál bavit malý děti :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

Tak jednou po čase zase přihodím fotku celicy.. momentálně vypadá takhle :D (toho vraku v pozadí si nevšímejte :) )

Obrázek


a takhle :shock:

Obrázek

A jedna s pomocníkem :D

Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Legon
Člen Týmu
Příspěvky: 57
Registrován: pát 12.12.2008, 09:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Legon »

Obrázek

Obrázek
EE90, 2E, rv 1988 - Pinďa
AT180, 4AFE, rv 1991, B-LFB
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

hugo> a safra sem se zmiloval, co to je za kočku s takovým bodavým pohledem :lol: hmmmm :lol: jej nebo že by kocourek, ale je hustej... :-) no předám... :lol: to je dobrej frajer :lol: :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

micron píše:hugo> a safra sem se zmiloval, co to je za kočku s takovým bodavým pohledem :lol: hmmmm :lol: jej nebo že by kocourek, ale je hustej... :-) no předám... :lol: to je dobrej frajer :lol: :lol:
To je Harvey.. siamský kocour :)

Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Hugo> má ušiska jak netopýr... ale místo ultrasoundu je vybaven infra kukadlama :lol: pěknej čičoun 8)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hug0 »

..
Naposledy upravil(a) Hug0 dne stř 06.08.2014, 23:30, celkem upraveno 1 x.
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

s celi v televizi :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

micron píše:s celi v televizi :-)
To je skoro jak vyzva na nejzajimavejsi letni foto s Celi ...

Tohle se ti povedlo :thumbsup:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Praetorian
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: stř 10.10.2007, 00:07
Bydliště: Brno(hlavně)

Příspěvek od Praetorian »

Čelda 98'' GT (SS)
Odpovědět

Zpět na „Celica“