koupit/nekoupit a vše kolem toho.

vše ohledně modelové řady MR2
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Pavo.B.-nemyslím si že by mr2 byla špatná volba do města-je hbytější než celica, je malá a jezdí za celkem rozumný peníze-já toho s ní po městě najezdím spoustu-kombinovaná 8,5-9 litrů a sem moc spokojenej, myslim že ty pánové co po městě běžně potkávám v imprezách wrx sti, hummerech, bmw m3 a podobnejch městskejch autech-sou na tom o poznání hůř :D
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

marcelus píše:to Pavo.B.-nemyslím si že by mr2 byla špatná volba do města-je hbytější než celica, je malá a jezdí za celkem rozumný peníze-já toho s ní po městě najezdím spoustu-kombinovaná 8,5-9 litrů a sem moc spokojenej, myslim že ty pánové co po městě běžně potkávám v imprezách wrx sti, hummerech, bmw m3 a podobnejch městskejch autech-sou na tom o poznání hůř :D
ja to nemyslel tak ze by se s ni spatne jezdilo, ale celkem uz je mi lito celicy kdyz s ni jezdim obcas po Praze jak se "nici" ( s MR2 by mi bylo lito jeste vic) , a taky kvuli spotrebe 2,0litru ve meste
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Lander tu svou prodava taky?? je to zase ta cerna jak prodaval driv, nebo tu svou zlutou? Jinak s klimou asi mate pravdu... s*ru na to... taky fakt ze kdyz je hyc, tak strechu dolu a klima je tim padem na nic.
Uživatelský avatar
adrenix
Navigátor
Příspěvky: 79
Registrován: sob 03.09.2005, 10:12
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adrenix »

no podla mna je posilovac super vec, mal som jednu bez posilovaca a dve s posilovacom, viem porovnat:) a klima je tiez fajn, hlavne na dlhsiu cestu po dialnici ked nechces aby si bol ohucany, zavres strechu a v aute je za chvilu neznesitelne horko, vtedy je klima super.
Toyota Starlet (sold)
Toyota MR2 (sold)
Toyota MR2 turbo(sold)
Toyota MR2 2,2i
kto nema turbo nema plnohodnotny zivot:)
adrenix@mr2.cz
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Pavo.B.-tak já jezdim po Hraci a to ještě nejni tak hrozný, jinak i spotřeba po městě je celkem dobrá-u mě každopádně do desíti.
to Jamal-samozřejmě prodává tu černou-ročník 93, alespoň myslim že ji stále prodává, na tu žlutou by sis asi musel vzít hypotéku... :D
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

hele tady v Plzni jsou na porodej tři MRka :) takze prijed a muzes to vzit 3v1 :o)
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

chlapi rad bych si pro nejakou jel do cech, ale zas nemam tolik penez. mam rozpocet do 90k. a za tolik to nikdo z vas neprodava... :) jinak nevite jak to ej kdyz pro to auto pojedu o vikendu? je potreba aby to odhlasil nebo si ju muzu odvest a on ji odhlasi dodatecne? pac o vikendu je tam vsecko zavreny tak abych tam nedojel a necumel jak blbej...
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

no v idealnim pripade dostanes malej TP a auto si odvezes, kterej bys mel hned poslat zpatky protoze byvalej majitel potrebuje mimo jine i OTP a velkej TP kterej pri nejblisi prilezitosti musi prevet poloprevodem na tebe a poslat ti doklady zpet. takze ano jde to i o vikendu :) jinak jedna cerna je v plzni cca za 90k http://autobazar.hyperinzerce.cz/auta/i ... n-nabidka/
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

za tuhle cenu si myslim že nic hezkýho stejně neseženeš a na konci s přihlášením a následnejma opravama a výměnama potřebnejch součástek budeš stejně na ceně, za kerou ti to jakuza, only one, nebo lander prodávaj-jenom s tím rozdílem, že takle budeš mít milion starostí a nejistej výsledek, kdežto od nich máš jistotu, že měnili rozvody, olej, filtry a další potřebný věci-můžeš rovnou jezdit, takže rači přišetři a kup něco tady
Lander
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: pát 13.10.2006, 12:42

Příspěvek od Lander »

Posilovač v MR2ce vůbec nepotřebuješ. Já jsem moc rád, že ho tam nemám, bezproblému otočím těma popučema na místě. Klimatizaci také nepotřebuješ. Já ji v mé MR2ce měl, ale jedno léto jsem ji vůbec nepoužil, tak jsem ji komplet vymontoval a ušetřil 20 kg váhy. Raději si stáhnu okýnka a když je moc vedro, sundám targu.

Černá MR2ka je prodaná už asi půl roku, žlutou nikdy neprodám.

Lander
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

diky za rady chlapi... tak sem si dovezl mr2, psanej r.v. 92. ale docela me zarazilo poviny ruceni. kolik platite na povinym? ja 9800,- rocne. a to sem myslel ze tato cena je od obsahu 3,5l nahoru a ono ne. :roll: mam to u Kooperativy
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

ja platim cca 5 za rok- kdyztak napis na icq 264 274 836
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj já mám necelejch šest,jako 9800- to máš i s havarkem ne?:)
Uživatelský avatar
Meekrob
Člen Týmu
Příspěvky: 49
Registrován: sob 14.06.2008, 11:54

Příspěvek od Meekrob »

TommyD píše:jj já mám necelejch šest,jako 9800- to máš i s havarkem ne?:)
s havarkem by to bylo tak za 20
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já mám od ČPP asi za 5400,- ročně a můžeš platit i čtvrtletně-to ti dali plnou taxu bez jakejchkoliv slev-bejt tebou okamžitě přejdu někam jinam
Odpovědět

Zpět na „MR2“