Minisrazek Brno

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: čtvrteční sraz

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

sopo píše:tak sem tam včera byl a dlouho sem se takhle nenasmál... Tak co příště???
jojo, to byla na nás tentokrát velká zrada, parkoviště celý zavřený, tak jsem zajel na náhradní místečko a zavolal Spookeymu kde je a kam má přijet, bohužel jsem nevěděl že má ještě někdo dorazit a ani žádný kontakt, že.. (tudíž mi sopo, pokud chceš, napiš na SZ nějaký kontakt pro příště ;) )

jinak tedy pro ostatní, kdyby se něco takového stalo znovu, tak podzemní garáže u Interspar na Vídeňské, GPS souřadnice Loc: 49°10'35.028"N, 16°35'51.799"E :twisted:

sice sem tam byl jen já, scruup a spookey, ale sranda byla i tak ;);) jen spookey by se měl naučit parkovat s větším bočním odstupem, že? :? :roll: :lol: 8)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

okéééj, hele tak následující čtvrtek na tuty tam a mohlo by se nás tam sejít co nejvíc! A ještě sem se chtěl voptat, jestli třeba bévá celorepublikové Celica sraz?
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

sopo píše:okéééj, hele tak následující čtvrtek na tuty tam a mohlo by se nás tam sejít co nejvíc! A ještě sem se chtěl voptat, jestli třeba bévá celorepublikové Celica sraz?
To víš že bývá, jednou ročně. Letos byl v červnu, samozřejmě náš brněnskej spolek se zúčastnil, dobrá akcička, příště jedem zase 8) :wink:
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

hhhhhmmm, toš to sem prodrbal, tak už se teda těším na příští. A kde se konal a už se ví kde se bude konat ten další, bo je to vždy na stejném místě? A jeli ste společně asi, že? To by mohla bét hóódně dobrááá mela!!!
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

sopo píše:hhhhhmmm, toš to sem prodrbal, tak už se teda těším na příští. A kde se konal a už se ví kde se bude konat ten další, bo je to vždy na stejném místě? A jeli ste společně asi, že? To by mohla bét hóódně dobrááá mela!!!
Jestli si chceš počíst něco o tom letošním sraze, tak víc info tady:
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=1417

a nějaký ty kecy jak jsme se domlouvali na cestu z Brna najdeš tu:
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=3659
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

sopo: šak se stav ve čtvrtek za náma a my ti rádi povíme jaká to byla sranda ta cesta tam a zpátky, jen se musíš připomenout ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
sopo
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 10.10.2007, 22:03
Bydliště: Wyschkof

Příspěvek od sopo »

ve čtvrtek teda na tuty tam, tak v sedum tam budu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

My taky pravděpodobně dorazíme ;)

Akorát...nepojedete někdo přes město, nejlépe někde kolem FF MU? ;) Že by mě nějaká dobrá duše naložila a hodila na hřbitov =D (to zní hrozně =)))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Zatím to vypadá na 90% že se tam ve čtvrtek též ukážu :wink: Už jsem se tam nějak dlouho nebyl podívat :?
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Re: čtvrteční sraz

Příspěvek od Spookey »

Celerak2.0Gti píše:
sopo píše:tak sem tam včera byl a dlouho sem se takhle nenasmál... Tak co příště???
jojo, to byla na nás tentokrát velká zrada, parkoviště celý zavřený, tak jsem zajel na náhradní místečko a zavolal Spookeymu kde je a kam má přijet, bohužel jsem nevěděl že má ještě někdo dorazit a ani žádný kontakt, že.. (tudíž mi sopo, pokud chceš, napiš na SZ nějaký kontakt pro příště ;) )

jinak tedy pro ostatní, kdyby se něco takového stalo znovu, tak podzemní garáže u Interspar na Vídeňské, GPS souřadnice Loc: 49°10'35.028"N, 16°35'51.799"E :twisted:

sice sem tam byl jen já, scruup a spookey, ale sranda byla i tak ;);) jen spookey by se měl naučit parkovat s větším bočním odstupem, že? :? :roll: :lol: 8)
ja parkuju v poho :wink: spis ty by si mel vozit ohleduplnejsi posadku aby mi nedelaly diry do dveri :cry: :evil:
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: čtvrteční sraz

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Spookey píše: ja parkuju v poho :wink: spis ty by si mel vozit ohleduplnejsi posadku aby mi nedelaly diry do dveri :cry: :evil:

:lol: :lol: :lol: za to ja nemuzu, ale kdyby jsi TY zaparkoval o kousiček dál, jak jsem ti říkal, tak by jsi si nemusel stěžovat, víme? ale už teho tlachání nech, doufám žes nám dovezl nějakej sníh z domova, co? ;) :twisted: 8) ať si můžem zahrabat na sněhu už, no néé? 8) 8)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Re: čtvrteční sraz

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:
Spookey píše: ja parkuju v poho :wink: spis ty by si mel vozit ohleduplnejsi posadku aby mi nedelaly diry do dveri :cry: :evil:

:lol: :lol: :lol: za to ja nemuzu, ale kdyby jsi TY zaparkoval o kousiček dál, jak jsem ti říkal, tak by jsi si nemusel stěžovat, víme? ale už teho tlachání nech, doufám žes nám dovezl nějakej sníh z domova, co? ;) :twisted: 8) ať si můžem zahrabat na sněhu už, no néé? 8) 8)
Ale prd, zatím není třeba snížek, nechce se mi přezouvat 8)
Uživatelský avatar
DrGis
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: sob 24.12.2005, 12:06
Bydliště: Brno, Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGis »

Artie píše:My taky pravděpodobně dorazíme ;)

Akorát...nepojedete někdo přes město, nejlépe někde kolem FF MU? ;) Že by mě nějaká dobrá duše naložila a hodila na hřbitov =D (to zní hrozně =)))
bývám opodál :) ozvi se :wink:
minulý týden jsem tam ve čtvrtek akorát projel kolem zapáskovaného parkoviště :cry:
pošlete mi do SZ někdo kontakt na mobil, ať vás příště najdu :twisted:
TOYOTA CELICA ST205
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

DrGis: SZ odeslana ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“