Mame noveho clena s MR2 :-)

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Only_one píše:A prooč soustrast? :D
proc no jendou jsme koukal u jakuzy na konstrukcia doposud jsem nadával na blbou přístupnost toyot ale tohel je teprve zvěrstvo - neříkám že to nejde ale jen blbým vyndaváním motoru ztráví zaskolenej "odborník" v toyota servisu tabulkově 3x více časunež ten samej v nissanu :D
celkově mi tooyty pripadaj hrozne nesjkaldný a zabordelený - tím ymlsím že v motorovém prostoru není místo, ani nejakej řád, je to jako když vezemš kýbl součástek a nasypeš to tam - to sjme odbocil - nechetel mich na MR neco složietjsího spojeného s vyndaváním motoru delat ve std. dílenských podmínkách, v tomhle zlatá čelda a už nejlepší Hondice :)

jinak proc soustrast? porotže nevíš co ccheš a bude te to stát jeste furu penez než to bude vypadaat k světu, ale s tím asi pocítáš...
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

jasný že s tím počítám :) ale změna je život a život je plný změn :) no pokud auto bude v dobré kondici tak ani není důvod něco rozebírat a tedy ani řešit zabordelenost nebo nepřístupnost motoru ;)
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

ja uz mam cloveka co udela rozvody na emero za par hodin.. :-) u me to delal uz 4x :-) ma v tom zkusenost.. :-) mira to vedel.. ten servis na tom neni drahej.. platim stejne jako u jakyhokoli jinyho auta..
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Jakuza píše:ja uz mam cloveka co udela rozvody na emero za par hodin.. :-) u me to delal uz 4x :-) ma v tom zkusenost.. :-) mira to vedel.. ten servis na tom neni drahej.. platim stejne jako u jakyhokoli jinyho auta..
servis stoji u vsech aut stejnem, ja no to koukám z pohledu fandy co nechce jen jezdit ale i si do auta obcas sáhnout, z toho co sem videl u jakuzy bych se zastřelil :D

Držímplace at ti vydrží alespon tak dlouho jako Preludka:D

jiank koukám ze plzen bude pretojotovaná , já tm aprodal tri supry, / vlastne 4 / ted MR2.. no jen mne zarazilo ze jsi sel do mr, protoze pokud vím tak preludeses zbavoval ze byla "slabá" uznávám ze mr je silnejsí ale proc nejit rovnou do neceho jeste silnejsiho?? / nemyslím zrovna GT supru ale NA by byla podle mne o dost lepsi../
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

pac zalezi taky trosku na vzhledu ze? :-))
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

Mno ty sám si mě přesvědčil že supra je o tom se v ní pořád vrtat protože je pořád něco rozbitý, MR se mi designově líbí víc, je taková uhlazená. BTW ta MR jede podstatně líp jak Prelude BB3 :). Víš jak mě je to jedno, klidně to zase za půl roku vyměnín až budu mít příležitost jít do něčeho lepšího/zajímavějšího. Nědělá mi to žádný problém. Nicméně MR mě teď uspokojuje.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Only_one píše:Mno ty sám si mě přesvědčil že supra je o tom se v ní pořád vrtat protože je pořád něco rozbitý, MR se mi designově líbí víc, je taková uhlazená. BTW ta MR jede podstatně líp jak Prelude BB3 :). Víš jak mě je to jedno, klidně to zase za půl roku vyměnín až budu mít příležitost jít do něčeho lepšího/zajímavějšího. Nědělá mi to žádný problém. Nicméně MR mě teď uspokojuje.
od supry jsme te odrazoval od turbínové, od Nacka bych te asi nodrazoval nikdy, pokud se udelá dobře drží.. no nevím ale designove s emi zvenku mnohem více libí MK3 supra než mr2, přijdem i taková moc "raketová" a nemá na to.. ale to je ciste muj osobní názor :) každej má jinej vkus..
kubina.kubicek
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pát 24.08.2007, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od kubina.kubicek »

no jako az mi pavel dokonci mojeho milacka tak urcite na sraz tez prifrcim a v rujnu to uz byto mohlo byt i hotove :evil:
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

marcelus píše:já si myslim že jich je pojízdnejch tak 20 až třicet-myslim furt jen druhou generaci-na srazech je jich vidět dycky maximálně 3-5 a to navíc neustále ty samý a pak je maj ještě páprdové jako u nás na vesnici v Bělči-starej tak šedesátiletej pán po infarktu, kerej se de párkrát za léto svýzt :-)taky chci takle na starý kolena dopadnout :-)
Tímto výrokem jsi mě zařadil mezi staré páprdy :-)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já to myslel v dobrým-mě se to hrozně líbí, že sou i takovýhle lidi-že si v těhle letech koupí takovýhle auto pro radost a evidnetně mu to radost dělá-se párkrát za léto v tom protáhnout se staženou střechnou, jednou když sem ještě neměl mrku-mě v tom tenhle pán protahoval a byl sem přibytej do sedačky a ani sem nedejchal, jak na to šlapal-to bylo moje první svezení v mrce a v tý chvíli sem si řekl že to rozhodně chci taky ale rozhodně na to nechci čekat do šedesáti:-)
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

marcelus píše:já to myslel v dobrým-mě se to hrozně líbí, že sou i takovýhle lidi-že si v těhle letech koupí takovýhle auto pro radost a evidnetně mu to radost dělá-se párkrát za léto v tom protáhnout se staženou střechnou, jednou když sem ještě neměl mrku-mě v tom tenhle pán protahoval a byl sem přibytej do sedačky a ani sem nedejchal, jak na to šlapal-to bylo moje první svezení v mrce a v tý chvíli sem si řekl že to rozhodně chci taky ale rozhodně na to nechci čekat do šedesáti:-)
třeba si to nekoupil na stará kolena......to auto se dělá už skoro 30 let, tak to má skoro od mládí :lol: :lol:
kamoš si pořídil supru a zpětně taky zjistil že jí měl nějaký starší pán (kontaktoval ho), který s ní jezdil snad 15 let a pak ji teprve dal pryč.....
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

já sem se s ním bavil a říkal že když vylezl z nemocnice po infarktu tak si potřeboal udělat radost a tak si koupil tohle-to auto má asi pět let, myslim že nový si ho nekoupil u nás v republice skoro nikdo-v toyotě Duba v Praze mi říkali že věděj jenom vo jedný, kerá byla kupovaná nová v toyotě v čechách přes německo
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

marcelus píše:já sem se s ním bavil a říkal že když vylezl z nemocnice po infarktu tak si potřeboal udělat radost a tak si koupil tohle-to auto má asi pět let, myslim že nový si ho nekoupil u nás v republice skoro nikdo-v toyotě Duba v Praze mi říkali že věděj jenom vo jedný, kerá byla kupovaná nová v toyotě v čechách přes německo
jo to je možný - neříkám že to není pravda :wink:
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Odpovědět

Zpět na „MR2“