Antiboom Final Fixation III finish

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Ten vetraci otvor tam je primarne aby ten prostor vysychal a vetral. Nejlepsi je cas od casu (po roce nebo dvou) flaknout tamtudy nastrik dutin na kriticka mista, tj. dolu kde se muze hromadit voda. A neni od veci cas od casu kontrolovat veskere otvory na odtok vody, ucpavaji se prachem.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

zrovna asi před měsícem sem to tam vystříkával a je to tam rezavý celkem dost, tak sem zvědavej jak to dlouho vydrží :evil: :evil:
je pravda že na levý straně je odvodnění šíbru, nevím jestli i na druhý straně, to sem už nezkoumal
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

áá.. takže vzhledem k tomu že zrovna tak trochu rozebírám pucuj ua skládám auto, taxem se koenčně dostal i do interiéru a musel ho vzadu celej vyházet, k té příležitosti jsem se podíval i na ono kritické místo který musí opakuji :) musí být v každé celdě uhlilé... no ejhle.. u mě ne.. teda líp řečeno na jendý traně neni vůbec nic a na druhý je fakt jen tak málo že to nestojí ani za řeč, no a když už sem byl u toho taxem i přišel na to kudy se tam ta voda dostává, odpověd je jednoduchá, je to dvouma dirkama co se nachází pod boční otěrovou lištou(stěma jsem se už rozloučil), já mám jednu stranu po bouračce a ty dirky tam byly zakytovaný, proto jsem tam rez vůbec neměl(a druhá strana je Ok asi jen kvůli garážování)
důkaz místo keců :)
ty dvě bílí cosi ,je kyt kterejma sem zacpal ty dirky, všiměte si jak voda udělala na stěnách krásný obrázek kudy tekla :)
Obrázek
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

tak s tím nesouhlasím ja ty dírky už mám 5 let zadělaný a je to stejný říkam že je to těmi hadicemi ze šíbru mám je na obou stranách v předník sloupkách i za dveřmi jak jsou boxy repro kdybych to rozdělával tak to vyfotím na podzim jak budu stříkat dutiny
jak máš tu fotku garfi tak to místo je dole co není na fotce vidět muselk by jsi fotákem jed až k prahu kde se spojeje několik profilů na te micronové je to vidět
ty dírky na odtok dole se ucpou prachem jak to tu někdo psal a je problém na světě věřte mi zkoumal jsem to ale bohužel nenafotil
ted už je celda spravená a nastřik hotov dávám tu pár fotek vypadá do oranžova ale je to červená na přímém slunci to klame
http://www.mkiv.cz/ftp/celica1nastriknew.JPG
http://www.mkiv.cz/ftp/celica2nastriknew.JPG
http://www.mkiv.cz/ftp/celica3nastriknew.JPG
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

Petr píše:tak s tím nesouhlasím ja ty dírky už mám 5 let zadělaný a je to stejný říkam že je to těmi hadicemi ze šíbru mám je na obou stranách v předník sloupkách i za dveřmi jak jsou boxy repro kdybych to rozdělával tak to vyfotím na podzim jak budu stříkat dutiny
jak máš tu fotku garfi tak to místo je dole co není na fotce vidět muselk by jsi fotákem jed až k prahu kde se spojeje několik profilů na te micronové je to vidět
ty dírky na odtok dole se ucpou prachem jak to tu někdo psal a je problém na světě věřte mi zkoumal jsem to ale bohužel nenafotil
nic ve zlym ale seš úplně vedle, teda aspoň v mim a Micronově případě, páč šíbr nemmáme! btw neboj nejsem blbej, vim že to kvete až dole(ale i nahoře) na nosníku, ale tam se s fotákem nedostaneu, kdeždo rukou jo a šahal sem tam a téměř nic tam nemám a sem si na tuty jistej že ta voda se tam "bezšíbrákum" dostává těma dirkama pod boční lištou :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

dobrá možná se pletu :?: u těch kdo nemá šíbr ale u mýho to tak je
tak sorry jestli sem tě nějak podráždil :D
každopádně se musíme shodnout na tom že tohle místo a za zadníma zástěrkama japonci nevychytali!!!!
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

v poho:) já sem chtěl jen upozornit na to že nemáme šíbr, jinak vim že se šíbrem je to tak nešikovně, že v předních a zadních sloupcích sou od něj odvodnovací hadice, obdodnej problém je i u antény, ta má hadičku pro odvádění vody co do ní nateče, ta normálně ústí rovnou ven a řekl bych že je bezproblémová, ale mě se ta hadička vysmejkla... musel sem uříznout celej zadní roh, jak je zástěrka a nechat ho udělat novej, páč na některejch místech to bylo tak zhnilý, že sem to propíchl prstem
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

nehádat se, hádat kudy

Příspěvek od micron »

tááák po úmorných 14dnech bez celdy bude zejtra lakování.... jupí už se mi ani nechtělo z postele :lol: zejtra nebo středa ready.
Petr> Hezkej lack... to si dával celý do laku? to je asi slušná pálka! to se mi asi nikdy nestane... já lakuju postupně po dílech, ale zase ne jako kdysi leňulka :-) teď bok, následovat budou libový dveře- zbylý svinstvo po předchozím majiteli, no nic ve zlým, dřív nebyly díly tak tam zbylo zase 3prdky kitu fujj. ... atd atd...
Garfield> nene těma dírkama pod lištou to neni... sám sem lištu z tý červený odlupoval.... ta drží fest fest fest. tam neprojde ani bacil :-)

teď mam na chvíli bílej vohoz.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
price: material 4.000,- work 7.000,- +lack
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

to Petr:
souhlas s tím že auta se šíbrem to mají s tím odvodněním šíbru fakt naprd a chce to nepodceňovat a pravidelně v těch místech dělat dutiny :twisted:

jinak po laku to vypadá dobře, je zajímavý jak na poslední fotce je nárazník na slunku oranžovej a střecha do červena, co to je za barvu, že se to na slunku tak mění?
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

jj máš pravdu na slunci z nádechem oranžovo zlaté a pod mrakem červená je to krása jsem spokojen a odstím je 1030 ale to ti asi nic neřekne
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

Fakt pěkný, ještě to vyfot až bude pod mrakem at to vidim v tý červený :wink:

Odstín mi nic neřekne, to je fakt..
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

finito transplantation

Příspěvek od micron »

tááák puzzle složeno... šroubky vyšly akorát :wink:
cena laku 4.000,- klempíř je kouzelník a lakýrník je čaryfuk... nechápu jak se mu povedlo sladit to s původním lakem na střeše-žádnej přechod je to kouzlo pro mě naprosto nepochopitelný 8)
barvička sedí jak ulitá... koneckonců zasloužila si jí konečně :-)
další na řadě je transplantace dveří... to už bude brnkačka

jooo celde strachy zoxidovala antena...upadla chudinka, až tak se bála... teda vyndat zoxidovanou antenu a zrezlej šroub trvá dýl než složení celýho interieru... kdyby mě někdo sledoval jak se s tou antenou peru tak se umlátil smíchy. Tak, jak sem nadával, sem nenadával ani při studiu ekonomie grrr :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: nehádat se, hádat kudy

Příspěvek od garfielld »

micron píše: Garfield> nene těma dírkama pod lištou to neni... sám sem lištu z tý červený odlupoval.... ta drží fest fest fest. tam neprojde ani bacil :-)
nic vezlym ale já budu stále oponovat:) ne jen že je to vidět na tá fotce, ale ty lišty sem z boků taky sundaval hodně špatně(dréží jak židovská víra), ale i tak byl pod nima nános špíny a to hodně velkej
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

špínu já rád

Příspěvek od micron »

čistě náhodou nemáš na prodej ty zbylý lišty origo? ty blbý origo lišty by se mi celkem hodily... bych si je přilepil tak, že by se tam nedostala baktrie ani bacil.... respektive potřebuju 3kusy lišty z levý strany a 1 na pravo ten miniaturní ve předu na blatníku.

jestli to neseženu, koupim neorigo chromový a přelepim je carbonem.
já lišty potřebuju... tady na parkovišti se dooost hoděj...buch buch

Kdyžtak dík
Naposledy upravil(a) micron dne ned 29.07.2007, 22:20, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

vidím microne že máš vzadu tu SPZ prohlou mi tam taky nevlezla tak jsem ji v práci na nůžkách z každý strany o půl cm ustřihl a hned tam krásně pasuje a ne ji prohnout jak máš ty !!jak to vypadá jak....!!! to platí jenom pro švýcarské verze co maj hranatou zadní SPZ
jo nevíte někdo jestli jde udělat nová SPZ když už jí mám od kamínku obouchanou že za chvíli nebude to číslo ani vidět myslím přední SPZ a nebo se musí vrátit stará SPZ a daj mi novou z jiným číslem a i přepis se musí platit?
nevíte někdo jak to je??
nebo jestli by neěšla udělat spz jak dělaj ty firmy z jmenama jak to vozí kamionaci nebo na srazech to někteří maj sice tam asi nebude ta odrazová vrstva ale než platit za přepis nevím co vyjde levněji???
jestli někdo máte zkušenosti tak poradte díky!!!!
Odpovědět

Zpět na „Celica“