Severomoraváci, uděláme slezinu, něco jako brňáci?

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

ted mi to taky nepasuje hraju na zábavě mimulou so jsem marodil tak snad toho 24 by to už šlo uvidím
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

No jo když dáte termín a místo tak by se mohlo řešit zda by to šlo či nikoli,...zkuste něco navrhnout?.. :oops:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

já jsem pro jako svazák....co takhle se všichni sejít v té Olomouci 14.4. a tam dořešit další moravskoslezské srazy? 8) toho 14.4. uděláme společný odjezd třeba od Fulneku?tam se střetávají cesty Opava-Ostrava-Nový Jičín
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

Já jsem právě chtěl, abychom se viděli ještě před obrsrazem, abychom se poznali regionálně v předstihu, na velkém srazu se to pak hodí.

PS - po Opavě a okolí jsem viděl stříbrnou Supru v kvalitním tuningu, moc pěkná, ať si kdo chce říká, že je to tuzing, ale možná, až ji uvidím z blízka a bude čas si ji prohlídnout, změním názor.

Takže, co takhle některý den příští týden, třeba na parkovišti u supermarketu ve Fulneku, hned vedle hlavního tahu na Odry.

Nebo prostě navrhněte, jsem rodilý jihomoravák a až tak dobře zdejší široké okolí neznám.
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

NJ je v pohodě,..Opava je taky Good ale Olomouc,...to je už moooc :cry:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEagle »

Tak když se tady někdo nemá, tak já mám teda konkrétní návrh:
Což takhle srazík v pátek 6.4.(pátek) nebo 7.4.(sobota) večer (podle toho, kdy bude mít více lidí čas)? Místo bych předběžně viděl na NJ (jelikož jsme odtud 2 resp 3), případně podle toho kdo všechno se tu přihlásí, tak to operativně přesuneme na nějáké místo "uprostřed" Přesný čas a místo navrhnu o víkendu za 14 dní, podle toho kdo se tu všechno napíšete a odkud budete, takže rozmýšlejte a piště připomínky. :wink:
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

Jelikož nevím, jestli pro změnu nepojedeme na jižní Moravu na prodloužený veekeng, tak si zatím svou/naší účastí nejsem stopro jist. Nicméně, ať se to dobře hledá, co takhle parkoviště u Hypernovy?

2 The Eagle - přijedete v pátek, nebo již dřív, kdyby dřív, mohli bychom se scuknout už ve čtvrtek (vím, že Artie ty čtvrtky moc ráda nemá :D ), protože tento veekend 6.4.-9.4. je specifický, takže návštěvnost by mohla utrpět!

EDIT for Celerak veekeng=weekend=víkend sorry za ojedinělý! překlepek :D
Naposledy upravil(a) CharlieCh dne sob 17.03.2007, 19:14, celkem upraveno 1 x.
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

CharlieCh píše:Jelikož nevím, jestli pro změnu nepojedeme na jižní Moravu na prodloužený veekeng...
poslouchej, sice nevim co je to "veekeng", ale esi jako budeš o nějakým tom víkendu zas tadyk u brna, tak nás o tem informuj předem, třeba bysme jako se zkusili domluvit a něco zas podniknout, když tu zas bude návštěva z dalekých krajů :) ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Určitě, Rudá trojka by něco zorganizovala :wink:
Btw, jaktože ve čtvrtek nebyl přítomen jirih :?: :?: Kdepak ten se fláká kluk jeden ušatá?? :)
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEagle »

CharlieCh píše:2 The Eagle - přijedete v pátek, nebo již dřív, kdyby dřív, mohli bychom se scuknout už ve čtvrtek (vím, že Artie ty čtvrtky moc ráda nemá :D ), protože tento veekend 6.4.-9.4. je specifický, takže návštěvnost by mohla utrpět!
Mno, mě jde o to, nalákat co nejvíc lidí u nás na severu :D A jelikož mě tento víkend čeká doma oslava, tak se určitě v NJ objevím, zase po dlouhé době, proto to chci udělat právě tenhle víkend, protože je to pro mě jedna z mála šancí... Vzhledem k tomu, že bude prodloužený víkend, tak je jedno který den se sejdeme, ale jiny víkend v dohledné době se tam nedostanu, takže tak :?
PS: dorazíme opravdu ve čtvrtek (vyjímečně), takže i tahle možnost tu je, i když nevím kolik lidí by dorazilo ve čtvrtek i když jestli bude víc takových, kteří na Velikonoce pojedou pryč, tak by to byl asi nejlepší nápad :D
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

petiss2.0Gti píše:Určitě, Rudá trojka by něco zorganizovala :wink:
Btw, jaktože ve čtvrtek nebyl přítomen jirih :?: :?: Kdepak ten se fláká kluk jeden ušatá?? :)
spletl sis topic :wink:

jináč ale musím říct, že jste hrozní, páč mi takhle upíráte vzdělání =D kvůli vám zase zatáhnu 2 přednášky =))) ale co mám s váma dělat ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 Celerak2.0Gti - to je jasné, že bych se dopředu ozval, nicméně celá rodina je v pátek zaneprázdněna ať již prací či školou, takže příjezd na jih v pátek večer, so a ne jsou v pohodě. O pondělí vůbec neuvažuju, každý budem stejně asi nějak zaneprázdněni :D
EDIT mého předchouzího přízpěvku snad vše napravuje, holt blbost nebolí :D
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

2 Artie - my že ti upíráme právo, a ještě ke všemu na vzdělání? Ale kdepak, vždyť je přece demokracie, můžeš se tudíž zcela svobodně rozhodnout úúúúúplně sama, žejo chlapi?

EDIT - abych zase neudělal nějakou botu....žejo, dámy a pánové?
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

CharlieCh píše:2 Artie - my že ti upíráme právo, a ještě ke všemu na vzdělání? Ale kdepak, vždyť je přece demokracie, můžeš se tudíž zcela svobodně rozhodnout úúúúúplně sama, žejo chlapi?
rozhodnout se můžu, ale to je mi rozhodování
1.) jít na dvě přednášky, tvrdnout doma - resp. v Brně, sami si vařit, nevidět Toyoťáky...
2.) nejít na dvě přednášky, jet dřív dom - resp. v NJ, nechat si uvařit, vidět Toyoťáky...

no, co by si tak člověk vybral?! =))) být to jindy, tak nemusím vybírat (vcelku jasně =D ), ale pěkně pošupajdim do školičky =))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

A no tak to vidíš, jak krásně ten rozhodovací proces funguje....jen padne rozhodnutí, hnedle je člověku lehčeji u srdce, protože přesně ví, co ho čeká - lenošení, žádná přednáška, kuchyň, nádobí atd.
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“