silentbloky

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Jeste nez to rozeberu, ptam se jeste jednou, nemate nekdo ty rozmery silacu? necham si je udelat z polyuretanu.... Nemusi byt novy, staci kdyz pomerite ty stare vymlacene. Dekuji :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

tak dnes jsem vylísoval ty silentbloky z předních ramen vše jsem to nafotil i přípravek jaký jsem na to vymyslel jde to hladce ted musím na silentbloky.cz poslat email z rozměry silenbloku co nejde sehnat samostatně udělaj mi 2 kusy cena asi 1000kč za oba šlo to v poho
přikládám tu balíček fotek jsou tam i starý silenbloky ty větší do domku jsou od IDAHa a pasují skvěle cena za jeden 350tuším
http://www.mkiv.cz/ftp/silentblokymontaz.rar
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

Tak uz na me taky doslo a resim vymenu silentbloku v ramenech. Objevil jsem toto: http://www.superpro.motorteam.eu V nabidce maji komplet kity silentbloku na obe napravy(ST180/182/185). Jinak cena myslim odpovida, vzhledem k tomu, ze se jedna o polyuretan a ne klasickou tvrzenou gumu...snad to nekomu pomuze :?
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

tak nevím ja v tom katalogu našel sadu jen na gt4 a na st182 tam skoro nic není
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

Petr píše:tak nevím ja v tom katalogu našel sadu jen na gt4 a na st182 tam skoro nic není
No, ja jim psal mail a na zadni napravu maji kit R Sway Bar Mount To Chassis Bush SPF0462-_ _K 2B Measure bar
diameter 14,16mm available (stabilizator)
R Control Arm - Inner Front Bushing SPF2730K 2B,2T ST182 & ST184(tohle moc nechapu, ktrere solentbloky tim mysli)
R Control Arm - Outer Bush SPF2731K 8B,4T ST182 & ST184
(pricne a podelne ramena)

takze mam objednano kit na vsechny ramena +stabilizator....doba dodani je pry sice nekolik tydnu, ale konecne to nekdo umi sehnat...
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

To je bomba, mají i na 4g Celici a na MKIII Supry. Asi budu brzo objednávat :twisted:
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

to Floyd:

a kolik za to chtějí?
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

RaW007 píše:to Floyd:

a kolik za to chtějí?
No, v jejich katalogu je cena jen u silacu na stabilizator, cca 600,- za sadu dvou kusu(btw, dnes jsem meril prumer stabilizatoru a ST180/182 ma 16mm) Jinak jsou pry ty silace na napravu u ST182 novinka v sortimentu a presnou cenu zatim neznaji. Na ST185 vychazi komplet zadni naprava na cca 4000,- +DPH a na ST182 to pry bude min. Kazdopadne hodim info, jak mi dorazi, ale bude to par dydnu trvat...
Uživatelský avatar
Uja
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28.02.2007, 20:10
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uja »

Ještě že Tě Floyde mám :-)

Konečně si spravíme zadečky :-))) (samozžejmě že na svých kráskách)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

mooc zajímavý

Příspěvek od micron »

Floyd> to si teda taky nechám líbit... komplet je komplet. sice sem si na ten podivnej ducavej-resp.vrzající pazvuk z prava-zadu po vjezdu na retarder, nebo kanal už celkem za 6 let zvyknul, ale rád se toho zbavim 8) pak hoď fotky jak vypadá taková komplet sada + jak to šlo povolovat, jestli to vůbec povolí... mam pocit že to pude dooost Z-TUHA + nebo ty šrouby nepudou zpět-K.O. možná se budou muset přefiknout.
:shock: když tak přemejšlim, stačila by mi vlastně i 1/2 kompletu :oops: já sem skromnej.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Uja
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28.02.2007, 20:10
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uja »

Tak mě ten vrzající pazvuk přidává na hlasitosti, divím se že tam ty ramena ještě jsou. Už je to akutní. Snad to vydrží než dojdou.
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Jo tak ty pazvuky znam taky, myslel jsem ze jsou to mymlacene, sterele silace, ale jak jsem to rozebral, tak jsem zjistil ze jsou skoro nove.. Poresil jsem to tim ze pricna ramena jsem dotahl jen tak trochu a prdnul tam lepidlo, zadnou vuli to nema, drzi to a nevrze to :wink: Jinak ta 4tis docela ujde, porad lepsi jak davat za jedno rameno 4tis v toyote :wink: :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
RaW007
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: čtv 17.02.2005, 09:20
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od RaW007 »

to Floyd:

dík pak dej vědět jak to vypadá a kolik za to chtěli :wink:

já to naštěstí ještě akutní nemám, nic mi tam nevrže jen sem měnil silentbloky na zadních stabilizátorech a dal sem tam origo toyota.
Spíš mě to zajímá do budoucna.. znáš to :roll:
Celica r.v.91, motor 3S-GE r.v.93 po úpravě 2023ccm
Petr 01
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: čtv 08.06.2006, 18:44
Bydliště: Praha

silentbloky

Příspěvek od Petr 01 »

Jsem zvedavej az tam das ty silentbloky,jak hodne to bude tvrdy a o kolik se zhorsi pohodli?
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Kamos si nechal delat z polyuretanu, tady u nas ve Zline. Nechal si udelat polyuretanove tyce, pak je narezal a nechal dosoustruzit u znameho, auto je trochu tvrdsi, nevim jesli se da rict stabilnejsi.. :wink: Kazdopadne ho zadek vysel komplet na 1tk + nevim jesli neco daval tomu znamenu. No a taky par hodin srani se s tim... Kdyz jsem se s nim bavil naposled, tak rikal ze uz by to byla ale asi dvojnasobna cena :? :wink:

EDIT: Samozrejme ze se da jeste volit tvrdost toho PU, takze to taky zavisi na tom :wink:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Odpovědět

Zpět na „Celica“