Platné ceny v ČR

nová modelová řada - nástupce Corolly
Uživatelský avatar
Kamila
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: pát 16.02.2007, 18:04
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Kamila »

Děkuji za vysvětlení, myslím,že jsem to celkem pochopila. Mně by se převodovka MM líbila, ale mám trochu obavy, že syn by zapomněl jak se řadí. Musíme si to ještě promyslet. Bydlím u Liberce, takže koncem měsíce se chystám do Toyota Federal Cars Liberec (doběhne mi spoření).
Uživatelský avatar
Jolly
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 07.04.2005, 00:24
Bydliště: Bruntál

Moje úvaha

Příspěvek od Jolly »

To SLAM: No vypadá to,že je to celkem dobrá nabídka. 8)
Zkoušel jsem to porovnat s jiným vozem a konkurence cenová a ve třídě jsou: Opel Astra, Mazda 3, Citröen C4, Peugeot 307, Renault Megane, Seat Leon, VW Golf a Golf Plus. :shock:
Mojím výběrem mi zůstane Auris, Mazda 3 a s odřenýma ušima Golf nebo Plus.Výbavy jsem koukal jsou podobné,možná Auris více airbagů a modernější interiér. Dá se říct,že konkureci by setřel,ale jak znám lidi u nás,ten Golf bude na tom pořád lépe co se týče prodejnosti.
Jenže málo lidí ví,že Toyoty jsou držáky.....snad v tom bude Auris pokračovat. :wink:
(Mně osobně se prostor Golfa Plus líbí,ale když už MPV tak Corollu Verso.)
A Auris Verso bude???? :?:
Toyota Corolla 1,4 97´ liftback
tuning originál TTE
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

Jo jo.. Auris se mi taky docela líbí. Už se těším, až ho uvidím naživo. 8)
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Slam píše:Jo jo.. Auris se mi taky docela líbí. Už se těším, až ho uvidím naživo. 8)
Ja ho videl pred toyotasalonem v budejkach - celkem peknej je, interier je taky peknej, kdyby byli penize tak je to pekny maly-velky auticko do mesta
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kamila
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: pát 16.02.2007, 18:04
Bydliště: Liberecký kraj

Příspěvek od Kamila »

Tak jsem se rozhodla pro Auris 1,6 Sol s MM převodovkou, chtěla jsem v červené barvě, ale byl by až za čtyři měsíce, tak dlouho prý trvá výroba od zadání zakázky. Stejný model bude koncem dubna v ledově modré barvě (ten jsem si zamluvila) a koncem června bude v modré - temné a v modré - petrolejové. Pokud máte spadeno na nestandardní model, tak si ho už běžte zamluvit :) .
Odpovědět

Zpět na „Auris“