CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Kdy se má konat sraz

Anketa končí za čtv 19.03.2015, 12:11

1.-2. víkend červen
9
50%
3.-4. víkend červen
1
6%
1.-2. víkend červenec
3
17%
3.-4. víkend červenec
5
28%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

Není čas na opravy. Je třeba rýžovat zlaťáky z dovolenku chtivých lidiček co nemají na móře. Ty kempingy byly povětšinou postavené za komančú a různí soudruzi si to za babku sprivatizovali. A nechtějí to zvelebovat. chtějí prachy.....Jinak se člověk chová k majetku co si postaví. Ale to je fuk. Než vybereme kemp bude září. :lol: :lol: :lol: Jinak ten Krucemburg by šel....
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Myfune »

Jako provozovatel ubytování ti můžu biscuite říct svůj pohled na věc. Ty kempy jsou zdevastované proto, že je tak zdevastovali sami návštěvníci. Ten tvůj obrázek si tipuju není z ČR. Protože mít v ČR kemp v takovémto stavu se ekonomicky nevyplatí. Obzvlášť když se každá sezóna nevydaří. A aby si provozovatel urval od huby a narval peníze do obnovy, když mu to za rok ti pitomci zase zdevastují, tak to u nás prostě nefunguje. A ještě dodám jednu věc. Nevidím jediný důvod, proč bych měl ze svého opravovat něco co zničil někdo jiný. Když někdo něco zničí, tak ať si to taky zaplatí. A to je ten rozdíl, proč jsou české kempy tak zdevastované, protože když nějaký host něco zničí, tak nic nezaplatí a dělá buď, že on to nebyl, a nebo zdrhne a ty to zjistíš až když je pryč. Je to o celkové společenské kultuře. A když jako národ stojíme za prd, tak nečekejme že to budou provozovatelé sanovat ze svého.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Jimmi »

gramo píše:Narazil jsem na kemp, který mě docela pobavil svým názvem...
Jasně, rybník, co se jmenuje Řeka, dobře znám. Tam jsme jezdili(y) ještě coby děcka. Ovšem přejmenovat kemp na Moře, to je bomba :lol:
Nicméně tenkrát ten rybník býval docela nic moc čistý a přelidněný. Prostě rybník. Žádný moře.

Jestli chcete někdo k moři, můžeme vyrazit třeba k Baltu. Znám dobře Usedom
http://www.booking.com/region/de/usedom ... tAodxAoAdg
http://cs.camping.info/n%C4%9Bmecko/mek ... sko/usedom
tam je fakt bezvadně 8)

Jinak termín, určený Carlosem XXIX zatím nikdo nerozporoval, takže asi platí 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Myfune »

Jimi ale je otázka, kolik by nás tam doopravdy dojelo :-)
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Jimmi »

To teď právě zjistíme 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od gramo »

Takže se zjišťuje, kdo by přijel o prvním víkendu v červnu? Tj. 5.-6.6.?
Já jsem pro a i kdyby to vyšlo nakonec na jiný termín, pokusil bych se přijet. Určitě vím, že ten další víkend (12., 13.) bych nepřijel, ale jinak zatím OK.


Ty kempy jsou taky trochu začarovaný kruh... když je na všem vidět, že na to majitel se*e, tak se není moc čemu divit, že se stejně chovají i návštěvníci. Zase doufat, že když to vše uvedu do pořádku, najednou se všichni budou chovat slušně a budou si toho vážit, dost zavání naivitou... obávám se, že je to taky bouhužel léty zavedená "kultura" kempování u nás. Zainvestovat a vše opravit by taky znamenalo zdražit a spousta lidí jede do českého kempu proto, že je to levné... ti lidi tam přijedou, i když je to tam zanedbané, tak co by majitel riskoval, že po zdražení nepřijedou nebo mu to tam nějací mamlasi zas brzo poničí. Ono taky záleží na místě a na tom, co nabízí okolí kempu -- pokud tam nic není, tak zbývá cílová skupina lídí, kterým stačí, že je tam rybník a je to levné (anebo že je to uprostřed republiky). V turisticky zajímavějších lokalitách je větší šance, že přijede dostatek návštěvníků, kteří ocení pěkný a udržovaný kemp.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od biscuit »

je to zvlastni s tema kempama. ty moje fotky jsou z kempu z amsterdamu. a verte mi, tam se lidi taky umej chovat zajimave (a treba takovi rozjeti anglani, tem my cesi nesahame ani po kotniky) :-) amsterdam je jeden velkej mejdan (nebo byl, uz jsem tam zas nebyl 8 let). ale oni to maji cele vymyslene tak nejak blbuvzdorne, bytelne a presto to pusobi ciste, moderne a neponicene a jeste ke vsemu to do toho prostoru neuveritelne zapada. proste v tomhle jsme furt tak nejak pozadu...

ale to je jedno, ja prijedu kamkoliv (klidne i do reichu k baltu) a v jakymkoliv z navrhovanych terminu a mozna i vezmem se zenou kazdej jedno auto, at ta spanila jizda nejak vypada a at reprezentujeme v plne sile :-) vezmu stan a kdyz nebude kemp uplne ee, nebo nebude blbe pocasi, tak asi i prenocuju :-) uz se tesim!!!

dobry pivko v kempu by mohlo bejt urcitym zpusobem taky jednim z kriterii, ne? ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Jimmi »

Takže pro Balt jsou už tři hlasy 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1593
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od zvady2 »

Takže problematiku českých autokempú sme zmapovali :roll: a tak sa vráťme k podstate tématu:
KDE:
- autokemp Seč
- kemp Moře u rybníka Řeka
- Balt (asi nebude :) )
- ....čo ešte

KDY:
červen

KTO:
- zatiaľ len ja a to je kameň úrazu. nie je šanca aby som to sám zvládol.
- niekto ďalší...?

Další dotazy na vás (Odpovědě pište - číslo otázky a ANO/NE):
1. Má se platit nějaký "startovaný" s tím, že bude soutěž o NAJ hezčí auto srazu, NAJ starší auto srazu, NAJ dálkař srazu,...za peníze se koupí ceny (předměty s logem Toyota klubu, autokosmetika, cokoliv)?
2. Soutěžní trasa = podle itineráře ?
3. nebo Spanilá jízda na zajímavé místo v okolí (zámek, hrad, vyhlídka...)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Jimmi »

KDE:
- autokemp Seč
- autokemp Chlum u Třeboně
- kemp Moře u rybníka Řeka Chotěboř
- Balt - kemp na Usedomu

KDY:
červen, první víkend, pátek až neděle

KTO:
Zvady
29Carlos
Jimmi
Gramo
Biscuit
Radohanno
Myfune
...

Další dotazy na vás (odpovědi pište - číslo otázky a ANO/NE):
1. Má se platit nějaký "startovný" s tím, že bude soutěž o NEJ-hezčí auto srazu, NEJ-starší auto srazu, NEJ-dálkař srazu... za peníze se koupí ceny (předměty s logem Toyota klubu, autokosmetika, cokoliv)?
2. Soutěžní trasa = podle itineráře ?
3. nebo Spanilá jízda na zajímavé místo v okolí (zámek, hrad, vyhlídka...)
------------------------------------------------------------------------------------
Trochu jsem to upravil. Mé odpovědi:
1. áno, aj
2. áno, aj
2. áno, aj
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od biscuit »

za me:
1. ne (ale nemam problem zaplatit nejaky poplatek, ktery ma vyznam; dane taky platim a vyznam moc nevidim ;-) )
2. necham se prekvapit, nejsem proti / akorat jet spanilku a jeste zavod asi nebude mozne, i kdyz ani tomu bych se nebranil
3. za me dlouha cesta auty, idealne s predem danymi misty, kde bychom se v pripade roztrhani vzdy zase zcukli; pripadne nejaka spolecna zranice ;-) vyslapy nekam na hrad moc nemusim (kdyz chci udelat neco pro zdravi, radeji to delam sam, svym snecim tempem, jen s fotakem na zadech a hromadou casu)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1593
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od zvady2 »

jimmi diky, ale to Kto jsem. myslel organizačný tým, ale muze to byt účasť.
Takže KTO BUDU ORGANIZATOR?
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 931
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od 29Carlos »

Za mně je termín jasnej. Jindy nemůžu...

Místo je mi celkem jedno, k Baltu bych ale spíš Trabantem, abych byl stylovej... :D
Ještě jste nějak všichni přehlídli můj návrh, tak znovu, http://muller.pelhrim.cz/indext.htm , máme tam každej rok historiky. A v pohodě. Ale jelikož změna je život jsem pro Krucipüsk. :D

Startovný určitě ano, myslím, že dvě, tři stovky nikoho nevytrhnou, a organizace, najetí případné trasy soutěže, příprava stojí pořadatele čas i peníze.

Já bych navrhoval ráno start podle itineráře jako závod, v cíli společný oběd, kafíčko a pak spanilkou někam na vejlet,je mi jedno jestli hrad, nebo nějaký muzeum, nebo něco úplně jinýho, a odtamtud zpět do kempu, klidně i jako druhou etapu závodu. V červnu už bude dlouho vidět a slušnej člověk do hospody před 18.hodinou nechodí... :mrgreen:

Teď bych hlavně zjistil, kolik lidí má o nějaký sraz zájem, jestli má vůbec cenu se tu o něco snažit.
Pak bych určil termín, zjistil jak je které ubytování volné a pak až přemejšlel co dál... Zatím se nás vyjádřilo.... No, prsty na rukou by stačili...

Proto bych chtěl na všechny, kteří by měli o sraz zájem apelovat ať se vyjádří co nejdříve. Ono to fakt není o tom, že si ve středu řeknem, že se o víkendu udělá sraz...

Zvady: jak jsem psal, se závodem bychpomohl, vymyslel trať, načmáral itinerář atd. A to bych mohl i kdyby to termínově nesedlo... :wink:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od biscuit »

ja bych opravdu ten termin uz skoro urcil! vychazejme z predpokladu, ze cim vic maji lidi na vyber, tim je mensi sance, ze se dojde k domluve!
hlasoval bych jen o kempu a to jen do urciteho data - pak by bylo nutne se taky s mistnimi vyvolenymi (kempem) domluvit.

da se zmenit uvodni hlasovani na dve otazky:
prijedete na sraz toyota klubu dne xx.xx.xxxx ?
ano ne

vyberte preferovany kemp (pripadne do diskuze pridejte tip na dalsi)
a b c d e
_____
a idealni by bylo, kdyby se hlasovani mohlo menit (objevi se tip na kemp, ktery neznam a budu chtit jet radeji tam)
da se to vubec takto? pripadne na jinem foru delame s kamarady vzdy takovou tabulku, kam se data zanesou a ta je ulozena na sdilenem miste...
______________

hlasovaci tabulku mohu vytvorit i u kamarada na webu, ktery na to ma uz genialni sablonu! samo to i scita hlasy :-D
kazdy si tam sam vytvori login a data muze libovolne prubezne menit/aktualizovat!
Naposledy upravil(a) biscuit dne úte 10.03.2015, 23:13, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1593
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: Celorepoublikový sraz Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od zvady2 »

Dnes večer bude hlasovací FREE tabulka na kempy

Jimmi: pošli mi odkaz na autokemp Chlum u Třeboně nejak neviem, ktorý si presne myslel.
Kameraman a videoprodukce
http://www.adamvideo.cz
KLIKNI NA ODKAZ
-------------------
Toyota Pravia 2001,2.4b,automat,106 tis Km při koupě
Toyota Camry,3.0 V6,automat,167tis km při koupě,LPG
TOYOTA CARINA E Sedan,1997,1.6.,78kW 107tis km při koupě, Moje první Toyota
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“