TOYOTA SRAZ MORAVA - JARO 2007

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

mňo v olomouci hnedle u dálnice je velký nákupní centrum.... to jen tak pro okraj, jinak doufám že nějaký místo se podaří vybrat ke spokojenosti všech ( třeba v brně je dost nákupních center :D )
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

jsem pro, když to bude někdě aby to měli všichni zhruba stejně daleko a hlavně bude to o víkendu tak se zúčastním :wink:
Radus2,0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 642
Registrován: ned 11.09.2005, 17:40

Příspěvek od Radus2,0Gti »

No hele, jestli je to jen o nákupním centru, tak dost místa bývá i u toho Ústředního hřbitova v Brně, rozhodně je to bezpečnější než někde u Tesca
RAV4 D-CAT
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Radus2,0Gti píše:No hele, jestli je to jen o nákupním centru, tak dost místa bývá i u toho Ústředního hřbitova v Brně, rozhodně je to bezpečnější než někde u Tesca
já ale mluvil o Olomouci,né Brně.. je to moravský sraz, né náš brněnskej kemo :D takže se počítá že se z Brna vzdálíme kousek, a do olmika to neni tak daleko.. i když pro mě problem ptže nemam dálniční a kupovat se mi nechce, tak že by výlet po okreskách? no uvidime ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Hehe,..no já jsem takhle jel po okreskách jak byl sraz na Slovesku a teda nikomu nedoporučuju,...bylo to těsně po schválení bodového systému,...přesně řečeno v ten daný den a to jste měli vidět!!
Jel jsem 150km asi 8hodin!!! :twisted: :twisted:
:lol:
Jinak Olomouc je supr,..pokud to tam někdo trochu zná tak ať dá ECHO jestli se tam někde dá něco takového pořádat :oops:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

já to tam znám leda tak z dálnice a pak párkrát průjezd přes olomouc směrem na šumperk, takže vím leda kde je to nákupní centrum u dálnice (brno-ostrava) a to je tak všechno zhruba..
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Jsem taky pro Olmitz je to tak střed Moravy a Slováci to taky nemají daleko jestli jsou od hranic kousek a třeba dorazí i někteří z Čech ať nás je hodně. Ale kde tam v Olomouci?není tam nějaké staré letiště nebo nějaká plocha?a pak udělat výjezd někam k občerstvení 8)
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

Celerak2.0Gti píše:
Radus2,0Gti píše:No hele, jestli je to jen o nákupním centru, tak dost místa bývá i u toho Ústředního hřbitova v Brně, rozhodně je to bezpečnější než někde u Tesca
já ale mluvil o Olomouci,né Brně.. je to moravský sraz, né náš brněnskej kemo :D takže se počítá že se z Brna vzdálíme kousek, a do olmika to neni tak daleko.. i když pro mě problem ptže nemam dálniční a kupovat se mi nechce, tak že by výlet po okreskách? no uvidime ;)
cesta brno-olomouc po okrskách je v pohodě až do prostějova, ale pak je to masakr! a taky si pak člověk děsně zajede, protože se to hrozně objíždí! jinak jsem v olomouci bydlel pět let, takže s klidným srdcem můžu říct, že je tam letiště (které se ale používá) a navíc bylo travnaté! kousek od olomouce (za šternberkem) je ecce homo (nevím jestli jsem to napsal dobře, ale to je jedno), kde se jezdí závody do vrchu, ale jinak je to normálně používaná cesta!! u nákupního střediska se můžeme sejít, ale rozhodně bych tam nechtěl trávit celý sraz, protože o víkendu to bývá natřískané a byli bychom tam jak houf exotů.....
jinak docela fajn projížďka je z brna na farmu bolka polívky - jeli jsme to na podzim s kabrioleťákama a je to pohodička! jen se musí zjistit jestli se tam zrovna nenatáčí bolkoviny!
ale záleží co kdo od srazu očekává - jestli jen setkání nebo nějaké závodění atd.....
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

takže 7.dubna (sobota) v Olomouci u nákupního centra u dálnice??a v kolik hodin navrhujete?A dejte vědět co nejvíce Toyoťákům ať ta projížďka stojí za to. :twisted:
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

KUBAJZZ píše:takže 7.dubna (sobota) v Olomouci u nákupního centra u dálnice??a v kolik hodin navrhujete?A dejte vědět co nejvíce Toyoťákům ať ta projížďka stojí za to. :twisted:
a ta projížďka bude kam??????? :shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

Nevím, neorganizuju to, domluvíme se na místě. Neznám moc Olomouc ale zřejmě nás povede někdo,kdo to tam zná,třeba ty co? K tomu starému letišti ale jestli se využívá tak asi nic, ale to Ecce Homo není vůbec špatný nápad a dole ve šternberku je nové náměstí s velkým placem a restaurací. Nebo klidně až do Brna po dálnici :wink: :) ať se tady vyjádří i ostatní kam by chtěli jet. Já bych byl pro sraz u nákupního centra tuším Olympie ? u dálnice..tam trefí i slováci.A pak třeba zajet na to Ecce Homo.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Olympie je dobré místo,...a Ecce je supr,..to by nemuselo být špatné,....."kdyby to bylo uzavřené",... :lol: :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

ok jsem pro jako svazák takže 7.4. (sobota) třeba v 10:30 hod u Olympie v Olomouci u dálnice teda :?: :twisted:
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Berete sve drahe polovicky? (ted nemyslim auta, to je samozrejmost... :lol: )
Ja jen aby se tam nejak moc nenudila, jako posledne :roll:
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

pokud se budeme na trase domlouvat až na místě, tak to patrně dopadne tak, že nepojedeme nikam, protože se nedomluvíme!!!! Navíc se může stát, že tam bude zrovna nějaká uzavírka nebo objížďka a jsme v prdeli jak Baťa s dřevákama. Trasu je potřeba dohodnout předem a aby to den dva doředu někdo projel jestli je vše ok, a taky jak je to se semaforama a křižovatkama! Pokud tam bude 5 aut, tak je to jedno, ale pokud tam bude 10 nebo 15 aut (nemluvě o tom kdyby tam bylo aut ještě víc), tak na první přednosti v jízdě jsme v prdeli a hned se roztrháme!!!!neříkám, že to musíme mít naplánované minutu po minutě, ale přece jen jsem pár větších srazů projel a myslím, že trochu vím o čem mluvím! Je normální, že na velké srazy se domluví i policajti aby uzavřeli některé křižovatky atd.....
taky si myslím, že je krásné domlouvat sraz u olomouce z důvodu, že je to uprostřed, ale na druhou stranu by mě zajímalo jestli je tady na foru vůbec nějaký olomoučák (aby taky byl ochotný trasu naplánovat a projet,protože kouknutím do mapy tu trasu nikdo z nás nenaplánuje) anebo se požene dvacet "magorů" z brna a dvacet z ostravy, proto aby se potkali na parkovišti?????
budu rád, když mi někdo vysvětlí, že to má vymyšlené jinak a v tom případě jak! opravdu rád přivítám jiný názor... :wink: :wink: :wink:
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“