Koupě Priuse

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
sy242
Navigátor
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 02.10.2014, 21:07
Bydliště: Praha

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od sy242 »

20 tisíc kilometrů to nevidělo servis? Zavolej si vedoucímu do Tsusho kam to do 84 tisíc jezdilo, on ti ochotně řekne historii.
Prius II 2007
lajdak.miki
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: stř 16.04.2014, 18:30
Bydliště: veľká dedina,blava nééé

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od lajdak.miki »

DavidDDD píše:
lajdak.miki píše:
DavidDDD píše:Mě přijde dobrý toto http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyot ... oFrom=list
tak tento nevyzerá vôbec dobre.Hrozný strieborný,ľavé zadné dvere striekané,alebo menené.Odtieň vôbec nesedí,takže asi búračka.Čalúnenie v kufri špinavé.Predné kolesá s puklicami,zadné bez.Hotový cirkus,dobrý prius vyzerá inak :tellme:
joo, už vidím ty dveře :oops: ale ostatní by šlo vyladit (vyčistit a poklice sundat) jen že s výbavou jich je málo (a navíc DPH), osobně kůži nerad, ale výhřev jo a ten bohužel moje IIgen nemá :cry:
Tak výhledově koukám po IIIgen. a na jaře bude jeden k odběru u známého (služebák kterým jezdil on) tak porovnávám (bohužel černý a to já asi nezkousnu) víc km (cca 130tis), ale zas 2012 za podobné peníze, tak koukám co a jak a jestli vůbec má cenu měnit :?
priusIIIgen.-áno.15-tky kolesá-nie :!: (sú hrozné),koženné sedačky-nie.čierny je ovela krajší ako strieborný.130.000km to je prius akurát po zábehu,viem o priusoch s 300.t. a jazdia bez problémov.môj má 158.t a je ako nový,len lak je oťukaný od kamienkov,ale to je problém všetkých priusov.a tá solárna strecha je zbytočná,ešte nebol taký hic aby to klíma za pár minút nezvládla.je len zbytočne ťažká a tým zvyšuje spotrebu,to preto dávajú na model so solárnou strechou 15-tky kolesá-tie majú o deci menšiu spotrebu ako 17-tky.a pozri si na you tube nejaké crasch testy čo spravý sklenená strecha pri búračke.ja by som ju nechcel ani zadarmo
teraz prius a čo potom?TESLA S!!! späť ani krok.
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od DavidDDD »

Mám PriusII jen krátce (necelých 8tis.km.) najeto 180tis, vím že Prius nafurt, jen jestli má cenu měnit a příplácet si, ale na toto téma je toho tady asi dost (každá liška chválí svůj ocas :D ) Kámoš od kterého mám svého, koupil III a vzpomíná, že II lepší (menší spotřeba na dálku, komfort (16ky vs. 17) menší prostor (u řidiče). Nevím, no :|
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
lajdak.miki
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: stř 16.04.2014, 18:30
Bydliště: veľká dedina,blava nééé

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od lajdak.miki »

DavidDDD píše:Mám PriusII jen krátce (necelých 8tis.km.) najeto 180tis, vím že Prius nafurt, jen jestli má cenu měnit a příplácet si, ale na toto téma je toho tady asi dost (každá liška chválí svůj ocas :D ) Kámoš od kterého mám svého, koupil III a vzpomíná, že II lepší (menší spotřeba na dálku, komfort (16ky vs. 17) menší prostor (u řidiče). Nevím, no :|
v dvojke som nikdy nesedel takže nemôžem porovnávať,ale dvojka sa mi nepáči.a žeby mal 1.5 l. motor lepšiu spotrebu ako novšia 1.8 :?: no neviem-pozriem spritmonitor.de.16ky vs 17ky :?: priusaIII som na 16kach ešte nevidel, v techničáku mám zapísané len 17ky,sú tvrdšie,fúkam trochu viac ako je predpísané a dávam bacha na obrubníky a jamy aby som nenačal disk.15ky sa na to auto nehodia,vyzerá to hrozne.a ten menší priestor u vodiča :?: ja mám 185cm a 90kg a miesta mám dosť v každom smere,len na zadných sedadlách si opieram hlavu o strop,ale tam som sedel len raz(keď so ho kupoval)v zadu vozím deti, v kufri nákupy :biggrin: parádne vozenie,len to ťažné tomu chýba :mad: ale,bol by to hriech ťahať za tým vozík a 1.5 tony šutru :oops:
teraz prius a čo potom?TESLA S!!! späť ani krok.
Uživatelský avatar
DavidDDD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 724
Registrován: ned 19.10.2014, 09:49

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od DavidDDD »

Mám 16ky zapsané v TP, jako jediné a vcelku jsem spkojenej. Mě se II vůbec nelíbila, ale prostě jsem tomu autu přišel na chuť (obecně Priusu) a ten vzhled jsem ji nějak odpustil. III určitě modernější (málo místa myslel tím tunelem u řadičky, který ve II není) tu spotřebu se mi taky nějak nechce věřit. Kufr je ve III určitě větší, ale zatím jsem odvezl vše (až na jednu vyjímku). Nejlepší by byl Prius+ což jsem měl možnost na pár km ochutnat a za mě je to NEJ :P :P
Prius - ta obrazovka je droga :-)
EX : Prius, Lexus RX h, LC120, LC100, Previe,Camry...atd.
Nyní LC100 (nafurt) + Prius+ a Verso 1,8...
Pepa_R
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 28.11.2016, 11:22

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Pepa_R »

Ahoj, opráším tohle téma "Koupě Priuse"

Polehounku koukám po nějakém Priusu III. generace.

Narazil jsem na toto:

http://auta.yauto.cz/toyota-prius-1-8-p ... 18529.html

Vím jedná se o +, zatím neřeším cenu, ale oťukávám stav auta, bohužel jsem dneska nesehnal týpka co to má v bazaru na starosti, prý bude až zítra (to jsem sice nepochopil u tak velikého bazaru, ale je to tak).

Ještě se mi nepodařilo ani zjistit odkud je, ale dle VIN mi elektronická servisní kniha TOYOTA toho moc neukázala - návštěvu servisu v roce 2015 a mělo stejné km jako má teďkon - co na to baterie jestli auto rok stojí nebo skoro stojí?

VIN: JTDZS3EU503028499

Kdyby jste měl někdo jakékoliv informace sem s nimi.

Děkuji.

Pepa
Pepa_R
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 28.11.2016, 11:22

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Pepa_R »

V historiích na googlu jsem našel, že už se rok prodává - tedy opravdu stoják, kdy měli před rokem uvedeno auto z ČR, dnes už tato informace chybí. Na druhou stranu, kdyby to bylo auto z ČR, tak by měla být elektronická servisní kniha vyplněna.
udo
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: pát 18.11.2011, 17:15
Bydliště: Prágl

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od udo »

Údajně je původem ze Švýcarska a má tam záznamy do cca 100 tis.
Uživatelský avatar
priusek plusek
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: ned 14.08.2016, 10:46
Bydliště: Brno

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od priusek plusek »

Toho Priuse+ znám, před nějakým rokem jsem měl o něj zájem. Je bouraný na zadek - opraven, převážen mezi autobazary a nakonec zakotvil u Jelínka.
Hodně dlouho stojí, je to ležák - měl bych strach o baterky.
p1947
Řidič
Příspěvky: 277
Registrován: úte 03.05.2016, 11:07

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od p1947 »

Mám dojem,že toto auto je víc jak rok v bazaru. Nemá zobrazování rychlosti a dalších funkcí na přední sklo /HUD/.Když ho začínaly nabízet v autobazaru Lubenec tak začínal na nějakých 440 tis. Kč dnes je za 352 tis.Kč a stojí v bazaru poměrně dost dlouho a dle manuálu tím trpí strašně hybridní baterie.Bál bych se to koupit,neboť v tomto autě je hybridní baterie ,která se dává do Plug-in Priuse ač nejsou nabíjecí a cena těchto baterií bude zřejmě cenově vyšší než do normálního Priuse. Napište zde na tomto fóru "námořníkovi" ten prodává Prius + za 279 tis. Kč a má nějakých cca 220 tis. km. což není žádná porce ujetých kilometrů. Nemusíte se bát tyto auta v Amarice jezdí i s 480 tis. mil což je nějakých 750 tis. km a mají původní baterie. Má ještě normálního se solární střechou za nějakých 259 tis. Kč. Myslím si že se dohodnete.Tento pán vozí auta v dobrém stavu.
Uživatelský avatar
švihák
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: stř 04.06.2014, 10:59
Bydliště: Praha

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od švihák »

Ten pán je tady :lol:

Pokud nevadí obouchané plechy, tak je to auto super. Ptal jsem se na různých místech na opravy karosérie. Okolo Prahy 20.000 Kč, v Praze 50.000 Kč...
Rozhodně jsem si Prius+ zamiloval. Sám chci bílý, protože na něj plánuju modré pruhy.
Pepa_R
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pon 28.11.2016, 11:22

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od Pepa_R »

Jo díky, jen jste potvrdil můj pocit z tohoto auta.

Ano s tímhle pánem jsem se bavil po mailu. Moje snaha byla aby jsem mohl nakoupit s DPH.

"Trochu" obouchané auto mi nevadí stejně ho parkuji před domem. Zatím se ještě rozhlížím. Je pravda že Plusko tohoto pána (omlouvám se za pojmenování) se mi líbí barva i výbava... i ten menší bílej brácha není špatnej.

Díky za rady a za kontakt.
Uživatelský avatar
ježek2
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: úte 25.03.2014, 16:56
Bydliště: Jihlava

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od ježek2 »

...ano - ten bílý + stál hoodně dlouho v tom bazaru směrem na Vary..kde taky nabízeli opravenou totálku/ někde zde na stránkách je o tom ,myslím,ještě zmínka...já,"neznalec" jsem se tam napálil - pomocníka přes bouračky nemaje... :angry: :angry: ...a ještě teď trošku mrazí z jednání...
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od manasek »

ale maje :D jen mit cas na to kouknout... :)
Uživatelský avatar
mida
Manager Týmu
Příspěvky: 310
Registrován: úte 27.03.2012, 15:49
Bydliště: Benátky nad Jizerou

Re: Koupě Priuse

Příspěvek od mida »

švihák píše:Sám chci bílý, protože na něj plánuju modré pruhy.
Jasně, že bílý, na tom je modrá vidět nejlépe :lol:
Zeman není můj prezident
Odpovědět

Zpět na „Prius“