celoevropský celica sraz... 25-26 srpna 2007, Itálie (Parma)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

...sem si dovolil přidat i hlasování kdo by na sraz jel:

Anketa končí za sob 26.05.2007, 10:36

Ano jedu na 100%
3
20%
Uvažuju o tom (50/50)
7
47%
Říkejte mi pane zmlsanej, ale vynechám...
5
33%
 
Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

BRunner píše:No tak 1000€ do toho fakt neinvestuju :|
Spíš bych to příští rok spojil s dovolenou v Itálii, s tím že bych se na ty dva dni zastavil v té Imole...
tak je to i myšleno, málokdo by tam jel jen na víkend (to by samozřejmě vyšlo jinak, v mém výpočtu je 4x nocleh pro dva lidi, 4x lídlo na celý den pro dva lidi a palivo na dalších cca 600km po Itálii -> jen dva dny na sraz jsou rozhodně za méně...
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: celoevropský celica sraz...

Příspěvek od TheEagle »

Malpaso píše:Přidal jsem proto hlasování, ať víme kdo to myslí vážně a je ochoten investovat cca 1.000,- € (hrubý odhad pro dva lidi komplet se vším všudy na celý týden) a pojede se do té Itálie podívat :lol:
Mohl by si prosim do toho hlasovani pridat jeste moznost, neco jako "Pojedu bude-li to jenom trochu mozne" nebo neco takoveho... tech 100% tezko muze kazdej rict... Treba ja - chci tam jet, mam uz i domluvenou italsky mluvici kamaradku. Ale jelikoz nemam zalozni Celicu a clovek nikdy nevi co se muze stat, tak to nemuzu na 100% rict, i kdyz tam chci jet.
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Re: celoevropský celica sraz...

Příspěvek od Malpaso »

TheEagle píše: Mohl by si prosim do toho hlasovani pridat jeste moznost, neco jako "Pojedu bude-li to jenom trochu mozne" nebo neco takoveho... tech 100% tezko muze kazdej rict... Treba ja - chci tam jet, mam uz i domluvenou italsky mluvici kamaradku. Ale jelikoz nemam zalozni Celicu a clovek nikdy nevi co se muze stat, tak to nemuzu na 100% rict, i kdyz tam chci jet.
žádný stres... to hlasování není o tom zda se někam upíšeš nebo ne (stejně není vidět kdo jak hlasoval ;-)), je to o tom aby se udělala představa kolik lidí je ochotno tam odsud jet. Ani já (rozhodnut na 100% vyrazit) nemužu říct, že zítra nerozsekám sebe a auto na mraky -> nepojedu nikam. Takže, nic nepodepisuješ, jen dáváš znát že se s tebou dá počítat. Krví podepsaný ( respektive Eurem podložený :wink: ) seznam budu vyžadovat v květnu 2007 (kdy se bude dávat dohromady rezervace srazového ubytování a cena za závodní dráhu + posílat do Itálie místnímu organizátorovi)
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TheEagle »

Mno, ale i tak je to trochu zavadejici... mno tak ja se Ti teda taky upisu :-D
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

a hlasuje se za auto, nebo osobu? =D
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Artie píše:a hlasuje se za auto, nebo osobu? =D
za auto... podstatné je mít představu o počtu jedoucích aut
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Malpaso píše:
Artie píše:a hlasuje se za auto, nebo osobu? =D
za auto... podstatné je mít představu o počtu jedoucích aut
chjo...si zase nezahlasuju =/ =))))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

takže... dal jsem si práci i s výpočtem ceny (maximální strop se kterým by se mělo počítat). Ceny vychází z aktuálních údajů za poslední týden, takže ta částka není vycucaná z prstu :wink: . Snad pomůže v rozhodování kam kliknout :D. Během času bude zpřesněna (hlavně o nyní nejvíce nastřelenou částku kterou je dráha...)
Uživatelský avatar
Petr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 687
Registrován: čtv 02.06.2005, 09:19
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr »

nechci vám kazit radost ale kolik se sjelo celic na tom srazu co byl v květnu a to byl sraz toyot ne?
mě připadá že když u nás se sejde v republice 20 majitelů celic tak je to uspěch ale myslím si že v italii se jich sejde daleko mín myslím tim našince
dřive jsem měl taky touhu ty lidi sdružit a udělat super sraz celic ale zkušenosti majitélůmě to vyvrátily že to u nás v republice nejde aby se tam setkalo třeba 200celic a ja myslím že jich tu je daleko víc!
ale většina lidí nemá čas nebo peníze a to je problém je to začarovaný kruh
ale ocenuji tvůj zájem at se tu něco děje a za to díííííik!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Vilda
Člen Týmu
Příspěvky: 27
Registrován: sob 18.02.2006, 23:03
Bydliště: Praha, Přerov

Příspěvek od Vilda »

Kdyz to Petr nakousl: trosku jsem si profiltroval databazi na http://www.mvcr.cz/statistiky/crv/crv06 ... tpopis.htm
a dle roku vyroby zkusil spocitat kolik je v CR registrovanych Celic dle generaci:

1. generace 1
2. generace 21
3. generace 39
4. generace 388
5. generace 365
6. generace 181
7. generace 74
CELKEM 1069

detaily po rocich zde: http://tom.vilda.googlepages.com/Celica ... 7.2006.xls

BTW: Je to min nez Porsche (1701) ;-)
Petr píše:ja myslím že jich tu je daleko víc!
prodáno: Celica GT T20 (1997)
http://tinyurl.com/celicagt
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Petr píše:nechci vám kazit radost ale kolik se sjelo celic na tom srazu co byl v květnu a to byl sraz toyot ne?
mě připadá že když u nás se sejde v republice 20 majitelů celic tak je to uspěch ale myslím si že v italii se jich sejde daleko mín...
Petře, tady to přece není o tom aby ČR/SR trhnula rekord v počtu Celica aut na srazu v Itálii (nebo tak něco). Tady jde o to, že se chystá něco opravdu velikého, něco co se opravdu nekoná každý rok... a je to o tom, umožnit komukoliv z ČR/SR být u toho také... Proto jsem tady a proto se snažím dávat maximum informací které mám. Totiž čím víc informací bude známo, tím lépe se bude rozhodovat ostatním zda do toho jít nebo ne...

p.s.: co se týká mě, pojedu z ČR třeba sám. Za tu chvilku co komunikuju s lidma co tam na 100% pojedou* jsem si jist, že si tam budu mít s kým co říct... a o tom to je!

*jako příklad:
Německo - Joerg s jeho nádhernou GT-four 96
Kypr - tam znám dokonce čtyři... (jeden z nich má Celica vyšroubovanou na 600koní!!!)
Litva - Romas se svou nefalšovanou SS-III přímo z Japonska
Polsko - Tomasz s jednou z posledních GT-four, která byla vyrobena (1999, import Japonsko)
Nizozemí - Maarten který mi už několikrát pomohl s úpravou auta...

mám pokračovat? Chápete o co tady jde? :wink:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

Fensport tam pojede? ;)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Komanche píše:Fensport tam pojede? ;)
No vzhledem k tomu, že se pohybuju spíš mezi lidma s 6.gen. Celica... a vzhledem k tomu, že si ve Fensportu žádnou 6.generaci Celica do parády nevzali, tak opravdu nevím :D

p.s.: navíc jejich lanaření má (teoreticky) nastarosti UK "národní organizátor", takže já se můžu maximálně zeptat :lol:
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

mňo hele, ja jsem ten 50-50%, hlavně nevím co bude za měsíc, natož skoro za rok, ale rád bych jel, a pokusím se domluvit další tři celicy - vše 5.generace, takže zkus počítat se zhruba 4mi kousky z Brna, možná i více.

Malpaso: kdyžtak info mi piš na SZ nebo i na mail, na tom official foru se mi nechce registrovat ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Celerak2.0Gti píše:mňo hele, ja jsem ten 50-50%, hlavně nevím co bude za měsíc, natož skoro za rok, ale rád bych jel, a pokusím se domluvit další tři celicy - vše 5.generace, takže zkus počítat se zhruba 4mi kousky z Brna, možná i více.
Já jsem jeden z těch 4ks :lol: (BTW kdes vzal 4ks?? to je aji s tím fanndou nebo jak se to píše??)
zatím to je taky tak 50-50, záleží jak to bude s penězi, autem atd. atd. však to znáte, ne? asi nejsu jedinej :?
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“