Neví někdo čí je tahle Celica?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
moonbase
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: pon 29.04.2013, 20:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od moonbase »

Tak lístek za stěračem byl dobrý nápad... Dneska se ozval s otázkou kolik nabízím... Takže doufám, že majitel nebude vůl a bude s ním rozumná domluva :-)
Celica 5G 1.6 sti 1991
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Zajimalo by me to co to znamena nebude vul. A co se skryva pod pojmem rozumna domluva. Jakou jsi mu dal nabidku?
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
moonbase
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: pon 29.04.2013, 20:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od moonbase »

Myslel jsem to tak, že nebude špekulovat s cenou, že mi řekne o autě vše atd. Už jsem s ním mluvil. Bylo tam fouknuté těsnění pod hlavou. Hlava je srovnaná jen to není doskládané. To už je maličkost. To si udělám v garáži sám. Ptal jsem se ho i na zadní nápravu a říkal, že nikde nic netluče a že není vůbec zrezlá. Moje chyba, že jak jsem se byl na auto podívat, že jsem si pod něho pořádně nelehnul, ale tak koupené to ještě není. Cena by za tuto čelu byla do 10tis. tak jak je. Zkusím se ho poptat jestli tu cenu nedá níž když bych nebral ty origo alu, protože se mi vůbec nelíbí. Potom bude třeba sehnat levý blatní a blink a pak určitě ještě pár věcí co bych zjistil až při pořádném zkoumání. Zkusím s ním dneska nebo zítra skočit k tomu autu a pokecat o tom pořádně.
Celica 5G 1.6 sti 1991
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Chuděrka švýcarka... takhle umírá.... :huh: fakt smutnej pohled... :evil:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
moonbase
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: pon 29.04.2013, 20:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od moonbase »

Tak dneska jsem s ním měl sraz a dostal jsem pár informací. Pokud se poštěstí, tak jí budu mít doma a začne se na ní pracovat. Určitě budu potřebovat nějaké díly, tak pak budu psát SZ jako o dušu :D jinak předběžně vím, že bude třeba chladič, levý blatník pokud možno v černé barvě a levé poziční světlo... Někde výš jsem psal, že blinkr, ale to jsem se spletl... jinak podvozek je bez rzi, motor před fouknutím těsnění pod hlavou nebral olej, takže by neměl brát ani po opravě a jsou na tom komplet brzdy udělané...
Celica 5G 1.6 sti 1991
Odpovědět

Zpět na „Celica“