koupě Celicy

vše ohledně modelové řady Celica
Jirka Lefner
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 05.08.2010, 22:36

Příspěvek od Jirka Lefner »

Jo,jo tenhle měřak mam a je super
Jak se bude měřit za studena tak mam zkušenosti ,že to bude o cca 2bar nižši jako za tepla což je v pořadku,ne? Za tepla se to roztáhne a zvyši tlak...
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

taky ho mam ten samej :lol:
Celica ZZT230, 2000, black
Brázda
Člen Týmu
Příspěvky: 62
Registrován: stř 11.03.2009, 20:45

Příspěvek od Brázda »

Tedy...super návod :shock. Díky a měřák za 530,- , to jsem myslel, že to musí stát víc. Dík. P.B.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ono jestli ji koupis tak si ho kup bude se ti na preventivku hodit. Vcera jsme vecer na ni narazil nekde jinde v inzeratech. Takhle fakt vypada ze je v poho.


Jirko ano je to tak teplem se to vytesni a pak uz je to jak ma. U nekterych TD motoru prave uzivatele necekaji az se zahreje a zacnou to honit a pak tim tlakem praskaj hlavy, ztraci se voda a zere to olej. Nastesti v celikach Td motory nemame, mame ale zase jiny trable ... :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Jirka Lefner
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 05.08.2010, 22:36

Příspěvek od Jirka Lefner »

Jo,jo ,Kubo ,maš zase pravdu :wink:
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Mam motor se SilverScrapu co najel 300tkm bez go. Za Studena ma 12,2 na vsech valcich a za tepla 13,1 +- nejakej ten minibarik :D Motor zere cca 3deci oleje na 650km coz se jeste da. Jsem toho nazoru ze ten motor bude jeste slouzit. Chce to, ale opravdu hlidat spotrebu oleje a pripadne promerit ty tlaky. Pokud to pujde hlavou je to jeste v poho, jak to ale pujde kruzkama uz bych asi neriskoval ze to nekde zaklepu a udelal go.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Jirka Lefner
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 05.08.2010, 22:36

Příspěvek od Jirka Lefner »

Kubrt píše:Mam motor se SilverScrapu co najel 300tkm bez go. Za Studena ma 12,2 na vsech valcich a za tepla 13,1 +- nejakej ten minibarik :D Motor zere cca 3deci oleje na 650km coz se jeste da. Jsem toho nazoru ze ten motor bude jeste slouzit. Chce to, ale opravdu hlidat spotrebu oleje a pripadne promerit ty tlaky. Pokud to pujde hlavou je to jeste v poho, jak to ale pujde kruzkama uz bych asi neriskoval ze to nekde zaklepu a udelal go.
Tak to je dobry ale co dobry suprovy. Ja mam ještě Ravku rok 98 najeto 264tis a tlaky studeny po 12,ř a teply po 14 bar a to mam 2l motor . Jede jak hodinky a přede jako kočka...
Jirka Lefner
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: čtv 05.08.2010, 22:36

Příspěvek od Jirka Lefner »

Brázda píše:jo, díky moc, já zas technicky moc autům nerozumím, tak změřit tlaky...to už je dost mimo mě. Mám kamaráda, co dělá už leta u Toyoty elektriku, ale zvládne vlastně vše a mimo to má svoji dílnu v garáži, tak ten se mi stará o auta. Ten je teď na dovolené...no ona se jen tak rychle neprodá, kterej blázen by to kupoval, že? To musí být magor jako já...mám ještě doma Hondu Civic a žena Yarise, já toho Colta...mám nějakou úchylku na japonský auta z 90 let. Je zachraňuji před likvidací. Teď si dávám do pořádku Colta, jsem ho koupil před půl rokem, ale jede to v té 1,6 tedy jak z praku.V práci mám služební Mazdu 5. Tak díky kluci za rady, s pozdravem P.B.
Tak co,jak to vypada?? Už jsi změřil ty tlaky???
Brázda
Člen Týmu
Příspěvky: 62
Registrován: stř 11.03.2009, 20:45

Příspěvek od Brázda »

Ahoj, tlaky jsem ještě nezměřil. Celicu sleduji na netu, pořád tam je. Dnes si přijede pán pro Golfa / s tím jezdil můj syn jak si dodělal řidičák, už se nějak vyjezdil, tak jsem mu dal mojí Hondu Civic /, budou peníze a bude se řešit Celda. Snad mi neuteče....
Odpovědět

Zpět na „Celica“