ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od radohanno »

http://www.areadvd.de/hardware/2007/onk ... info.shtml
Já si udělal radost tímto kouskem ONKYO.mám ho uř 5 let a spokojenost.
http://www.exasoft.cz/canton-gle-490-wa ... 63959.html
k tomu repro CANTONa kromě hudby je to i kus nábytku
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

radohanno> krásnej kousek, na mě má až moc cinchů :lol: ale to modrý podsvícení volume je good... to mýmu onkyu nedali... ale chtěl bych zelený, nebo orange spíš... když se vypne je celý bez jediný diody... takový zbytečně temný... u thomsonu svítilo aspoň tlačítko :-) ale jede tu o zvuk... ten je fakt famozní, už asi měsíc nic nehraju na kompu, jen ležim v křesle a válim se ve frekvencích... je to jak koupel 8)
Přemejšlim, že ještě koupim tyhle reproše... trochu mě mrzí že nemam nic YAMAHA... a ty zadní sony nejsou zlý, ale chtěl bych ještě špetku víc... víc hutnějšího zvuku ze zadu, pak už nič :lol: Takže buďto dám yamahy do předu místo Thomsonů... ony ty bedýnky jsou vlastně podobný... dřevo... a kvalitka... a nebo je zkusim mrsknout dozadu... Ty co byly k sestavě Thomson DPL 300HT se prostě kurevsky povedly, ale jsou nesehnatelný... kdo by je taky prodával že :-) ... a to dokazuje i YAMAHA protože jsou de-facto konstrukčně stejný... a SONY zůstane jen ten krásnej Subwoofer... ten se jim poved... na1*
http://www.alza.cz/yamaha-ns-bp200-pian ... 373731.htm
motor Yamaha, tak taky safra repro Yamaha... taky mam píšťalu Yamaha :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak sem si udělal malou velkou radost... sice ne Yamaha... ale když byla taková nabídka, to se nedá odolat :lol: Inzerát dával starší pán, netuše, že by měl do nadpisu napsat Thomson... no tak byl boj celkem jednoznačnej :-) Když člověk zadal Thomson a hledal v bedničkách, nic... chtělo to jen podtržítko-hledat v popisu, což nikdo většinou neudělá.
Ale Hodnej pán, staral se o sestavičku dobře, jako nový bedničky... 50,- od cesty no za 300,- to je mazec :-)
http://aukro.cz/repro-bedny-i3126885738.html
Obrázek
(technicky konstrukčně stejný bedny, i stejně krásný jako Yamahy) Main větší šup dozadu... a kooonečně ten zvuk nemá chybu, naprostá paráda... oproti těm Sony to je teda jiný kafíčko :-)
Zbyl centrál, ten nepotřebuju, stejnej co mam, jen je "20W nominal" a muj 50W nominal + 2x 50W Main.... kdyžtak do zásoby... a ze zadních... sem si řikal co s nima, ty se designově povedly, ale reprodukčně děsný...ne ale to přece nemůžu vyhodit, to by byla prasárna... a pak mě to asi po pár pivkách napadlo, škoda je vyhazovat, udělám z nich budku pro ptáky, teda pro nějaký malý ptáčky :-) Mam stojany na zadní repro, co mi tu zbyly, nepotřebný- na ně pěkně bedýnku a mobilní budka je na světě, resp. 2 originální budky :-) Třeba se někdo nastěhuje...
Obrázek

Teď je ten zvuk opravdu absolutně famozní... lepší než kdyby se bral komplet Onkyo... poctivý bedničky ze dřeva, to je jiná... To se ale už v origo sestavě většinou nesežene, a když, tak mastně :-) luxus...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Za dvěstěpade jako podložka pod něco dobrý. Ale hlavně aby měly dost ohmů, tedy ty menší ohmú 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Jimmi> z menších budou budky a main šly jako surround... teď je to dokonalej komplet 8) "čvachtanda" no dal bych i 1000,- za tenhle pack, (resp. za ty 2 bedničky)--- protože se už známe... z poslechu... ale tak social price mno... :lol: stáří nehraje roli, jsou nesmrtelný... už víme :-) mooooooc dlouho je máme
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

dnes sem chtěl bojovat o další stuck... já je mam tak rád ty Thomsony :-) a na 5. patře je taky dokážou ocenit :-)
http://aukro.cz/reprobedny-4-1-thomson- ... 45337.html

unikly mi... ale jen proto, že sem nebyl schopnej se přihlásit na aukro :lol:
Taková škoda... skoro sem měl pocit že mě snad někdo blokuje :lol:

no za směšný prachy má borec spoustu muziky...

neva dneska si spravim náladu... už cca 1/2 roku přemejšlim o pohovce a v těch letácích ve schránce mě nic nezaujalo... ale tohle... jedeeem, jestli z toho nebude tlačit prďka, tak jako že jooo, tahle pohovka má v sobě až takovou sílu, že člověka donutí místo modrý vymalovat stěnu na žluto...
cool blue space
http://www.kika.com/cz/katalog/m/bydlen ... vka-space/
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

micron píše: ...ale tohle... jedeeem, jestli z toho nebude tlačit prďka, tak jako že jooo, tahle pohovka má v sobě až takovou sílu, že člověka donutí místo modrý vymalovat stěnu na žluto...
Jo, tu jsem měl v letáku taky. Na první pohled vypadá dobře, ale dal bych si hodně pozor na ten systém sklápění.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
m5t
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2711
Registrován: pát 27.02.2009, 03:12
Bydliště: Miro z Havířova

Příspěvek od m5t »

Pokud se uvažuje na ní i polehávat, tak leh na zádech utrpení - hlava mírně zvednutá je OK ale nohy opřené o paty a kolena ve vzduchu :(
T27 Avensis 1.8 Valvematic Multidrive S/2009/
když pijete se mnou pijete s Mírou :-) Obrázek
http://moje.auto.cz/m5t/avik.html
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Já ne, já jsem malej jak Japonec 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Koukám že sedačka má komunikační úspěch :-)

No zkoumal jsem jí včera asi hodinu... a chtělo se mi ukrutně srát, bylo mi nějak šoufl po kalbě :-) Potřeboval sem ještě štětku na hajzl, tak sem chodil po Kice se štětkou a hlavicí do sprchy, jak idiot :-) a pak sem hodinu zkoumal to křeslo... seděl jsem v mnoha křeslech za 20.000,- + a musim říct, že jen tohle za 6.000,- je pohodlný...

Nevim proč, ale každej to ví, i babička, i rodiče... prostě to co se prodává za šílenosti je děs. Jakej debil vymejšlí a že mu to vůbec někdo povolí dostat do prodeje 97% všech pohovek k televizi, nebo gaučů nebo jak tomu řikaj jsou dělaný tak, že se na nich nedá sedět!!! Vždyť to nemá opěradlo na záda a už vůbec že bysis tam moh opřít hlavu, no to už vůbec :-) Jaký kokoti tohle dělaj????!!!! Sedačka má bejt jako bejvala ta moje, ta měla i 3 opěradla na hlavu, jako v autě!!! Ano sedačka má bejt stejně pohodlná jako v autě, v limuzíně v zadu... ale co se to u všech prdelí prodává???!!!!

Tahle po hodině testování je měkká na prdeli, trošku tlačí do zad, ale nic strašnýho, ale dá se v ní uvelebit tak, že i hlava se opírá o horní hranu a nezlomíš si krk, kdybys vytuh v sedě... + neni tak vytuhávací jako zase určitý druhy, kde když si sedneš, zaboříš se a vytuhneš... to jsou taky sedačky totálně nahovno. Sedačka má bejt jako v autě, a to tahle dá se říct že je... je pohodlná, akorát, je krásná, nemoh sem se rozhodnout jestli šedou, nebo modrou,---- a i ta zelená je pěkná, ale mně nesedí, mam proti pistáciový zelený prostě averzi. Vyhrála modrá... a vymaluje se stěna za sedačkou na žluto... Je jednoduchá, hezká a hlavně se v ní dá uvelebit... + to, že se dá rozložit na postel je jen +, ale ani to neni potřeba, člověk se na ní vyspí i bez rozložení, občas si rád schrupnu v obejváku...

Do Terrana se nepodařilo jí nacpat, tak přijede v pondělí za 950,- mno už sem neměl sílu, jakkoliv řešit dopravu, sice bych si moh pučit jednu naší dodávku, ale nemam na to čas... přiveze jí nějakej "Zeman" asi ten ožrala :lol:

Tahle je celkem fajn, až tu vyjebanou cenu, a stejně z ní postel neuděláš, za 50.000,- taková mrdka, ale hlavu si opřeš za 50 kolíků ty vooole :-) :-)
http://www.kika.com/cz/katalog/m/bydlen ... -apollo-v/
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

micron píše: ...nevim proč, ale každej to ví, i babička, i rodiče... prostě to co se prodává za šílenosti je děs. Jakej debil vymejšlí a že mu to vůbec někdo povolí dostat do prodeje 97% všech pohovek k televizi, nebo gaučů nebo jak tomu řikaj jsou dělaný tak, že se na nich nedá sedět!!! Vždyť to nemá opěradlo na záda a už vůbec že bysis tam moh opřít hlavu, no to už vůbec :-) Jaký kokoti tohle dělaj????!!!! ...
Bingo! 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Chrupká se na ní dobře, i když je nerozložená, sedí se dobře, mohla bejt možná špetku nižší, ale to už je jen detail. Tak ještě nějakej stylovej polštářek a bude perfecto :-)
http://www.smartstore.cz/tv-test-polstar.html
ideální...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

.
Naposledy upravil(a) biscuit dne ned 12.08.2018, 01:36, celkem upraveno 1 x.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Je to mega audio hyper fill. ;-)
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“