Co vy na ní ? Celica 7g za 79.000,-

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Bingo :wink:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

libor12 píše:Bingo :wink:
:D tak a teď jsem si ještě vzpoměl ne ohořelá palubovka ale valstně shořelá. Auto jsem objevil a "teoreticky" jsem přemýšlel na kolik by vyšla oprava a hlavně z čehe to poskládat. Zjišťoval jsem kde je jednotka od immo a vpřípadě že by zhořela (od ohně :)) jak by se to řešilo... tam vlastně myslím bylo přes tu vyhořelou palubku vidět až na tu výztuhu. Dotěď by mě zajímalo co shořelo v motorovém prostoru.

Řeknu to asi tak "Kdybych si ji skládal sám pro sebe a nakonec bych ji doskládal, vklídku bych si jezdil...", takhle těžko říct jestli si s tím někdo dával velkou práci nebo to nějak "zbastlil", mohl to ale skládat i nějaký puntičkář ale opravdu těžko říct, takhle bych ji nechtěl.
Karel Honal
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: sob 29.09.2012, 20:21
Bydliště: Nedomice, okres Mělník

Příspěvek od Karel Honal »

Já bych do toho nešel, pokud bych neviděl jak je to opravované. Nějak mi připadá jak scifi koupit auto s prověřenou minulostí, v dobrým stavu od majitele, kterej se k tomu choval jak měl. Kdysi jsem měl Celicu 6g s 1.8 motorem, stříbrnou, na ní spoilery a prahy od Toyoty, nádherně udržovanou a opečovávanou, ale kvůli očekávané rodince jsem ji byl nucen prodat. Co bych za ní dnes dal... :(
Čím víc jsem jich viděl, tím víc mi přijde reálný, že koupím - kvůli celkovému stavu - Celicu 7g a naivestuju peníze do GO motoru, abych měl jistotu, že to vydrží...
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Tak v takom pripade radsej kup tu trocha drahsiu TSku, tam maximalne zaplatis vacku, pri troche stastia ani to nie, a budes vysmiaty iba sem-tam menit vackove sroby... Ziadna GO nebude ani treba...
scream
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: úte 17.05.2011, 09:16

Příspěvek od scream »

ak je viac penazi tak by som nebral ani 105kW 7g ani 85kW 6g.... u 7g koli pripadnej nutnej Go a u 6g koli tomu, ze ten vykon nekoresponduje s autom. Mimo mesta je citit nedostatok vykonu a spolahlivost motora je tiez diskutabilna, kopu ludom vratane mna zral dost oleja.

...ked celica tak idealne 2zz-ge alebo 3s-ge. Ked tak pozeram na ponuku aut v CR az vam zavidim, tu an slovensku nie je nic schopne.
Celica T20 1.8 7afe
Odpovědět

Zpět na „Celica“