co dodat - renovace celica sk.B

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

V podstatě jsem zjistil jednu zásadní věc v ČR není žádná firma stran renovace Toyot která by byla schopna na klíč udělat auto v požadované kvalitě.Někdo dělá jen jaguáry, nebo Anglány/ dostupnost dílů vysoká/ někdo jen Ameriky podle nich na profi úrovni /podle mně ne/, někdo ono , někdo jen motor atd., někdo jen lak- i ten stojí po 5 letech za....Potíž nastane když se něco podělá a ty chceš něco opravit a každý se začne vymlouvat na někoho jiného.

Já popravdě po rocích nezdarů jsem rezignoval a dodělávám u 4 člověka první projekt ,,přestavby"a ještě k 5 člověku půjde na dodělání ať se dokončí po stránce motorické respektive elektroniky a ECU a konečně odladí/ať opět klekne motor :-(/ a je to 3 rokem.A u mně to rozhodně nebylo ani nedostatekem financí které byly na to vyděleny.Proto když slyším slovo projet a přestavba se osypu.Nejednoduchčí rešení je udržovat auto od série v dobrém stavu a obyčejná GO motoru nebo koupit jiné auto :-) a jiný výkon :-)

podlě mně radši koupit veterána od nich po takové renovaci za 100 tis Eur jak ho mít za 50 tisíc a po 5 letech ho začít opět dělat.Na to se můžu už vy....
Nějaké ty auta doma jsou.
Odpovědět

Zpět na „Celica“