Toyota Trendcar Olomouc

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Jardaf
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: sob 10.11.2007, 13:21

Příspěvek od Jardaf »

Tak jsem strašně rád, že jsem narazil na tento web. Od servisu TOYOTY jsem opravdu očekával, že tam přijedu, oni mi řeknou co je třeba, kdy mám přijít, kolik budu platit, odvezou mě a zase přivezou a já budu jen jezdit a nestarat se jaký olej, co vrže a jak to mazat, no prostě jen jezdit. Co si dohodnem to udělají v perfektní kvalitě, vždyť se jedná o značkový servis TOYOTY a já nemusím nic kontrolovat. Po osobních zkušenostech s dvěma značkovými servisy TOYOTY v Ostravě už jsem v tom, kdy se co mění, sehnat známého mechanika ať mi to opravdu udělá a nenechá si to jen zaplatit. Ale proč jsem vlastně strašně rád, že jsem narazil na tento web. Jak jsem hned první den zjistil tak nejsem sám z koho si ve značkovém servisu dělají v..a a vlastně se jedná o standartní přístup.

No však jim to snad dojde, servisů je spousta, nových aut taky a nemusí to být zrovna TOYOTA, i jiné jsou spolehlivé.

Tak zdravím všechny toyoťáky a příště napíšu jak jsem dopadl v neznačkovém servisu
PavelN
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: stř 20.09.2006, 21:19

Příspěvek od PavelN »

Tonda píše:
M.I.D.Y píše:Nejsem vůl a nekecám ! Mám rok Corollu a předtím jsem měl 4 roky Yarise. Se servisem u Matějku jsem byl vždy nadmíru spokojený po všech stránkách a bral jsem to jako samozřemnost Toyoty. V loni na podzim jsem obdržel od Toyota Trendcar leták na zimní obutí s akcí přezutí zdarma při zakoupení pneu. Vytiskl jsem si tedy z internetu nabídku pneu i s cenou od konkurence, abych mě přehled a vydal se do Trendcaru. Musím uznat, že přijetí bylo na úrovni, to nepopírám, věnovali se mě profesionálně a k tomu nemám sebemenších námitek. Vybral jsem si obutí Nokian WR, cena byla sice trošku vyšší ale zase vyvážena přezutím zdarma a tak jsem neváhal a objednal. Zde musím podotknout, že pneu neměli na skladě ale ukázali mě dokonce i fotku z internetu a na stole měli vytištěný leták s Nokian WR a cenou kterou mi nabídli, tak jsem, nepojal žádných pochyb, i když objednávku učinili pouze ústní. Přijel jsem s vozem ve stanovený den a hodinu, přijetí opět na úrovni, ale tím to kladné definitivně skončilo ! I když jsem tam byl skoro sám, objednaný na určitou hodinu, přesto přezutí pneu trvalo 2:30 hodiny, navíc mi obuli pneu Nokian W (což je asi o 250,- levnější) pochopitelně bez jakéhokoliv vysvětlení a oznámení a za cenu dohodnutou za WR !!!! A to si dodnes nejsem jistý, jestli na nich vůbec mohu jezdit. Další šok byl ten, že bez mého souhlasu a jakéhokoliv vědomí mi svévolně vyměnili držáky SPZ za své se svoji reklamou (Auto jsem u Trendcar nekoupil). Byl jsem tím dosti šokován, ale jelikož jsem si nechal u nich uskladnit letní, tak jsem se rozhodl ještě naposledy jít přezout letos na letní. Časově se to odehrávalo přibližně stejně, zase nekonečně dlouhá doba, auto mi předali se zašpiněnými disky, jako by nemohl mechanik vzít kousek hadry a utřít je od toho mýdla nebo čím to potírají aby to šlo nasadit, navíc se mi něco nezdálo při jízdě a zjistil jsem , že mi pneu nahustili místo na 2.2 na 1.4. Ano možná jsem vůl, ale to jen proto, že jsem tam vůbec lezl !!! A to že jsem to sem napsal, to je jen proto aby nebylo dalších volů !!!
Já teda do servisu na přezutí pneu nejezdím.K tomu existuje pneuservis.Ti jsou na to stavění a mají to v mžiku.Praxe,zkušenosti.V Toyotě přezují deset aut za rok a to pokaždý jiný mechanik tak se nedivte.A těch pneu taky neobjednávají kvanta.....proto nemněli na skladu.Když by mněli od každýho typu jedny,tak jim tam steří než je přezují.
Jasně! S přezutím do servisu, nejlépe měnit komplet kola a do pneuservisu jen vyvažovat. Teď jsem se díval na "akci" zimních pneu Nokian od Toyoty a nabízejí je o pětikilo dráž než na netu, no to je teda opravdu excelentní akce, asi si myslí, že člověk koupí hned u nich:-)
Sempron
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02.02.2008, 23:19

Příspěvek od Sempron »

Přátelé jestli umím počítat, tak jestli Vám nabízeli Nokiany jen o pět set dražší než na netu, tak si myslím že je to snad dobrá cena nééééé. Uvědomte si, že když si je koupíte na netu, zaplatíte přepravu a obutí, tak budete nějkde jinde a nebavím se o tom když bych chtěl pneu reklamovat. Koupil jsem si loni zimní pneu v olomouckém TrendCaru za cenu podobnou jako na netu a ještě s přezutím zdarma. Absolutně v poho
tuzezlypes
Řidič
Příspěvky: 220
Registrován: čtv 22.06.2006, 17:25
Bydliště: Jablůnka

Příspěvek od tuzezlypes »

Já mám zatím zkušenost jen se servisem Trendcaru v NJ, ale vše v pohodě. Odvezla jsem auto na servis a měla sem domluvenou předváděcí jízdu na Ravce, vyzkoušela si ji a nechali mne ve městě. Po opravě zavolali, do města pro mne opět přijeli - tentokrát sem si poručila vyzkoušet Avensise, žádný problém, dobrý přístup. Co se týče Matějky v OL, také sem měla tu čest tam být - ještě, než sem auto kupovala, dívala sem se i u něho. Naprosto neprofesionální jednání, vystavená Corolla kdesi nahoře v patře, ač nová tak s úděsným interiérem - sedáky jakoby promáčené (snad jen vodou a ne něčím horším, raději nemyslet), byla sem opravdu zhnusená jak celkovou úrovní prodejny, vystavovaného vozu, tak i znalostmi prodejce. Humus.
Toyota Corolla 1,4 VVTi
Toyota Auris HSD 1,8 SOL
Fiat Panda 1,2 4x4
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Toyota Servisy

Příspěvek od aczasa »

Praha - Tsusho Průhonice:
dobrý přístup, milí lidé, ochotní a navíc i s velkou dávkou vlastní invence ve prospěch mé toyoty. Jen drazí. :-)

Hradec Králové - Tsusho:
náhradní díly super. P. Hovad je prostě pohodář a docela šprýmař. :-) Ale jinak jako prodejci stojí za málo a servis jen tak akorát toyota.

Toyota . Matějka Olmic:
koupeno Avensis 1998 a corolla 1998 a pak servisováno a dokupovány díly a musím uznat, že tam jde hodně věcí udělat docela spolehlivě, takže jsem s nimi spokojen. A to pamatuji i doby, kdy brali asi 50Kč jen za vyhledání dílu v katalogu (:-D).

Kamarád v Litomyšli:
sežene asi naprosto všechno, extrémně nespolehlivý, ale když to udělá, tak to funguje. :-D Je docela levný a jako kamarád je bezva kluk, takže pohoda.
Back in Czech.
veczi
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: stř 11.02.2009, 22:26

Re: Toyota Servisy

Příspěvek od veczi »

aczasa píše:Praha - Tsusho Průhonice:
dobrý přístup, milí lidé, ochotní a navíc i s velkou dávkou vlastní invence ve prospěch mé toyoty. Jen drazí. :-)

Hradec Králové - Tsusho:
náhradní díly super. P. Hovad je prostě pohodář a docela šprýmař. :-) Ale jinak jako prodejci stojí za málo a servis jen tak akorát toyota.

Toyota . Matějka Olmic:
koupeno Avensis 1998 a corolla 1998 a pak servisováno a dokupovány díly a musím uznat, že tam jde hodně věcí udělat docela spolehlivě, takže jsem s nimi spokojen. A to pamatuji i doby, kdy brali asi 50Kč jen za vyhledání dílu v katalogu (:-D).

Kamarád v Litomyšli:
sežene asi naprosto všechno, extrémně nespolehlivý, ale když to udělá, tak to funguje. :-D Je docela levný a jako kamarád je bezva kluk, takže pohoda.
a s Trendcarem to má společného co?
tkus
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: stř 01.10.2008, 18:38
Bydliště: Šternberk

První zkušenost s Toyota Trendcar Olomouc

Příspěvek od tkus »

Stal jsem se majitelem 1,5 roku "starého" Avika T27 2,2 D4D. Při koupi měl najeto 57 kkm a tak jsem záhy začal řešit kam s ním na garančku. Předchozího Avika jsem jako nového koupil u Matějky, ale ten již není autorizovaným servisem. Na diskusi, že to nevadí, jsem nepřistoupil a řekl jsem si, že zkusím Trendcar.
První kontak byl při objednání termínu. Vše bez problému. Kde taky při objednání hladat potíž, že? Nabídli mi desinfekci klimatizace za akční cenu 480,-Kč (s DPH).
V dohodnutém termínu jsem přistavil auto. Jaké bylo mé překvapení, když jsem tam potkal šéfa servisu od Matějky (a myslím, že i mechanika jsem tam zahlídnul). Převzetí auta proběhlo standardním způsobem. Dobu na prohlídku stanovili na cca 2,5h, takže v poledne mělo být auto s rezervou hotové. Slíbili, že až auto bude hotové, tak pošlou SMS. Ve 13 hod. jsem to už nevydržel a zavolal jim. Samozřejmě, zrovna chtěli volat.
Ale jinak se chovali slušně a v pohodě. Uvidíme až budeme řešit nějaký problém.
Jediné co mě překvapilo, byla výměna rámečku po RZ. Měl jsem tam "Toyota Tsusho" a až po několika dnech si všiml, že mám "Trendcar". Alespoň mohli říct, že to vyměnili. Takhle to na mě dělá dojem, že mohli bez upozornění vyměnit ještě něco.
Nebo jsem moc citlivej?
Avensis T22 2,0 D4D, 2003, 285000 km
Avensis T27 2,2 D4D, 2009, 61000 km
Uživatelský avatar
gabko24
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1720
Registrován: pát 21.03.2008, 12:38

Příspěvek od gabko24 »

no to by ma rozculilo viac nez dost!!!
ex: celica 5gen 3S-GE cervena
ex: celica 5gen 3S-GE cierna facelift
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS 300
awe_cz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1443
Registrován: sob 23.02.2008, 01:50
Bydliště: Praha

Příspěvek od awe_cz »

Vymenu ramecku na mne zkusili jednou ve znackovem Skoda servisu. Myslim, ze si mne pamatuji doted, serval jsem je do kulicky;)
Avensis T25, 2.2 DCAT, wagon, 2007 Obrázek
Uživatelský avatar
bartp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 532
Registrován: čtv 12.04.2007, 12:21
Bydliště: Přerov / Егорьевск

Re: První zkušenost s Toyota Trendcar Olomouc

Příspěvek od bartp »

tkus píše: Nabídli mi desinfekci klimatizace za akční cenu 480,-Kč (s DPH).
nekde bude asi chyba http://www.toyota.cz/cars/new_cars/akce ... ampan.aspx
desinfekce je ted za 250
ja jezdim do zlina aj dyz to mam dal http://www.toyota-zliner.cz/
v trendcaru sem parkrat byl a aj kdyz ti tam uvari kafe a dajo vodu a majo internet v cekarne tak servis nicmoc, ale to uz je par let co sem tam byl a nebyli tam od matejky, tak ted nevim. ale byl tam kamos s avensisem nedavno, kerej jezdi taky aj do zlina a rikal ze so lepsi v tym zline
ja stejne Zliner, kde toto (kafe, vodu, internet) nemajo.
Avensis 2.0 VVT-i exclusive-elegant rok 04 / Lexus RX 450h rok 13
Ex: Nissan Murano rok 06
Ex: Lexus RX300 rok 99
Ex: Carina E 1,6 16V 79kw GLI rok 93 s LPG
Ex: Škoda Favorit 135 L rok 90 s LPG
Sempron
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 02.02.2008, 23:19

Příspěvek od Sempron »

moje letošní osobni zkušenost s Trendcarem v Olomouci je perfektní, navíc to co se zde zmiňujete o dezinfekci za 250,- tak to prováděl TrendCar loni a dezinfekce provedena pouze sprayem ( oničem ) jen navoněné a dezinfekce žádná, po čase opět zápach. Letos jsem využil jejich akce, která nemá žádnou spojitost s tou co nyní Toyota nabízí plošně. Oni opravdu letos měli dezinfekci za 480,- která byla provedena speciálním přístrojem ( nějaké odpařování ). Když to prováděli, nechali mě nahlédnout a celý auto bylo vykouřeno jako doupě narkomanů :lol: . Je pravda, že to tak extra nevoní ale je cítit svěží citronový vzduch z klimatizace. Nabyl jsem dojmu, že opravdu to bylo provedeno extra dobře. Doporučuji, když chcete využít nějaké kampaně Toyoty, nejdříve se informujte, zda-li ta co ji navštěvujete tuto akci provádí. Není to jejich povinost. Navíc ještě měli ke klimatizaci kompletní vyčištění brzd s keramickým mazivem za 500,-. Což si myslím že je super. To třeba Toyota plošně nenabízí. Jsem maximálně spokojen a vždycky jsme se domluvili na všem co jsem požadoval.
Uživatelský avatar
bajker
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: sob 09.01.2010, 23:58
Bydliště: Hranice

skusenost ze servisem TRENDCAR OLOMOUC

Příspěvek od bajker »

mel jsem maly problem z patymi dvermi . zacaly se delat male puchyrky pod gumou. jel jsem tedy do OL a tam nafotili do 3 dnu dali vedet ze reklamace bude kladne vyrizena a jak budu mit cas tak muzu auto pristavit. po tel. domluve jsem auto pristavil dali mi nahradni sice aigo ale dobry . oprava trvala 3 dny. pote zavolali ze si muzu auto vyzvednout ze je hotovo .prijel jsem tedy do OL skontroloval jsem vuz a nasel zavadu na plastu .vse jsem vyrizoval z vedoucim prodejny na velmi dobre urovni a ze kdyz tvrdim ze plast byl v dobe predani neposkozeny tak ze mi jej vymeni .nyni mam plas vymeneny a muzu doporucit servis v OL mam velmi dobre skusenosti co se tyce servisu i prodeje novych aut Very Happy .
_________________
TOYOTA Avenzis 2,0 D4D , 93 Kw , Business Plus kombi
gooffyy
Věčnej rejpal
Příspěvky: 556
Registrován: pon 20.12.2010, 10:54
Bydliště: Brno

Příspěvek od gooffyy »

já jsem tam spokojen... já si tam koupil jetý avensis, servisovaný u nich... celková počitačová dokumentace, a vše tam bylo dělany... borec předemnou splatil leasing a já jsem byl na řadě :D ... jezdil si tam i pro gumičky do stěračů a n ajaře a na podzim přezouvat.... takže dobrý...
Toyota Avensis 2,2 D4D 110KW
Uživatelský avatar
Hoj@n
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: sob 02.07.2011, 20:02
Bydliště: Zábřeh na Moravě / Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hoj@n »

Tak mohu souhlasit s pozitivními reakcemi, co tu byly napsány. Hodil jsem jim tam auto na delší dobu, ať mi ho opraví a vše, co jsem jim řekl za závady, tak bylo spraveno. Klimatizace, která mě trápila od prvopočátku teď jede, že je v autě Sibiř. A že někomu vyměnili podložky pod SPZ? Já si je nechal vyměnit dobrovolně, nemám problém ukazovat, kde mi auto servisují. Super komunikace, dobré ceny, naprostá spokojenost s Trend Car Olomouc...
Toyota Celica 6G, 1.8 7A-FE - "NATÁLKA"
Uživatelský avatar
bajker
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: sob 09.01.2010, 23:58
Bydliště: Hranice

volant

Příspěvek od bajker »

zacal se olupovat volantna leve strane po ujeti 26 000 km nafoceno v ol do tri dnu vyrizena reklamace ze volant vymeni .po dohode na termin jsem dojel vse kladne vyrizeno do pul hodiny jsem odjizdel ze servisu.opravdu seriozni pristup
TOYOTA Avenzis 2,0 D4D , 93 Kw , Business Plus kombi
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“