brzdové kotouče - zkušenosti

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

JC perfecto poland absolutorium... v kombinaci s Kashiyama japan... perfecto, čistá práce... rozuměj si... prověřeno JC kotoučů bych se fakt nebál :lol: stejně jako kopie zadních ramen od poláků... supr, fantastico... materialos... 10/10

problém je v tom, že ne každý kotouče, gramodesky si sednou s jehlou.... s destičkama... ale JC desky polský s japan/možná poland kashiyama... to je mi celkem u prdele.... ale hrajou společně koncert.... nepískaj, nesviněj elektrony, brzděj fantasticky.... bez komentáře tahle kombinace.... :lol:

Ty samozřejmě ale potřebuješ brzdit víc než já, takže ber ty nejdražší a nejznačkovější :lol: protože jezdíš jak prase... 8)

+ koukám co sem psal za nasranost kdysi... hezká připomínka... ale nudná, byl sem fakt vytočenej... ale když tak nad touhle republikou uvažuju, byl sem zbytečně vytočenej, asi před tejdnem mi VZP ukradla 90.000,- za dluh 6.000,- takže takhle funguje tahle naše zemička vyprcaná... od člověka co nikdy NIKDY nebyl u dokrota, kromě zubaře ti tahle státní mrdka ukradne 90.000,- místo aby si zvláště v týhle době vzala to co jí náleží 6.000,- tak nasrat, okrade svýho zákazníka, kterej jí každej měsíc živí, platí jako čurák... ..... VZP se chová jako půjčovna peněz... WTF???!!! ale zůstaňte u ní, hospodaří 2 miliardy ve ztrátě jako jediná a každej jí solíte svý prachy... solte dál... nakonec ti neproplatěj ani zubaře ty píííčy :lol: solte automaticky svý prachy do díry...

Nechtěl jsem tohle psát... ale každej by si měl uvědomit, že stejně jako mění svýho operátora na foun, měl by změnit i to kam posílá sám, nebo jeho firma prachy za to, aby se o něj "něco postaralo až to s nim případně sekne" ale neposílat automaticky prachy do tunelu VZP. 90% lidí posílá prachy to týhle černý díry... automaticky.... proč???? proč????? 2 miliardy v hajzlu a okrádaj zdravý lidi... WTF!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

koukám že sem do toho hnusu nikdo nepřispěl... no 89.990,- mrdám na to... jsou to jenom papírky.... ale drsný to je... je to mega drsná oblož... je to loupež jako neskutečná... ale seru na to, ještě bych z tý sračky moh chytit nějakej virus... ono je to položí tak i tak..... s mýma prachama i bez nich... jen si počkáme tak 2 roky... než se to to pořádně provaří a povaří ten hnus, jebat na to.... faktem je, že to byla 2. největší loupež na mně, kdysi sem přišel o 120.000,- v ostravě když sem si chtěl koupit celicu... a teď 90.000 za to že sem celej život zdravej jak řípa... mrdám na to... jen přeju VZP aby se rozložila pokud možno co nejdříve... to je to co si přeju.... mrdky zkurvený, kvůli nim si nemůžu ani objednat DS4--- protože sou všichni sponzoři nasraný... takže blokujou celou ekonomiku VZP danke šajze, tady kdyby se nechlastalo--- bylo by tu o desítky procent víc mrtvol... mam jeden zásadní problém, nevim totiž co je to moc a co je to málo... a je mi to jedno.... ale počítám to... přesně 8)

no a teď by to chtělo nějakej offtopic pic... aby to tu zmizelo..-..
www.bassdrive.com atd,,,, mrdám na sračky CZ
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“