Celica Meeting 2012

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 596
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

tts

Příspěvek od GammaRay »

biscuit píše:rentgen: tts je toyota team slovakia, aneb jak odkazuje ondrik hore ;)
Aha, děkuji za osvětu s tím "tts"- to jsem si nevšiml :-). Nyní už jsem http://www.toyotateam.sk prozkoumal a jsem zase "chytřejší" :-)
Carina E T19 2,0 liftback 1997
camaro427
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10.03.2012, 22:28

Příspěvek od camaro427 »

Ja bych jel celkem kamkoliv. Jen si myslim, ze nejlepší místo na srazy je nejaký opuštěný letiště nedaleko náky hospůdky (asi vetší hospůdky :P ) Pak přespávačka u aut. A kdo nechce spát pod stanem může spát v autě. Já si vemu pořádnou péřovou duchnu a budu spát jak miminko. :P :P :P
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

mnoooo nějak je to zatim seklý... ale neni kam spěchat... dal bych to třeba na září? v červenci musim na stk udělat show perfekcionistická podlaha :-) ale potřeboval bych vědět datum tak měsíc dopředu abych si udělal dovču... co konec srpna/ září... 8) víkendovka zase se nalejt, ubytovat se na jméno aaaa mi to vypadlo... aaa při odskočení si na wc sem si vzpomněl... heslo je DACAN :lol: zadejte jméno vaší rezervace: DACAN prosím 2 postele zdarma :-), to se platilo fakturou :lol:

Místo... no někde někde a co třeba taky jednou Praha? Tady máme taky campy u Vltavy... pívo a vůbec vlastně žádnej rozdíl... měl bych nápad kde, ale nemam gule na to to organizovat... jen můžu doporučit... každopádně bych moh pomoct... ale nejsem organizační typ, jen vim kde co je, že tu neni draho a že by se to dalo... + třeba (5-10 min chůze podle ožralosti) a 3 zastávky tram je klub s muzikou... resp. vícero klubů... pro pobavení... 5 min nonstop benzinka v případě že by se nevešly vozy, je vedle parking free... mimo civilizaci v přírodě, člověk absolutně netuší že je v Praze, romantika všude kolem

Camp je těsně u řeky a kousek je hospoda... výhled na Vyšehrad... vodní sporty, a další blboidní aktivity poblíž... komu nestačí půllitr že :-)

http://www.caravancamping.cz/
GPS: N 50°3'21'' E 14°24'49''
a pár metrů po 4....
http://cinda-restaurace.cz/
http://www.fun-island.cz/
+ celkem promenádní silnička.... jako v džungli a ostrov Celica...occupied, ano i v micronessii máme ostrovy od fucků julia fučíka, kde si budete připadat jak u moře a úplně mimo civilizaci i když je poblíž...

no jak už jsem řek, moh by to bejt CELICA ISLAND.... ale protože bydlim poblíž můžu pomoct, ale organizovat to, na to tu byl a snad i je?! Mr. F.... safra teď mi vypadla ta přezdívka... MR... od F..... noooo jejej :lol: aaaa FOOST mr. FOOST to je organizátor!!!!........ Tak buďto má něco jinýho a pořád to utajuje, a nebo by mu to mohlo ulehčit radost, zdravim Fooste čeče čečíno co ty a jak.... na totos? Máš něco v báglu? pane šéfe? :-) :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

ostrov komaru je sice fajn, ale nesmej se zrovna rojit, jako tomu bylo treba jednou na cary, kdyz jsem odtamtud velmi rychle utikal, protoze jsem nechtel do rana bejt uplne vycucanej od tech bzucivejch previtu.
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

komáři nemaj rádi doutníkovej odér... ty mě netrápěj... a mimochodem vždycky když 1/ 2x za rok jedu mimo micronesii, mam sprej proti komárům vždy připraven... OFF to patří k povinný výbavě :lol: ty na který nezapůsobí off, tak pak kladivo, na ty masitější sosáky

mno jak tak oukám tak pořád nic... no já si stejně musim poklidit od podlahy... pak projít STK, v červenci jako VIP, tam už celi znaj, mě ne :-)... a pak tak nějak v klidu bych někam vyrazil na nějakej ten srázek... a protože právě sem rád furt tak v klidu, tak nemůžu nic organizovat, já stejně když někam jedu, tak přijedu jako japonec na konec :-) nerad se prostě poutám a nechci aby někdo a už vůbec celá skvadra byla na mně závislá... stresovalo by mě to... mam rád klídek, pohodičku... proto nemůžu organizovat.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Ahoj všem omluvám se že jsem se tu neukázal ani tady a ni jinde. Ale nezahálel jsem jen se to seklo na domluvě ohledě partnera akce. Tak že zde jsou první informace ke srazu 2012.

Letos bude jen jeden velký v září a to od 21.9. do 23.9.12 (termín je daný partnerem akce Toyota Dolák). Malý se nekoná z důvodu kolize termínu oslav Celica klubu (nechtěl jsem aby jsme si překáželi v termínech a tlačili lidi k výběru akce - v jednom měsíci je toho pak moc)
:)

Tak a teď k tomu velkému Celica meetingu 2012.

Datum: od 21.9. do 23.9.12

Lokalita: Okolí Plzně (ještě se upřesní - kemp atd.)

Program: 21.9. Pátek - bude se upřesnovat (místo srazu, kemp, podvečení akce)

22.9. Sobota - letiště v Líních presentace GT86, budou přítomny i hybridní vozy značky Toyota (Yaris, Auris, Prius)

23.9. Neděle - bude se upřesnovat (oběd, konec akce)

Dále se mi podařilo zjistit předběžnou cenu GT86 + příslušenství (jestli to tu je tak se omluvám)

Ještě jednou se všem omlouvám za zpožděné info. ale makal jsem na tom.

Vložil jsem to sem http://www.edisk.cz/vyhledat/cenik_gt86
Naposledy upravil(a) Foost dne stř 23.05.2012, 13:13, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Foost
Manager Týmu
Příspěvky: 419
Registrován: pát 04.04.2008, 09:53
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek od Foost »

Více k organizaci meetingu 2012 zde http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=21542
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Letos jedu na TTS. Jede nekdo z okoli Prahy?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
martin.matess
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1793
Registrován: čtv 23.08.2007, 22:41
Bydliště: Česká Třebová - Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.matess »

a jééé pilsen má 330km.... uuuu to budu dumat :( ale jinak jsem rád že už se něco ví
http://www.martinmatess.estranky.cz/
Celica T20 3sge SSII blue
Corolla e10 swapped 4afe
BMW 318 Is e36 97' M-packet
BMW 320 D combi kůže
BMW 735i 1983' 160Kw
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

foost> paráda, datum se hodí :lol: to by mohlo bejt tak akorát aby babička čelička byla v extazivní, no teď přemejšlim o tom slově ex... a nějak ho nechápu :-) a ha jako extáze, tak extazivní :-) kondici a já si rezervoval dovolenou :lol: celi chce reserve místo vedle Šroubkový kabriošky, minule si nestihly pokecat... a mojí celi to mrzelo, že musela kabroška tak rychle zmizet, :lol: aby chom chom chom chom nebyly nakonec zase jen 2 resp 3, ne ještě tam byla červená drsňonka co ale někaj zmizela... málo 5G málo, už jsme exotický ty vago :lol: :lol:

ale jak to mr. chief foost naplánošil... GT86 má přijet v záři... a tak se staví tady... to se hodí. Svuj názor na tu propagandu co proběhla ohledně gt86 atd už jsem řek, nechám si to pro sebe :-) ale třeba rozproudí diskuzi... já mam jasno... jen by mě zajímalo jak se člověk cejtí uvnitř, je mi jasný že to bude mnohem horší než v celi... v celi se prostě rozvalim, pravá ruka na opěrce, doutníček, a komfort jako v limuzíně... tohle má působit právě naopak... pořád bejt jakoby nervozní a to neni moje pohoda... to auto nemá interier uzpůsobenej do klidu do chilloutu... a to je mega chyba... žádná pohoda... ale chci si to ověřit, sem si ale jistej že to je tak jak píšu. celicy nechaly řidiče a spolujezdce aby si užívali komfort, ale tohle auto to blokuje... je tam takový napětí, permanentní... a nejde se ho zbavit--- je prostě vidět že to bylo šitý rychlou horkou jehlou a to vlastně celý auto, a už nebyl čas testovat takzvaně relaxačně... tedy když už jsme v tom kempu, jestli se v tom vůbec dá spát???!!!

no ale každopádně lepší něco než nic :lol: třeba změnim svuj skeptickej pohled, ale asi jen těžko... je mi jasný o co jde, šetřit šetřit šetřit za každou cenu... na úkor komfortu a ani popelník ti nedaj.

resp. co myslim, přijedeš na parking/ do garáže a otevřeš si pivko v autě... pustíš si muziku na plný gule... kde si to pivko vychutnáš víc v celi 4567 nebo v tomhle? no nemáš ani kde si opřít pravou ruku s pívem... popelník neni :-) What a fuckin sports car, v tuhle chvíli právě přemejšlim o interieru... prakticky vzato. někdo někde někdy řek, že jako popelníky už nejsou moderní? takže jako prostě neboudou v autech? asi degen a loketní opěrka je zbytečná, bez ní ti každá fetka vymlátí okno u auta a vykrade všechno uvnitř... jak geniální nápad jak ušetřit. gratuluju ucha

kdysi bylo stanoveno respektive auto bez loketky je nižší střední třída... s opěrkou je vyšší střední třída... takže asi tak nějak... low low a to za něj chcete 800 klacků to si nedělejte pdel :lol: social edition za 800.000
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Dávám námět na kemp:

http://www.atc-ostende.cz/kontakt-mapa-gps/

vzdálenost na letiště Líně cca 18 km.

http://www.mapy.cz/s/43YE

Na fotkách to vypadá dobře, jsou tam chatky i možnost stanování, hospůdka též........

Moc toho v okolí není. Možná plzeňáci dají nějaký námět.
Potřebuji to co nejdříve.
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“