GT4 5g. spoiler

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Hoj@n píše:Ok, budiž, křídlo z 1,8 je jaké? Já na své nemám žádné, pravděpodobně ani od výroby tam žádné nebylo, prý se tam v originále ani nedávalo... Odhaduji teda, že mi to zlepší ovládání nad 100 km/h, to znamená na dálnici, kde mám poměrně velký problém se stabilitou, protože při předjíždění se auto poměrně značně rozmele do stran, spravilo by se to křídlem?
No to asi ne, to by spravily polyurethany do ramen, nový stabik, tvrdší pružiny a nové tlumiče. To křídlo využiješ při rychlém průjezdu ostrých zatáček. Ale na D1 pak budeš tak i tak skákat :lol:

http://www.ebay.co.uk/itm/Toyota-Celica ... 3cbf95a9cd
Naposledy upravil(a) Mattyno dne pon 23.01.2012, 13:42, celkem upraveno 1 x.
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Tvuj problem muze byt od kosti na naprave pres silentbloky, kola-sirku pneu az po tlumice takze v tomhle kridlo nehledej. Kridlo jako takove ti samozdrejme prdel usmerni, ale uz v zaklade ktery mas ty je to udelane tak ze to je v podste kridlo tim tvarem prdele. Ted hodne placnu ale po instalaci serioveho kridlo ti to treba prida 25 kg na prdel ....

Seriove kridlo pro 1,8 prodava Kubrt zde

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=20231

No kazdopadne na 1,8 a normalni jezdeni to ber spis jako esteticky doplnek prdele. :wink:

Btw: Mattynuv odkaz je na GT kridlo z 2.0 a to je trosku sirsi, ale pasuje stejne :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Floyd
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 29.01.2007, 19:51
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Floyd »

uruem píše:No já bych ho koupil na celice na ND viz ten žlutej zadek nahoře to je ona a chci ho dát natu svojí, jo stim TP by jsi se musel zeptat přímo Floyda uvidíme jestli tu nato odpoví, ale opravdu nevím :D kam by tam psali velikost křídla, spíš je možnost problému na technické nebo při kontrole policajtama, ale určitě se pujde vykecat že to křídlo nato auto patří a je originál (i když jak jsem se dozvěděl není)
Posledni dobou se me na to kridlo pta cim dal vic lidi :-) v TP nemam nic a uprimne jsem to ani neresil. Spravne by k tomu ale mel byt aspon nejaky atest, pac je to risk a nevim jak dlouho mi budou brat vymluvy na to, ze jsem to tak koupil, nebo je to z vyroby :-) Kdo to auto nezna, nepozna to, ale melo by to byt nekde oznacene primo na tom kridle, nebo se pletu? Technickou jsem ale zatim vzdy vpohode prolezl, az na par poznamek technika a strazci silnic se k tomu taky nikdy nijak nevyjadrovali...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Když už jsme uté technické měli poznámky i na moje GT křídlo ale vysvětlil jsem jim že auto tak vyjelo z výroby. Jinak teď uvažuji jestli ponechat to GT nebo to suprácký tam dát uvidíme no nejsem příznivec velkých lopat ale mne to k tomu autu prostě nějak sedí.
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

tady máš sbírku křídel na 5.gen. Jediný bodykit, co se mi líbí je na poslední fotce :wink:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Trochu extrém
Obrázek
Zajimavá barva
Obrázek
A konečně jeden z mála hezkých stylingů
Obrázek
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

jo některé jsou fakt dobré :D jak nějaké dragstry ta poslední je pěkná líbějí se mi zabudované výfuky a k tomu tenhle zadní nárazník ale to křidélko to nene :D
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mattyno »

Já jsem Ti tu hodil jen ukázky křídel. Co si tam dáš je na Tobě, ale pak si na mě vzpomeň, až se ti ve 200km/h zvedne čumák a nezatočíš :lol:
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Já sní vyjmečně dám 120 na dálnice sní nejezdím tam se oní bojim nějaký hovado to omne opře a co já sní pak nadělám, takže jde spíš o ten vzhled :D a o to abych nesjel po 100km zadní pneumatiky :D pak se taky obávám toho přidělání aby při první projížďce neodletělo ale zase každé vrtání mne bude bolet stejně jako jí.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nejlepší křídlo na 5g je original, decentní akorát... ostatní se mi tolik nelíběj, pak mi to připomíná lancer evo, kde neni nic zajímavýho na zadku, než provokativní křídlo... ale u Floyda chápu, že to nikoho nikdy nepřekvapilo, že neni jakoby origo to ze supry... no to bude tim, že celica 5g je tak ujetá, že jakýkoliv křídlo co si tam dáš (tim ale zase nemyslim křídla z letadel a další přehnaný FnF pičoviny), nemůže prostě niikoho vyvést z míry... celý auto je divný, podezřelý s jakýmkoliv křídlem :lol:

mattyno> ta fotka kde máš water mark bazos... tak tenhle, tenhle majitel Robin, zombie celicy je totálně ale totální drzej stupidní kokot :lol: nepřítel :twisted: mr. retard. :lol: fuj tajxl někdy fakt hnusný auto vypovídá i o osobnosti... v tomhle případě totálně. vymaštěná namachrovaná stupidní drzá palice z fitka... a zombie hnusná celica brrr fuj

na tý poslední fotce se mi to křídlo celkem líbí... decent... original... good
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“