Angel eyes na 7gen

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
MungoR
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: úte 11.08.2009, 10:07
Bydliště: Liberec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MungoR »

Velice pěkná cena, mě stály skoro dvakrát tolik. "jsou manuálně nastavitelné" počítám znamená že se nastavujou klíčem a podložkama že? :) Ale dokud si tam nedáš 7000K xenony tak nikdo na silnici chybějící homologaci řešit nebude. Nevim ale jak by se k tomu postavili na technický, montoval sem to pro jistotu až po ní, tak by mě docela zajímalo jestli s těmahle světlama už u nás někdo technickou prolez.
Celica VVT-I, 2001
Status: pomalu dojíždíme
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

já mám ty engely, akorát starší a nikdy jsem neměl problém na technické :D A ani policajti nikdy nic neříkali..
TOYOTA CELICA GT
Uživatelský avatar
horajs
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: čtv 04.10.2007, 17:02
Bydliště: Broumov

Příspěvek od horajs »

jay-jay píše:já mám ty engely, akorát starší a nikdy jsem neměl problém na technické :D A ani policajti nikdy nic neříkali..
A jen tak náhodou nemáš na STK známý???Jinak neprojdeš.A budete se divit cajti docela dost vědí,pokud tam máš xenon a nemáš odstřik na světla tak to poznají tohle už mam za sebou na jiným autě bylo ty ty ty bu bu bu příště pokuta.A vůbec když tam jsou angel eyes a diody na parkovačky to v originále Toy nedělala.Jinak v Polsku se dají taky sehnat fungl nový ale bez homologace a jen manualně na seřízení takže nic moc.Ale vypadají pěkně.
CECILKA T23 1.8VVTi ROK 4/2000
NISSAN MICRA 1.2 r.v.89
CHRYSLER EAGL TALON (ECLIPSE)2.0GTi r.v.1990 RODINÝ MAZEL.
Uživatelský avatar
jay-jay
Řidič
Příspěvky: 256
Registrován: sob 12.09.2009, 09:55
Bydliště: Brumovice u Opavy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jay-jay »

tak o STK se bavit nebudu :D ale ohledně PČR, nikdy nic neříkali. A když jo tak ne ohledně světel. Nemám tam žadné xenony, xenonové výbojky nebo další ptákoviny. Normálně origo akorát s engelama.
TOYOTA CELICA GT
Odpovědět

Zpět na „Celica“