Upravy hlavy 6g 1.8

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

radys03 píše:čím se ten nežádoucí přesah likviduje? Jak zjistím že tam je a jak je velkej?
Je to pravda jak píše stenky? " maly schodik v smere prudenia nieje az taky zly, ten prudeniu az tak nevadi. schodik v protismere je uz neziaduci." Říkám si, nemělo by to být opačně?
zle som to napisal.

schodikom v smere myslim uzsie sacie potrubie, sirsi port na hlave (prud vzduchu "padne" zo schodika) a v protismere zasa sirsie sanie a uzsi port (prud vzduchu narazi na schod celne). u vyfuku zasa opacne. snad sa rozumieme :)
dakde som aj cital navod ako to zistit a odmerat ale uz si nepamatam kde. snad to dakde vyhrabem
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

jak to zjistit me napada napatlat silikonem a obtisknout , pri trose stesti by to melo ukazat kde to doleha
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

http://www.dawex.cz/tusirovaci-pasty?mobile=1

http://www.movychem.cz/tusirovaci-pasty

Silikon by se asi trosku paplal.

Kazdopadne u nas na velkym meste neco takovyho sehnat i treba jen ten zvonecek na lapovani ventilu je nadlidskej ukon. V jedny mototechne se na me dokonce dival jestli si nedelam prdel.
:D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

používá se na to tzv tuširovaci barva. Je dobré ji vetřít do toho hrubého al aby bylo jasné kde brousit. Do pana google zadej head porting.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
radys03
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1181
Registrován: sob 26.04.2008, 19:56
Bydliště: Chrudimsko - východní čechy

Příspěvek od radys03 »

tušírovací barvu znám :) , ale nejak me nenapadla... Ve škole jsme s pomocí tušírovací barvy zaškrabávali...

Celkem výstizné mi přišlo tot video. Sice jsem tomu nic nerozumněl, ale obraz stačil. http://www.youtube.com/watch?v=qhy1pn8dcyo .

Jestli jsem správne pochopil dle videa - podle těsnění omaluju např litinové svody - a zároven i na hlavě. To samé u sácí části
aktuálně E11 4E-FE LPG
Peugeot 307 SW 1.6 LPG
EX - corsa B 1.2 33kW :lol:
EX - Avensis 2.0 VVT-i
EX - corolla E10 4A-FE
Ex - favorit 135L LPG
kriz23
Navigátor
Příspěvky: 138
Registrován: stř 19.01.2011, 18:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kriz23 »

libor12 píše:konkretne v australii to děla vic firem,ale tady je aspon fotka. jinak cena +/- nejaky ten dolar stejna. Poptaval jsem vyrobu zde a cca 45000. Každopadně je to o tom kolik na to ma a jak velky je magor. Jakmile by dal takovehle vačky tak to sebou ese spoustu dalších uprav včetně noveho řízeni motoru. A navíc,ne vždy je zvětšení kanalu přínos,kolikrat to motor naopak "zabije".
Magor do japončíků jsem to určitě, ale chtěli po mě 10000 za vačky + 5000 za slicování + 2500 za gufera + pár stovek za umití.Tak jsem si nechal zajít chut bohuzel.Cena je to, ale furt dobrá.
IS200 Lex
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

10 za vačky je dobrá cena. Bohužel by se však jednalo o přebrus. To co by jsi získal zvětšením úhlu otevření by jsi ztratil na zdvihu. Obecně platí že pro atmo s rozumným kompromisem raději úhel nechat a zvýšit zdvih a o nějaký ten stupeň navýšit střih naopak u přeplňovani co nejvíce střih snížit,co nejdéle otevřít při nižším zdvihu. Na opravdu dobré vačky by jsi potřeboval nové výkovky. 10 za vačky je dobrá cena. Bohužel by se však jednalo o přebrus. To co by jsi získal zvětšením úhlu otevření by jsi ztratil na zdvihu. Obecně platí že pro atmo s rozumným kompromisem raději úhel nechat a zvýšit zdvih a o nějaký ten stupeň navýšit střih naopak u přeplňovani co nejvíce střih snížit,co nejdéle otevřít při nižším zdvihu. Na opravdu dobré vačky by jsi potřeboval nové výkovky.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Celica“