Je Celica prašivá???

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

je to smutne ale spousta lidi jak je neco malinko slozitejsi da ruce pryc a jak slysi jine nez koncern je zle musi premyslet :lol:

ja treba jiste veci beru jako vyzvu u kterych to neni o tom ze bude clovek delat dalsich 20ks ale neco si z toho vzdy "odnese"

hlavne to nechce resit s opravama jak nekteri kteri dou jen podle toho kdo ma driv cas se vyradit na jejich aute a nejlip u jednoho tahaji o rozumi pak pridou znovu a ze tim to neni a jak to ma zkusit ten mechanik este ze to tak nedelaji doktori dnes ho zavrem zeptame se zkusime zitra :lol:

4 doky.... nevim co maji lidi proti doktorum moje je sestri.. a nechali sme si davat vodomer nicmene se vykopala dira atd na vedeni a prisel vodar dat vodomer apovida moji(ja byl v praci nemusim cumet na vodare) ten vodomer tam nedam k te zdi protoze neni zatahla omitkou(coz de dodelat potom ze..) takze reknete panu doktorovy at si to necha zapravit. priste cumel jak to pak doktor zapravil.. :oops: a az mu moje draha rekla co delam tak se omlouval ze mi krivdil :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Doky : Musím s tebou uplne souhlasit, bohužel je to v lidech. Měl jsem perfektního klempíře, šikovného, spolehlivého a skutečne precizního. Dělal na vlastní žl a nebyl nikdy problém. Potom co mu jeho společník zadlužil servis a on musel skončit nastoupil do značkovky toyoty kde si ho velice vážili, videli jak je šikovný ( nedělal jen klempířinu ale obecne vse, jen klempířinu mel jako koníčka - delal renovace jeepu z WW2 ). Jakmile nastoupil do práce a stal se z něj zaměstnanec šlo to s ním z kopce. To že byl každou chvíli přesčas v práci a kvuli tomu nemohl přijít pracovat na autech mých zákazníku jak bylo dohodnuto třeba i mesíc dopředu ( delal to jako melouch na mé dílne ) to bych skousnul, chápal jsem to, ale když se to začalo hrotit tak že v 16hod mi po telefonu potvrdí že bude končit v 17.30 a potom hned z PB pojede ke mě, v 19.30 mi na mé opakované volání odpoví po sms že je v práci dýl a do hodiny je u mne, v 22hod mi opet na opakované volání kdy nezvedá telefon napíše sms že už vyjíždí a tesne před pulnocí mi přijde sms at na nej teda nečekám že na to dnes kašle a já se druhý den dozvím že v práci vubec nebyl - mel dovolenou tak to mne naštve ale pořád to chápu, když mi to udelá 4x za týden a dohodnem se tedy že přijede v nedeli v 9 ráno a bude makat celej den aby to co nejdřív bylo, protože zákazník už zuří tak já kvuli nemu odřeknu bazén a výlet s eženou a dcerkou které mne díky tomuhle blbovi celý týden nevideli a opet se opakuje to samé - v 10hod - nevyzvedávej mne přijedu sám jen se najím, v 11.30 - jen se vys*ru a jedu, ve 14hod - hele já usnul al za chvíli vyjedu, v 17 hod no tak já se teda zastavím.. ve 20hod - me je nejak blbe dnes na to kaslu.. potom celý týden nedostupný.

řekl sem si dával sem mu šanci dlouho, protože sem vedel že delá fakt dobře, bohužel opet se prokázalo že patří k lidem kteří když jsou zamestnanci a mají jistotu že druhý den bude mít co delat tak se proste stal nespolehlivým.

Dal sem na doporučení a obrátil jsem se na jednoho staršího pána co má klempírnu a "je fakt dobrej".
V nedeli večer mu volám, hned v pondelí v 8 stojí před dílnou že se na to přijel podívat, v 10 si plácnem a vezeme auto k nemu že v pátek bude hotove...
..dnes ( uterý) mi v 11 hod zavolá jestli velkej problém když odjede ve středu na 14ti denní dovolenou že si koupil lastminute a at počítám že to nestihne ( celou dobu ví že to auto má už 4 týdny skluz díky blbovi před ním :( )....

grrrr ja bych vraždil :((
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

V pondělí demontáž předního nárazníku,včera po práci frrr do Děčína...a teď už jen pár bezesných nocí,aby to do 24.6.stihli..:bigups:

Dnes odpo. další rána,vybalil jsem přední lampičky.které mi v ůnoru poslali z
USA..jedna se trošku toulala a přišla dýl,nevěnoval jsem tomu pozornost,zběžně ji prohlédl a vše ok..:thumbsup:

Jsem kretino,protože až dnes jsem zjistil,že jedna z nich má utržené zrcadlo u dálkovky/nikoho neobviňuju,jsem idiot,že jsem to neprohlédl hned/.. :stupid:

Nicméně...po odpolední párty s lampou a pár zázračnými přípravky,snad bude držet..

Takže...Celica prašivá není,jen najít správné lidi a nebo se spolehnout na sebe a dojebat si to sám :P :P :P
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Proto Sutechu jsem změnil filozofii a peníze určené na jiné věci jsem přesunul do rešení svého nového zázemí v kterém počítám i s tím že si tam budu doje....... věci sám.Tohle je taky cesta být nasranej jen sám na sebe :lol:

Ještě že s mým mechanikem nyní nemám tyhle potíže to bych fakt už věci zabalil a začal jezdit na kole :lol:

Pak dej fotky a případne i z procesu jak to dělali co ty na to?
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Jasan,fotky dám 8)
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Tak tohle je reč chlapa :lol: , fotky z procesu napoví a finále pak pochválíme :lol:
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
vendys
Navigátor
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 09.11.2006, 00:48
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vendys »

Sutech píše:For All...

Vypadá to,že se snad doberu svého cíle,dnes je u mne člověk,kterému jsem detailně popsal co chci,ukázal mu to na Celde,co kam přijde a jak to má vypadat..chvíli ne mě koukal jak na exota a pak mi řekl "A v čem je jako problém"?


Podotýkám,že to není nikdo z okolí,ale člověk z Děčína..takže,snad to vezme dobrý konec a po půl roce budu mít to co jsem chtěl :blush:

Teď už jen přemýšlím,jestli tady mám zveřejnit všechny ty co mě poslali do podolí...?!

CELICA FOREVER :alian: :
Já jsem na tom obdobně, potřebuju seřídit vůle na ventilech a udělat rozvody a všichni se můžou přetrhnout, jak to chtěj dělat...

Kdo je ten šikovnej (doufejme) lakýra z Děčína?
Taky bych potřeboval nárazníky komplet přelakovat, tak sháním reference.
Toyota Celica 6.gen (ST202), 3S-GE 125kW
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Hned jak to bude hotovo /a pokud budu spokojen/ tak určitě hodím nějakej kontakt 8)
Uživatelský avatar
Sutech
Řidič
Příspěvky: 241
Registrován: pon 20.09.2010, 14:40

Příspěvek od Sutech »

Takže mi přátelé dovolte,abych to tak nějak uzavřel.

Promiňte mi pokud budu trochu infantilní,ale budu vám vyprávět pohádku..
:blush:

V království krále Jíříka z Poděbrad žila princezna jménem Celica,přestože to byla krasavice,moc obdivu v okolí nezískala o to více se musela potýkat se závistí a hloupostí.
Měla totiž v okolí spoustu namyšlených princezen z Nemanic,ať už to byla komtesa Audina,princezna Škoda a hlavně poněkud panovačný hradě Wolkswagen..
Přestože Celica byla kráska už od narození,měla velký sen..
Chtěla si jen maličko vylepšit tvář..žel bohu,všichni řemeslníci z cechu lakýrnického,byli až příliš oddáni pánu z Boleslavi a byla to pro ně podřadná práce,urážející cech lakýrnický..

Naštěstí se objevil kralevic Jiřík z Krušnohorského království a princezně Celice udělal,co ji na světlech viděl..

A odměnou jemu a k vzteku všem z cechu lakýrnického,kteří nad princeznou ohrnovali nos,budiž foto...


http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_regio ... 10628.html
Odpovědět

Zpět na „Celica“