Loupou se vam taky ALU? Vyreseno nastrikano

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

tak sem se do toho dal koupil jsem za 169kc barvu primo na kola plus bezbarvej lak ale ten musim asi jeste dokoupit a tady máte nejaké fotky myslim ze by to mohlo aspon jednu dve sezony vydrzet http://vazli.rajce.net/kola
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

Vazli píše:tak sem se do toho dal koupil jsem za 169kc barvu primo na kola plus bezbarvej lak ale ten musim asi jeste dokoupit a tady máte nejaké fotky myslim ze by to mohlo aspon jednu dve sezony vydrzet http://vazli.rajce.net/kola
pokud je mas i na zimu tak pochybuju ze to vydrzi. Ja to strikal necim jako ty za podobne penize a slezlo to pres zimu, akorat jsem nepouzil lak, ale stejne.....
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Pokud jsi dal dostatečnou vrstvu laku, který je tvrdší než barva, vydrží to. Já jsem po zimě našel jenom pár oděrek. Je fakt, že používám kvalitní krycí lak, ne běžný ve spreji. Paradoxně je to i levnější.
Jinak kola neskutečně "prokoukla"!!! Congratulations!!!
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

zejdy píše:Pokud jsi dal dostatečnou vrstvu laku, který je tvrdší než barva, vydrží to. Já jsem po zimě našel jenom pár oděrek. Je fakt, že používám kvalitní krycí lak, ne běžný ve spreji. Paradoxně je to i levnější.
Jinak kola neskutečně "prokoukla"!!! Congratulations!!!
jak poznam kvalitni kryci lak? kdo to vyrabi?
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

kvalitni kryci lak - vetsinou dvouslozkovy ktery namichas a nastrikas sam :wink: ja pouzivam 4CR
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

Pavo.B. píše:kvalitni kryci lak - vetsinou dvouslozkovy ktery namichas a nastrikas sam :wink: ja pouzivam 4CR
takze to ve spreji nekoupim :-D
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

mozna tohle: http://www.ctyricr.cz/index.php?action= ... ail&id=573

ale ja ty sprejove veci nemam rad :wink: radeji si micham a strikam pistoli
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Abys dostal pořádnou vrstvu laku, vystříkáš na kolo 1 sprej, stojí cca 120,- Kč a není to nijak kvalitní lak - ve spreji je hodně naředěný. Když koupíš kvalitní krycí lak na metalízu, stačí Ti 50 ml laku + tužidlo + ředidlo na kolo a vyjde to levněji. Navíc lak je tvrdší.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

DOTZ + BBS se zásadně neloupaj... :lol: :lol: a to je kvalitka 8) fick (fuck) toyota electronos :lol: pěkný sračky 7g, odpad... :lol: dobře BBS jsou cca z roku 1992 možná i 1990 a byly stříkaný 1x, ale ale jsou v krásným "zimním stavu".... DOTZ Monza nebyly stříkaný a jsou jako nový--- po cca 8 letech tááákže :rolleyes: originály 7G NIKDY DANKE FUR ECHO prostě kola ze 7g jsou totální sračky co nevydrržej ani 2 zimy--- konec a protože znám jen 1. jakost tak elektrony u 7g. jsou na rozmezí 2-3.jakost prostě podřadná kvalita je mi líto... už sem to chtěl napsat dřív, ale chuť jsem dostal až po tom, co se víc lidí vyjádřilo---- šajze material 8) total šajze i na zimu... tragosh na Ntou
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

micron píše:originály 7G NIKDY DANKE FUR ECHO prostě kola ze 7g jsou totální sračky co nevydrržej ani 2 zimy--- konec a protože znám jen 1. jakost tak elektrony u 7g. jsou na rozmezí 2-3.jakost prostě podřadná kvalita je mi líto... už sem to chtěl napsat dřív, ale chuť jsem dostal až po tom, co se víc lidí vyjádřilo---- šajze material 8) total šajze i na zimu... tragosh na Ntou
ja si nemyslim, ze by byly nejake zle, jsou kvalitni, tvrdy a nikterak tezky, jsou tusim od Kosei, ten jejich lak je opravdu trosku problem, ale treba ja osobne je mam vcelku zachovale a za tech 11let kdy byly vyrobeny, uz nemohou vypadat jako nove, autem jezdim osobne denne a co jsem vypozoroval, tak se ty kola po lehce agresivnejsim brzdeni docela zahrivaji (ono 255 brzdy na 143koni asi neni uplne koser), takze renovace po takove dobe a zatezi, ceka jednou kazdeho, viz treba plno fotek aut z ameriky, kdo nevymenil za vzhledove hezci, vetsi, tak pokud zustal u origo, tak je maji vetsinou prestrikany no..

pokud nekdo jezdi autem jednou za tyden a to jeste kdyz je jenom pekne, tak kola stary i 20let vypadaji jako nove :)
Celica ZZT230, 2000, black
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Kenne píše:
micron píše:originály 7G NIKDY DANKE FUR ECHO prostě kola ze 7g jsou totální sračky co nevydrržej ani 2 zimy--- konec a protože znám jen 1. jakost tak elektrony u 7g. jsou na rozmezí 2-3.jakost prostě podřadná kvalita je mi líto... už sem to chtěl napsat dřív, ale chuť jsem dostal až po tom, co se víc lidí vyjádřilo---- šajze material 8) total šajze i na zimu... tragosh na Ntou
ja si nemyslim, ze by byly nejake zle, jsou kvalitni, tvrdy a nikterak tezky, jsou tusim od Kosei, ten jejich lak je opravdu trosku problem, ale treba ja osobne je mam vcelku zachovale a za tech 11let kdy byly vyrobeny, uz nemohou vypadat jako nove, autem jezdim osobne denne a co jsem vypozoroval, tak se ty kola po lehce agresivnejsim brzdeni docela zahrivaji (ono 255 brzdy na 143koni asi neni uplne koser), takze renovace po takove dobe a zatezi, ceka jednou kazdeho, viz treba plno fotek aut z ameriky, kdo nevymenil za vzhledove hezci, vetsi, tak pokud zustal u origo, tak je maji vetsinou prestrikany no..

pokud nekdo jezdi autem jednou za tyden a to jeste kdyz je jenom pekne, tak kola stary i 20let vypadaji jako nove :)
Neřeš... Micron zase blábolí. :lol:
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nene... prostě jsou to šunty... asi 5 let jsem jezdil denně.... jakýkoliv počasí... sůl nesůl... je mi líto... je to šajze :lol: dost jich je přestříkávaných... a už vim proč... černý, bílý... jojo to mi nikdo nevymluví... prostě se loupaj jak banány :lol:
prostě nekvalitní lak. tečka. a to jsem měl ještě jedny BBS zimní, ty si kupoval Ado ze slovenska a byly bez chyby! rok výroby cca 1990 nikdy nestříkaný. prostě Německej nástřik... Dotz jsou taky Germany. jen orezlý držáčky závažíček měly BBS... thats it. ale loupání? hahahahaha ich verstehe nicht... was ist dein probleme? :lol:

před rokem jsem si řikal, že bych vyměnil Dotz Monza 15" (16" Dotz Monza nejsou k sehnání-vzal bych i jetý) za tyhle 16" RSW poland... je to kopie Dotz, ale jsou hezčí a levnější... ale asi se na to vybodnu... ale design se mi fakt líbí... sekáčky na maso... :twisted: už sem je viděl naživo na nějakým pičoidním renaultu... ale nevim no... zase kvalta je kvalita... nerad bych měl šišky z tronu vzhledem k těm dírám... a to u Dotz nehrozí... ale design je š-pičkoidní :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Vazli
Věčnej rejpal
Příspěvky: 554
Registrován: sob 24.05.2008, 18:17
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vazli »

micron píše:
před rokem jsem si řikal, že bych vyměnil Dotz Monza 15" (16" Dotz Monza nejsou k sehnání-vzal bych i jetý) za tyhle 16" RSW poland...
nevim co je na tom pravdy ale prej kola RSW sou meky jak sr*cka...
Toyota Celica TS (2003) Obrázek
Vše pro auto na jednom místě
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

Vazli píše:nevim co je na tom pravdy ale prej kola RSW sou meky jak sr*cka...
:!: ze stránek http://alu-kola.elektrony.cz/katalog?kolo=RSW :
"... Alu kola RSW jsou vhodná pro tuning a bez individuálního schválení nejsou určena pro provoz na pozemních komunikacích..."
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

to jsem taky čet... o tý měkkosti už dávno... jenže kde je praxe? kde je někdo, kdo je má už pár let a může opravdu poskytnout důkaz, že jsou z nich šišky, nebo jsou v pořádku? Neni.
Teď sem si uvědomil, že ty RSW "sekáčky" jsou asi všechny 4 kola stejný? takže z pravý strany auta sekaj opačně? v protisměru? Tak to nechci, to bych nepřežil :lol: to musí sekat dopředu... z prava i z leva :lol:

Dotz a BBS mam už prověřený, opravdu dlouhá praxe... BBS dělá nový jen obří kola... nevhodné na minime... Dotz má tyhle pěkný Mugello, velmi pěkný 16" pavoučí s korektním límečkem, jenže ty už má celi na zimu podobný pavoučí BBS... je to těžký já sem na ty boty a trony tááák vybíravej... 5 paprsků mam radši na léto...
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“