OBX

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

OBX Underdrive Crank Pulley 00-05 Toyota Celica GT GT-S (P3012 - Silver),
Amount: $168.00 USD
Tak? :D
Uživatelský avatar
cipajs
Navigátor
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 04.10.2012, 14:27
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od cipajs »

Krása. Přesně tak:D

Díky
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Zejdy> tak jsi to nechal na Liborovi... to teda koukám... pán si všechno chtěl dělat sám, ale už to konečně vzdal :lol: dobrá volba... no stress man :lol: nemá to smysl lámat přes koleno... tam to bude pěkně v klídku...relax 8) ty vaše motory vti/vvti jsou fakt psychoooo :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Lišáku auto nešlo jak koukám nakonec z domu a dále rešíš jeho upgrade :-)

To Zejdy:Bude mně spíše zajímat jak to celé dopadne i s ,,obyč.GO" Zejdy až pak máš vyhráno určitě ne po poskládání motoru..... to jsem zistil je jedna z nejmíň složitých věcí.Spíše pak když zjistíš co všechno ještě bylo zapotřebí nebo co všechno je zapotřebí ještě opět jinak nakoupit po nakoupení....Až po tom co bude jezdit prvních 10 tisíc bez problémů si myslím že máš vyhráno. Ti potvrdí jak Lišák tak i já.Já místo dalšího plůseru jsem auto zamknul a nešahám už na něj a raději mám jinou hračku ať se nemusím v kuse ,,sr.t"

Těch Go a přestaveb jsem tady zažil na fóru habaděj /Já,Lišák,Gabko,Tequilla a jiní i na 7 G :-)/ i takzvanýcch konečních rešení.....
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Nezbyva nez souhlasit :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Na 100% nesouhlasim. A mam chut rozeprat to co vi pouze druzstvo zelenych. :twisted:
Naposledy upravil(a) libor12 dne úte 27.11.2012, 01:26, celkem upraveno 1 x.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

obx

Příspěvek od Pavel Liška »

Rozdíl mezi inteligencí a hloupostí je ten,že iteligence je omezená.
Bohužel patřím do sekce neomezená.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ver ze je nas sakra hodne :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

jak jako družstvo zelených? sakra už tady klikám jak carda retrda.... :lol: po těch kozlících no ale mam krásnej 1/2 litřík s ouškem... ten design týhle sklenice je jako DS4---- je to úlez---- úlez.... :lol: to je takovej úlez že jsem se přiznal že kradu půllitry... ale že za tenhle zapaltim... " svlečna se smála a prej 50,- okej :lol:
nemá smysl dělat soutěž o nej půllitr.... KOZEL s uchem... max!!!! maxxxx!!!!
tenhle půllitr musel projektovat francouz sic nikdy neviděl pivo... ale ten design, to držení... ten styl... bez komentáře .... 10/10
jakmile ho uchopíš, pochopíš.... šškoda ukazovat kozlíka s uchem... ale je to nej půllitr nej nej :bomb: s uchem...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

To Micron> to jseš na velkém omylu, ale jsou věci, které si bohužel doma neuděláš, vložkování bloku a honování válců je jedna z nich.

To Doky> nějak jsem nepochopil?Když to shrnu: celica měla od začátku jednu vadu a to poškozené jedno ložisko kliky. To jsem 2x nechal opravit, poprvé vydržela oprava 35k, podruhé (Plzeň) cca 500 km. Další nekvalitní opravu a tím i vyhozené peníze jsem nehodlal riskovat - proto toto řešení. Souhlas s tím, že složení motoru je nejmíň složitá věc, ale můj názor - hodně záleží na tom, kdo ho skládá. Zažil jsem borce, který dotahuje hlavu golou a metrovou tyčí. Všechny ostatní díly jsou v TOP stavu, motor má komprese 15,6 Bar na všech válcích, nevidím problém. Podotýkám, že motor je v továrním stavu, jsem nepřítelem všech "vychytávek" rádoby zvyšujících výkon - různá otevřená sání, úpravy svodů, vykuchání KATu apod. Pokud budu chtít víc koníků, koupím si jinou stáj, ne? Samozřejmě pokud má někdo vrtání se v motoru jako hobby, nic proti, já ale potřebuju spolehlivé auto k dennímu provozu.


To Libor> 100% souhlas, do toho! :twisted:

To Pavel> nezoufej, je spousta podkategorií a mezistupňů, vždycky se dá zařadit do nějakého lichotivějšího chlívečku!!! Znám dost hodně inteligentích lidí, kteří nadělali spoustu hloupostí. :wink:
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2276
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

No, jen tak koukám, neplní tam ta originální řemenice aji úlohu tlumiče torzních kmitů?

Harmonic Balancer 13470-88600....
Holomek!
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Zejdy a jak se řeší u tebe to špatné ložisko na klice? Nebo jsi sehnal jiný blok? A to tě trápila ovalita, že došlo na vyvložkování a nebo to je takovej bonus, když se už motor musel rozdělat? Každopádně přeji aby oprava klapla a byl pokoj.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
Doky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1163
Registrován: pon 02.01.2006, 18:15

Příspěvek od Doky »

Zejdy já myslel že děláš kompletní klasickou GO motoru právě o tohle mi jde aby obyč GO dopadla dobře a když jsme koukal že už jsou nějaké díly opět nakupované, tady ,lepčejší" tak jsem si řekl no ať to nedopadne zle :lol: . Borců na fóru který skládají motory je tady habaděj. Kdo ti vlastně skládá motor nějak jsem se v tom ztratil.

Dostal jsi na to záruku když je to klasická oprava předpokládám jak minule v tý Plzni tak i nyní nebo ne?

P.S.Znám tady lidi kteří nejenom jako utahovák mají metrovou tyč ale i lidi kteří na utažení kliky použijí Lidl hobby market sadu :( .A vzájemně se jdou sežrat zákulisně. :lol:

Mně by ale už fakt zajímalo zdali bez problémů jezdí lidem motory po opravách jak 3SGE, 3SGTE, 1FE, 1ZZ, 2ZZ prostě takový zpětný feeedback.
Něco v smyslu například mně skládal motor ten a ten člověk a najezdil jsem na něm spokojeně tolik a tolik tisíc km.Hledám na fóru tyhle odkazy a chci si udělat statistiku :lol: tím mě trápí v současnoti pojišťovna začínám v tom být profík i dnes v noci ji dělám.

A co se týče stáje tak já již inou mám :lol: ale v mém soukromém ,,chlívě "mám ještě nějaké ,,uloženky" a budou tam podle všeho vyleštěné po novém laku jen ležet.
Nějaké ty auta doma jsou.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

vzal bych si pro začátek 3 gramy té dobroty v které jedeš.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

půl roku mi trvalo prohrabat 500Gb dokumentu,ale nakonec jsem našel :twisted: "zelení" věděli,pro ty ostatní zde. Tohle je log programovatelné jednotky převedený do excelu kvůli snadnějšímu vyhledávání,někomu to přijde jako spousta čísel. Takže z toho uděláme takový malý seriál na pokračování.
http://img854.imageshack.us/img854/4190/prdok3s.png

a tady jsem zakroužkoval číslo které je důležité,pro toho kdo se nevyzná je to honota maximálních dosažených RPM
http://img821.imageshack.us/img821/4190/prdok3s.png

bohužel to není žadná formule ale motor 3s-ge.

Pokračování příště se bude jmenovat "jak jsem koupil Dokymu turbo"
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Odpovědět

Zpět na „Celica“