Sjíždění vnitřků gum - nevím si rady :(

vše ohledně modelové řady Carina
Floki
Věčnej rejpal
Příspěvky: 761
Registrován: pon 26.06.2006, 17:27
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Floki »

jarson píše:este by to mohlo byt nespravnym hustenim - ale to by sa zjazdievali oba kraje, nie iba vnutorny - podhustene.
Myslim vsak, ze taku banalitu si urcite skontroloval a navyse muselo by to tak byt dlhodobo aby sa to vyraznejsie prejavilo.
pricina tohoto co sa deje tebe je v 99,9% pripadov geometria .
No, uprimne, ak je vsetko ako pises, potom snad len dat ju urobit ( alebo aspon skontrolovat) niekomu inemu a inde nez ti to robili teraz. Aspon pre objektivitu. :?
Pneu jsou nahuštěné dobře, vnější strana gum se sjíždí normálně. Dát to k někomu jinému zkusím, ale jelikož jsem při té geometrii byl a kontroloval jsem jak to dělají, tak pochybuji že mě jinde pomůžou.
Toyota Carina E 2.0 GLI
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Třeba to dělali správně, ale podle špatných čísel :idea:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
bartp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 532
Registrován: čtv 12.04.2007, 12:21
Bydliště: Přerov / Егорьевск

Příspěvek od bartp »

ja su taky vzdycky u toho kdyz mi delaji geometrii, cumim jim pod ruky a do pc na vysledky mereni a stejne sem 2x byl reklamaovat, jednou nakrivo volant, podruhy auto tahlo do strany a pri znovuzmereni to nebylo dobry, ono si to muze asi po projeti jeste sednout a hodnoty z geometrie sou v cudu
Avensis 2.0 VVT-i exclusive-elegant rok 04 / Lexus RX 450h rok 13
Ex: Nissan Murano rok 06
Ex: Lexus RX300 rok 99
Ex: Carina E 1,6 16V 79kw GLI rok 93 s LPG
Ex: Škoda Favorit 135 L rok 90 s LPG
simonmachu
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27.05.2011, 20:07

Příspěvek od simonmachu »

Mám ten samý problém 2.0 GLI, na geometrii vse OK. Volant tahne do leva a pri 140km/h zacina klepat volant. Zatím to vypadá na utržený silenblok v zadu na přední nápravě.
simonmachu
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 27.05.2011, 20:07

sjizdeni vnitrku+klepani nad 140km/h

Příspěvek od simonmachu »

Ted jsem resil ten samy problem, byly to vytrzene silenbloky v zadu na predni naprave ;)
Odpovědět

Zpět na „Carina“