Drift & Grip - Ukončeno krádeží :(

cokoliv co Vás zaujalo v kategorii foto a video, jednotlivé vkládejte, více fotek linkujte...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

takove ty zelene velke sipky po stranach toho okna videa
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tak už to běží tak jak má a hned, jen ten fullscreen nic moc divně se to roztahuje
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

TommyD píše:tak už to běží tak jak má a hned, jen ten fullscreen nic moc divně se to roztahuje
jojo, mně se to na wide monitoru taky roztáhlo s nesprávným poměrem stran.
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tak a je tu další díl pořadu drift and grip z JDM focení v praze a ME
rallycrossu v sosnové zastoupení toyot na focení bylo minimální tak se snažte aby se to příště zlepšilo udělejte mi jako Toyotákovy radost:)
odkaz zde nebo na www.tyvi.cz
http://www.test.tyvi.cz/?page_id=60
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

tak a je to zase tady, nový díl Drift & Grip z nedělního Drift day na letišti v Hoškovicích právě vysíláme na www.tyvi.cz pro ty co to nestihnou dnes archiv už běží dobře, zatím se nahrála jen horší kvalita, až se načte vimeo bude možnost full HD, je to spíše takový BMW speciál ale podívaná to je
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Technicky nic moc (je to pomerne neostry a obcas nejakej postprocessing by tomu bodnul), ale jinak zajimavy ... drzim palce ... budu koukat
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

ono technicky je to točený ve full HD a ostrý to je, jenže kvůli přehrávači se musí snižovat strašně kvalita, čekáme na spolupráci s vimeem, kde budu mít odkaz i na full HD kvalitu už snad brzo, pořád je ještě testovací měsíc tak práce je dost
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

Další týden je za námi a je tu další díl Drift a Grip sice se spožděním ale je tady, dnes se podíváme na historické sportovní vozy na které byjsme neměli zapomínat, protože díky rivalitám automobilek vznikaly rychlejší a modernější vozy, které lámaly rekordy nejen časové ale také v kvalitě a komfortu, takže sledujte www.tyvi.cz a ve středečním dni Drift a grip
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

a pozor novinka zařídil jsem aby to bylo už od začátku v archivu aby nevznikalo to že stránky budou blbnout,takže se to i líp hledá
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

je středa takže můžete zkouknout na www.tyvi.cz další pokračování Drift a Grip, dneska uvidíte záběry z finále czech drift series které stojí za to,sice mě mrzí smítko na oběktivu kterého jsem si dlouho nevšiml a je občas vidět, ale i tak si myslím že je na co se koukat, tak se mrkňete na špičku Českého driftu
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

oprava odkazu nějak se nejde přihlásit když zadáte normální odkaz asi se předělává už na novej vzhled tak odkaz je tady: http://www.test.tyvi.cz/
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Fajn pokoukani .. kvalita obrazu porad nic moc (fakt to NENI OSTRY) .. ale rozhodne je dobre, ze v CR neco takovyho vznika ... rozhodne koukam rad .. akorat prosimte .. az zas budes tocit uvodnik, nestoupej si zadama ke slunicku :-) a vubec zezacatku to bylo dost tmavy .. ale ber to jen jako konstruktivni kritiku ... jinak je ze me vlastne pravidelny divak a tesim se na dalsi tyden :-) At se dari ;-)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jj máš pravdu tentorkát se mi uvodník nepovedl proto jsem tam dal jen kousíček,co se týče toho rozostření tak to je přehrávačem,on snižuje hodně kvalitu aby to mohli pustit i lidé s nižším připojením, pokud to chceš zkouknout v dobré kvalitě tak musíš v archivu mám nahrané všechny díly na vimeu tam už je obraz ostrý,točím to ve full HD, hold kdybych to tak ale vysílal tak jeden díl má 1,3 giga nejnovější díl bude v archivu během zítřka doufám, a i protisvětlo by bylo vyřešené ale už dva měsíce mám v servisu svojí první kameru která má clonu proti sluníčku a i lepší barvy, nechci pomlouvat ale ze značkou sony nejsem vůbec spokojenej,JVC ve stejné cenně které se akorát po jednom nárazu pokazil zápis dat, má ostřejší obraz, lepší barvy,rychlejší uzávěrku prostě se to nedá srovnávat,tak doufám že se mi brzo vrátí a kvalita obrazu potom půjde nahoru, už mám obědnané i přísavky na auto, dopomocnou kamerku na přísavku,nový mikrofon,hold ještě nemám mediálního partnera a každá položka je minimálně 10 000 takže se to prodraží
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

No drzim palce :-)
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jinak v archivu je nahraný poslední díl v lepší kvalitě na vimeu, přímí odkaz tady kdyby si ho chtěl někdo hodit třeba na stránky je to odkaz přímo na všechny díly Drift a Grip který se měnit nebude a budou tam všechny díly v lepší kvalitě než v přehrávači tyvi.cz, odkaz: http://www.test.tyvi.cz/?page_id=60
Odpovědět

Zpět na „Fotky + videa ostatní“