Celica přední blinkry poraďte 6G

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
TORUS
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: pát 14.03.2008, 17:04
Bydliště: Dubňany - Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TORUS »

Malpaso a šlo by sehnat na tu moji? i boční blinkry....mám rok 94
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

S bočníma je to jednoduché:

A) e-bay: http://cgi.ebay.co.uk/TOYOTA-Celica-Cor ... 240%3A1318
nebo tady... http://www.ultimatestyling.com/products ... 22&car=390
B) zajít do Toyoty a chtít blatníkové blinky na Corollu (číslo dílu 81731-20220 :))

S těma na nárazníku trošku horší :/

A) v době kdy jsem hledal ty svoje jsem jich našel na e-bay několik... teď ani jedny...
B) http://www.protocast.co.uk ten člověk umí dělat čiré kopie jakéhokoliv Toyota barevného plasu. př:

Obrázek


Obrázek

a tady je výsledek:
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
TORUS
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: pát 14.03.2008, 17:04
Bydliště: Dubňany - Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TORUS »

Melpaso a dá se sehnat čirá přední světla?
Jinak s tím ebayem je problém, mám tam bloklý účet tak nemůžu objednávat :-/ dík za stránku :wink:
Uživatelský avatar
T-Zed
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 04.06.2008, 19:30

Příspěvek od T-Zed »

mám dotaz jsou boční blinkry z celicy 6.G 97 shodný s bočníma blinkrama ze 7.G ??
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

TORUS píše:Melpaso a dá se sehnat čirá přední světla?
Jinak s tím ebayem je problém, mám tam bloklý účet tak nemůžu objednávat :-/ dík za stránku :wink:
e-bay :)
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Malpaso a nahodou nemas tip na mlhovky co pasnou do te faceliftovane masky tak jak mas na foto? Na ebay jsem nasel jen ty klasicke nebo ty kulate... a nebo to asi moc dobre nerozeznam :oops:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Kysi píše:Malpaso a nahodou nemas tip na mlhovky co pasnou do te faceliftovane masky tak jak mas na foto? Na ebay jsem nasel jen ty klasicke nebo ty kulate... a nebo to asi moc dobre nerozeznam :oops:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/JDM-Toyo ... ccessories

tady jsou a je to fakt super nabídka a hlavně cena (lampy, držáky, dokonce i páčka s přepínačem! paráda... (mě stály jen lampy bez držáků léta páně když jsme je kupoval 130USD)
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

jo no, dobrej komplet, jen skoda ze za prepravu + pojisteni chtej dalsich 100 dolacu, a vypada to ze rozvoz bude jen nakonec po ameru :?
No kazdopadne dik za tip a budu to sledovat :wink:
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Kysi píše:jo no, dobrej komplet, jen skoda ze za prepravu + pojisteni chtej dalsich 100 dolacu, a vypada to ze rozvoz bude jen nakonec po ameru :?
No kazdopadne dik za tip a budu to sledovat :wink:
Upřímně? I za 200USD je to dobrá koupě... pokud by jsi tohle kupoval v Toyotě zaplatíš cca 10tisíc (lampy 6.5tis, držáky 2tis, páčka 1.5tis) a to tam ještě chybí relé...
Uživatelský avatar
Kotass
Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pon 03.09.2007, 20:50
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotass »

Kysi píše:jo no, dobrej komplet, jen skoda ze za prepravu + pojisteni chtej dalsich 100 dolacu, a vypada to ze rozvoz bude jen nakonec po ameru :?
No kazdopadne dik za tip a budu to sledovat :wink:
Necháš si to poslat k někomu kdo je v U.S., ten to přihodí do kontejneru, sice si chvilku počkáš, ale poštovný budeš mít za hubičku. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Necháš si to poslat k někomu kdo je v U.S., ten to přihodí do kontejneru, sice si chvilku počkáš, ale poštovný budeš mít za hubičku. ;)[/quote]

No coz o to, pockat bych si klidne pockal, jen tak ale nekoho tam znat... :(
No uplne ideal by bylo najit nekoho, kdo v tom umi chodit a postaral by se a ja bych je pak u nas odkoupil... krasna pohadka :P
No aukce porad bezi, takze zatim jen sleduju jestli nekdo prihodi cenu...
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

link na ty blinkry za Eura... 94-96 96-99 atd... www.japtuning.ch (fungujou dobře...můžu doporučit... pošleš eura přes e-banking a do tejdne je máš doma... dole je ikonka na převod cen z těch franků.)

ještě je dobrá sajtka, co taky funguje výtečně a je levnější- stejnej system... (ale musíš šprichtit německy) www.cabodo.de tam ale nemaj ty krytky na 94+

je jasný, proč se pasovaly ty moje z 5g... 1.500,- vs 4.000,- = + 2.500,- a jsou designem o pár tříd výš, než ty kousky předraženýho plastu... to je výsměch :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) micron dne pát 20.03.2009, 11:45, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

micron píše:link na ty blinkry za Eura... 94-96 96-99 atd... www.japtuning.ch (fungujou dobře...můžu doporučit... pošleš eura přes e-banking a do tejdne je máš doma... dole je ikonka na převod cen z těch franků.)

ještě je dobrá sajtka, co taky funguje výtečně a je levnější- stejnej system... (ale musíš šprichtit německy) www.cabodo.de tam ale nemaj ty krytky na 94+

je jasný, proč se pasovaly ty moje z 5g... 1.500,- vs 5.500,- = + 4.000,- a jsou designem o pár tříd výš, než ty kousky předraženýho plastu... to je výsměch :lol: :lol:
toz dobree sajtee :-)
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
TORUS
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: pát 14.03.2008, 17:04
Bydliště: Dubňany - Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TORUS »

microne ty si zlato...tak už jsem myslel že ty blinkry neseženu :lol:

no ale je to tam pěkně drahé :shock:
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

kup si ty z cabodo.de na 5G klarglass, nebo od Idaha... možná je ještě dokáže splašit za podobnou cenu...člověk ušetří ten "německej slovník" a nech si je tam napašovat jako kolega 8) jsou levný, TOP hezký fakt diamant... prostě éňo ňůňo... ty stupidní předražený krytky- napodobeniny tam Thomovi Ruchovi nech... jsou hnusný. :lol:

www.toyotaklub.cz/forum/album_pic.php?pic_id=242 ach ten lesk... ta čistota :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“