Paseo a žere mi olej - dost co s tím ?

vše ohledně modelové řady Paseo
Uživatelský avatar
Karlos333
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: ned 13.07.2008, 13:21
Bydliště: Brno / Dačice
Kontaktovat uživatele:

Re: Takže testuji

Příspěvek od Karlos333 »

1x.x píše:ja uz jsem si zvyknul dolejvat ale zkusim to teda taky kolik tě to stálo ?
Karlos333 píše:Ahoj lidi - tak jsem na radu jednoho člověka z práce vyzkoušel nalejt do oleje přípravek proti úniku od liqui moly a zdá se že to dost pomohlo - ztráty oleje se snížili o 1/2 až 2/3 . Takže jsem spokojenej. I když skladník v práci už si na mě zvykl - minule už mi povídá kde je sud víš tak si natankuj olej sám. :-)
Mám dojem že kolem 225,-
Uživatelský avatar
bartp
Věčnej rejpal
Příspěvky: 532
Registrován: čtv 12.04.2007, 12:21
Bydliště: Přerov / Егорьевск

Re: Takže testuji

Příspěvek od bartp »

Karlos333 píše:Ahoj lidi - tak jsem na radu jednoho člověka z práce vyzkoušel nalejt do oleje přípravek proti úniku od liqui moly a zdá se že to dost pomohlo - ztráty oleje se snížili o 1/2 až 2/3 . Takže jsem spokojenej. I když skladník v práci už si na mě zvykl - minule už mi povídá kde je sud víš tak si natankuj olej sám. :-)
nejaky takovy sajrajty sem zkousel do Cariny taky lit, papala 1litr/1000 a pomohlo to tak na 1000-1500 km. A pak zas papala. Po montazi lpg to bylo 1litr/1500km nevim es to ma na to vliv ale tak. Ted ju ma bracha a nalili sme tam 15w40 valvoline maxlife tak treba to neco klesne.
Avensis 2.0 VVT-i exclusive-elegant rok 04 / Lexus RX 450h rok 13
Ex: Nissan Murano rok 06
Ex: Lexus RX300 rok 99
Ex: Carina E 1,6 16V 79kw GLI rok 93 s LPG
Ex: Škoda Favorit 135 L rok 90 s LPG
Dejdej
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08.06.2009, 16:52

Re: Paseo a žere mi olej - dost co s tím ?

Příspěvek od Dejdej »

Karlos333 píše:Ahoj pánové a odborníci.
Já jako to prostý a věci neznalý amatér se Vás tímto táži - Paseo mi papká trochu olej - no trochu tak 1 litr/1000 km. Co s tím dělat ? Mám v práci plno automechaniků kteří mi dluží službičku a tohle je momentálně věc která mě na autě trochu trápí. Děkuji za Vaše moudré a podnětné rady.
Kaja :D
Karlos333 na tuto otázku hledalo odpověď plno lidí a plno mechaniků. Všechna Pasea po ujetí 1000km sežerou půl litru oleje. Paseo jede pořádně od čtyř tisíc otáček..při těhle vysokých otáčkách je to u tohoto motoru normální. S tím nic nenaděláš.. i když uznávám, že litr na tisíc km je trochu moc.
Odpovědět

Zpět na „Paseo“